Jump to content
GIGN Forum

Ka Dabut Achievmentus


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Offtopiks, bet par to 636.lv Es tā domāju, nafig pirkt spēles stīmā (neskaitot atlaižu reizes) ja tur var nopirkt daaaudz lētāk. Demigod, gan nav steamā, bet oriģināli maksā 40$ ~~ 20ls, a tur pa 8ls var nopirkt. Vai arī tur ir kāds noslēpums? Tikai tas, ka izdevējs 1C un viss?

Link to comment
Share on other sites

Nē nu lūdzu, nelieciet man warn, es negribēju veidot savu Achievments topiku, bet vakar spēlējot ap 21:30, GIGN serverī, es daudziem jautāju, kā lai dabūt ieroci kas ir Level 10, nevis tāds defaultais Level 1 kā man, daži man čakarēja mozgu un teica, lai SMS WEBShopā pērku kautko, daži teica, lai kaut kādus scrollus jāpērk priekš ieročiem, daži teica, ka no Achievmentiem ir jauni ieroči, NU TAD KĀ ĪSTI IR. Nedodiet man linkus uz google, bet īsumā izstāstiet to sistēmu, esmu spēlējis agrāk TF2, bet pārtraucu, bet tagad sāku un pa īstam, un uz ilgu laiku.

EDITZ: macho, Tu gribi teikt, ka Sniperim nav 10lvl snaiperene? :waaahhhh: Bet nu runājot par tiem kuriem ir tur 10lvl ierocis, viņš nav kaut kāds ūber spēcīgs ierocis? Piemēram kādas izmaiņas ir starp 1 un 10lvl, 10lvl droši vien ar dažiem šāvieniem atvāc pretinieku.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

EDITZ: macho, Tu gribi teikt, ka Sniperim nav 10lvl snaiperene? :waaahhhh: Bet nu runājot par tiem kuriem ir tur 10lvl ierocis, viņš nav kaut kāds ūber spēcīgs ierocis? Piemēram kādas izmaiņas ir starp 1 un 10lvl, 10lvl droši vien ar dažiem šāvieniem atvāc pretinieku.

nav nekāds 1,2,7,27, vai 10 levels. Tas vienkārši tā ir rakstīts, tev arī ir 10 levels. :)

Es skatos daudzi maz ko saprot no šīs spēles, un iesaku visiem nopirkt origjinalu spēli - nenokritīs tak gabals no kājas, tas really ir to vērts, ieejot tf2 paspēlēt kautvai tajā pašā GIGN pubā, un pec 2 nedēļām ieejot csā, Tu domāsi : kas tas par shitu, jaiet atpakalj tf2. Man arī tā bija, kautvai es csā biju ahūnais chalis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...