Jump to content
GIGN Forum

Erepublik


vbyuer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

Piemēram, šobrīd valdībā ir palikusi tikai Vadoņa labā roka ? propagandas ministrs. Jau šodien ir plānots atlaist diktatoru un beidzot izveidot funkcionējošu valdību, kuras pamatā arī būs jaunās partijas biedri.

Gribētos redzēt kādus konkrētus faktus par to diktatora padarīšanu.

Izskatās, ka jūsu demokrātija pieklibo.

http://www.erepublik.com/en/article/imp-me...en--858884/1/20

Link to comment
Share on other sites

jā, jā. tajā pašā rakstā tu vari pamanīt, ka katrā teikumā parādās tādi vārdi kā ES, MAN, MANA. tā nav diktatūra? demokrātiskā valstī prezidents lietotu MĒS, VALSTS, VALSTS VADĪBA. viņam eksistē tikai viņš pats!

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka jūsu demokrātija pieklibo.

Fakts1: visi valdības pārstāvji ir vai nu atlaisti, vai atkāpušies nesaskaņu dēļ ar red-fox. Nesaskaņas izriet no red-fox kontroles mānijas.

Fakts2: vairāku nedēļu garumā netika uzrakstīts neviens pats raksts ar aicinājumiem pieteikties ministrijās. Tas tika izdarīts vakar, kad red-fox jau bija sapratis, ka viņa krēsls ir sašūpots. 3 nedēļas nekādu aktivitāšu, pēkšņi ? tēma forumā. :)

Fakts3: šobrīd vienkārši nav valdības. Visu dara 1 cilvēks un viņa izpalīgi, kas nodarbojas ar visapnicīgāko darbu paklausīgu izpildi.

Viņš neieredz suverēnus ministrus, viņam ir derīgi tikai pakalpiņi. Red-fox pats nekad nav noliedzis, ka ir diktatūras piekritējs. Neticu, ka pats to vēl neesi ievērojis, strādājot pie viņa.

Mūsu demokrātija nepieklibo. Prezidenta atlaišana tika ierosināta steidzamā kārtā uzreiz pēc sazināšanās ar visiem kongresmeņiem, lai neizšķiestu laiku, kad valsts funkcijas tiek pildītas tikai daļēji (piemēram, mums jau ~3 nedēļas nav armija! :) ) Savukārt paziņojumi nav sekojuši, jo valdības vadītājs šobrīd atrodas darbā. Visu ministru saraksts jau sen tika nodots red-fox, kurš arī tika uzaicināts darbā jaunajā valdībā. Runas par oligarhiju ir intelektuāli negodīga tukšdiršana un viņš pats to ļoti labi apzinās.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

:D

kaa es reali varu savu welness uzlabot? jo darbs man ir pilnigi sudiigs un paiku es iepirkt sakarigu nespeju (naudas nav).... Liimenis man 5. bet welness tik kritas, tagad jau tikai 25!~

Tu gadījumā neesi pāris dienas badā dzīvojis?

Viss, kas tev tagad ir jādara ir jādabū wellness uz 42 un jāaiziet vienu reizi pakarot, lai varētu apmeklēt slimnīcu. Aizraksti organizācijai University of Latvia, ka tev vajag tik un tik giftus, lai saārstētu sevi līdz 42 wellness punktiem un moving ticketu, lai varētu uz Indonēziju aizlidot, kur ir aktīva karadarbība.

Bet es neesmu pārliecināts vai viņi tagad aizdos naudu, sakarā ar politisko situāciju valstī.

Latvijai ar Lietuvu pašlaik ir atklāts treniņtipa karš. Varbūt var sākt ar to, sanāks lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Vai tā treniņprogramma būs regulārs pasākums? Un tā būs identiska karam?

Treniņkari visdrīzāk būs regulārs pasākums (par katru kauju ir jāmaksā 50+ gold, bet jau esošie MPP šīs izmaksas vēl samazina, jo izdevumi tiek dalīti uz vairākām daļām). Tehniski treniņkarš neatšķiras no parasta kara un tam ir arī savi riski. Piemēram, šobrīd Krievija varētu iebrukt Latvijas teritorijā. Tas gan būtu starptautisks skandāls, kas radītu sekas arī PEACE aliansē, tādēļ tas visdrīzāk nenotiks. :)

Link to comment
Share on other sites

Izpalīdziet lūdzu kāds, atsūtiet kādu kukulīti (niks: jancis38).

Darbā neizmaksā algu, līdz ar to naudas nav un neko nopirkt nevar.

Aizceļot arī nevaru, pieprasītais moving ticket's jau kuro dienu nenāk.

Tas būtu brīnums, ja viņš man vispār tiks atsūtīts.

EDIT: Kukulīšus saņēmu, paldies sūtītājam, lai kurš arī tas īsti būtu.

Vismaz atradu darbu. Varēšu vienu kukuli dienā nopirkt, paldies dievam.

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

Pievienojamies Nacionāldemokrātu Partijai, piereģistrējamies http://www.elatvija.net, paužam savu viedokli, diskutējam, balsojam, kandidējam un darbojamies eLatvijas politikā, lai politika nedarbotos ar mums. :)

Link to comment
Share on other sites

Latvijai ir nepieciešami jauni uzņēmumi un banka sponsorē to būvniecību.

Likmes:

2 Gold - 0.07 Gold katru nedēļu svētdienā.

4 Gold - 0.14 Gold katru nedēļu svētdienā.

6 Gold - 0.21 Gold katru nedēļu svētdienā.

8 Gold - 0.28 Gold katru nedēļu svētdienā.

Kas tas ir, katru nedēļu svētdien? Kautkādi %, kuri man nāks or what?

Un tas UOL vel darbojas? hmm :D

Un Teddy Faq prezidents joprojām ir Red Fox XD

Link to comment
Share on other sites

Un tas UOL vel darbojas? hmm :D

Un Teddy Faq prezidents joprojām ir Red Fox XD

Katru svētdienu tiek izmaksāti procenti (0,5% dienā) no pamatsummas. UoL darbojas. Kas ir teddy faq?

Link to comment
Share on other sites

Var kaads man izpaliidzeet ar welness ? Nav naudas, un mirstu badaa.. Ja ar welness nekadiigi nevar man palidzeet, tad atsuutat vismaz kaadu batonu...

man vajag slimniicu ar steigu, esmu ielaidis welness zem 40... tagad ir 39.2 welness..

Link to comment
Share on other sites

Tajā faq ir pavisam novecojusi informācija.

Jā, noguldīt var jebkurš no jebkurienes.

Link to comment
Share on other sites

Nē. Kurss ir un vēl kādu laiku būs 0.012g.

SkaM^, tas ir treniņkara rezultātā automātiski radies karastāvoklis, kuram nekādām tālejošām sekām nevajadzēu būt.

Link to comment
Share on other sites

Ok.

Intereses peec paprasiju vienam, kadu ieroci es varu dabuut par 1g, a sis pateica: Hi friend,

you can have 6 Q1 guns for 0.93 Gold... Transfer me Gold & 6 Q1 will be transferred to you...:)

Thanks

AHF

Tipa, vairaki ieroči ar q1 ir lābāk, nekā 1 Q5?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...