Jump to content
GIGN Forum

Mafia 2


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

JEAH! Pirmā daļa rullēja. Sižets bija lielisks, un bija prieks spēlēt.

Esmu viņu izgājis vairākas reizes. :)

Nešaubos, ka tāda būs arī otrā daļa. Esmu pat ļoti pārliecināts, ka Mafia 2 izownos GTA IV.

Spēle jau tiek veidota vairākus gadus, protams šī nav oficiāla ziņa... (Aptuveni 5. gadi)

Runājot par oficiālām ziņām... Oficiālas ziņas par Mafia 2 pašā Mafia 2 mājaslapā.

Starp citu, tuvākajā laikā vajadzētu sagaidīt pirmo game play video.

Pašu spēli varētu sagaidīt vasaras beigās, vai rudens sākumā / vidū. Protams šajā gadā.

Par sistēmas prasībām nekas nav zināms. Bet spēles veidotāji cītīgi strādā pie PC versijas.

Spēle nebūs nekādi saistīta ar pirmo spēles daļu, bet 2 podcast'ā Jack Scalici teica, ka būs kāda ziņa faniem no pirmās spēles daļas.

Runājot par podcast'iem, šeit var novilkt:

1. daļa;

2. daļa

(Šeit es sarakstiju viss kaut ko, par spēli, bet tad diemžēl nospiedu bookmark'u, un atgriezos tur, kur pēdējo reizi nospiedu "Preview Post". :( )

Viģiki:

TRAILER 1

TRAILER 2

TRAILER 2: EXTENDED VERSION

Bildes:

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

Kad nebūs slinkums, gan jau papildināšu ar kaut ko vel. :)

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos treilerus, un sāku brīnīties, kapēc es agrāk nebiju spēlējis Mafija pirmo daļu, huh. Pēc treileriem izskatās diezgan normāla, spēle, bet nu lab tur jau neko nesaprast, nav īstā gamepleja. Tad ko būs jādara otrajā daļa, misijas jāpilda kā GTA IV?

Varētu sīkāk pastāstīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirmaa MAFIJA ir visforshaakaa speele kaadu es esmu speleejis... Man patiik tas viss dziivesstaasts kaa viss attistaas salierii famiilijaa kaa vinji karo pret morelli. :) Tas viss vnk ir fantastiski.. Man arii patika vaardi ko peedeeja misijaa kad spelee izieta, kad vinsjh iznaacis no cietuma laista zaali, atbrauc kautkaadi pegjiki un noshauj vinju ... tad tur saka "The guy who wants too much, risks lost absoloutly everything, but guy who wants to little dont get anything at all " .. Protams gaidu mafijas II dalju saka ka taa buus forsha, bet peec treileriem un autobusiem man ne paaraak pievelk, karoche tad jau redzees!

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Mafia 1. daļā jau pirmkārt ir ļoti labs storyline kāds nav GTA, spēle sākumā noteikti liksies daudz grūtāka par GTA, īstenībā pirmās divas misija vairākumam sagādā vislielāko čakaru. Liela atšķirība no GTA ir tāda, ka te tu pats brīvi nevari izvēlēties kādas misijas pildīt kādas ne un spēlējot story nevari brīvi ārdīties pa pilsētu, jo pēc misijas uzreiz seko nākamā. Nu un protams Mafiā laikaposms noteikti nav tāds kā GTA.

Link to comment
Share on other sites

Aceros pirmo daļu mafijai, bija baigi intresanti. Varbūt kāds var pateikt kur nokačāt mafia 1 daļu LV torrentos? Filebox`āā vai inperil neatradu.

Proti der arī torrenti kur var reģistrēties bezmaksas vai var kačāt failus nereģistrējies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...