Jump to content
GIGN Forum

Pazūd Internets


Traffic
 Share

Recommended Posts

Internets - mdsl. Situācija tāda, ka nets diezgan bieži izdomā atrubīties. Nets atrubās, bet pie network connections rāda, ka viss ir ok un ka nets iet. Tad nu spiežu disable, enable un aiziet, bet kaitina, ka tā pazūd. Dīvaini šķiet arī tas, ka rāda, ka nets iet, kaut gan neiet. Ir kādi risinājumi, kas to varētu izraisīt? Lattelecom labāk atstāsim kā pēdējo variantu.

Link to comment
Share on other sites

Man ir taa pati probleema vai vismaz liidziiga... Man arii pazuud nets ik pa briidim uz kadaam 20-30sec. un tad modems pats piekonekteejaas pa jaunu un viss aziet...

Vienu briidi man vispaar bija taa, ka pastajana atrubiijaas praktiski visu laiku bij taa, ka nets izrubiijies, bet pie network connections raadija, ka sanjem datus tikai ljoti leeni. Shai probleemai risinaajumu atradu pats - tur kur modems sleedzaas pie telefona liinijas ir taada maza kastiite un vienkarshi tanii kastiitee ir smalki vadinji kur reaali pie kontakta vienam vadam skaaraas tikai paaris matinji, es panjeemu paartinu visus vadus un man viss aizgaaja. Tagad dienaa vienreiz vai divreiz atrubaas nets...

Link to comment
Share on other sites

Man arī tāpat bija - mdsl.

Nekādu risinājumu neatradu,jo daudz reiz bija tā,ka pat ar disable un enable nekas nesanāca.

Tas man tā apmēram notiek tagad divas reizies pusgadā,kad vnk kādas 3.nedēļas nonstopā nets atrubās.

ir tāds ltk diagnosticējošais softs kkāds,ko var dabūt ltk mājaslapā,kurš parāda,kas tur ir vainīgs,bet nu jēga īsit nekāda.

Iesaku samierināties,nezinu,kas te varētu līdzēt ... un jā tā ir Lattelekom vaina. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...