Jump to content
GIGN Forum

Kāds Varētu Lūdzu Palīdzēt?


Recommended Posts

Sveiki, zinu, ka jau esmu prasījis, taču es visu ko esmu izmēģinājis, sanāca nomainīt IP no 192.168.1.2 uz 192.168.1.19, taču piekontaktēties tā vai tā neviens serverim nevar.... :( varbūt kāds zin konkrēti kā ir ar ASUS RX3041 router'a portu forwardēšanu?

hc9scx5ppcvaoncf1da.png

PS.

KURŠ MAN PALĪDZĒS SATAISĪT (LĪDZ GALAM) TAS DABŪS FULL ACC !!

Edited by Alex Mahone
Link to comment
Share on other sites

http://portforward.com/

tam, ka tu nomainīji no 192.168.1.2 uz 192.168.1.19, nav nekādas jēgas.

es caur to portforward.com jau mēģināju visvisādi, varbūt vari iedot skype niku?

ja sataisīsim, tad garantēju full access savā serverī (serveris būs labs un ilgtermiņa)

455574642.png

un kompis 4 kodolu 2.5 GHz 4 Gb ram utt.. nu kr4 viss normāli ar tehnisko tākā serveris būs labs !

UN ŠIS ATTIECĀS UZ VISIEM, KURŠ MAN PALĪDZĒS SATAISĪT (LĪDZ GALAM) TAS DABŪS FULL ACC !!

Link to comment
Share on other sites

ja sataisīsim, tad garantēju full access savā serverī (serveris būs labs un ilgtermiņa)

455574642.png

un kompis 4 kodolu 2.5 GHz 4 Gb ram utt.. nu kr4 viss normāli ar tehnisko tākā serveris būs labs !

UN ŠIS ATTIECĀS UZ VISIEM, KURŠ MAN PALĪDZĒS SATAISĪT (LĪDZ GALAM) TAS DABŪS FULL ACC !!

Atvainojos par offtopic, bet kas tas par serveri caur rūteri? Un kā viņš varēs būt ilgtermiņa.. (lol) :D

Link to comment
Share on other sites

Amm čaļi kur jums ir problēma cilveks vēršās pēc palīdzības , a jūs te viņu nodiršat kā pēdējo sūdu.

Alex uzraksti man skype : avolknet un es tev izstāstīšu ko un kur saliec un viss būs okz!

Vnk ja nezinat neko par rooteriem tad ne nerakstat vispār .

Psc gign.lv forumā 50% botu kuri tēlo pārliek lielos gudrīšus tiklīdz uzraksti kautko gudrāku ta uzreiz mute ir ciet !

Link to comment
Share on other sites

Alex uzraksti man skype : avolknet un es tev izstāstīšu ko un kur saliec un viss būs okz!

Vnk ja nezinat neko par rooteriem tad ne nerakstat vispār .

Psc gign.lv forumā 50% botu kuri tēlo pārliek lielos gudrīšus tiklīdz uzraksti kautko gudrāku ta uzreiz mute ir ciet !

Respect!

Paldies - tūlīt uzrakstīšu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...