Jump to content
GIGN Forum

Adminiem Izlasīt!


samuray
 Share

Recommended Posts

Man te nedaudz sakrājies uz sirds runājamais par banošanu.

Katru dienu pārskatu banu listi un esmu ievērojis šādas tādas lietas, kas man nepatīk un kuras vajadzētu pamainīt.

1) Neliekam banus ar termiņu 9999999. Par čītiem termiņu liekam 0. (šīs īpaši uz Alisi attiecas).

2) Liekam sakarīgākus bana iemeslus, tā lai uzreiz var saprast, kas par vainu. Slikts piemērs. Vēl viens slikts piemērs. Mani nesatrauc tas, ka iemeslā ir rupjība, bet gan tas, ka nevar saprast, par ko īsti banots. Man arī īpaši neinteresē vai jūs rakstāt vienkārši cheats vai arī konkrētāk - aim, wh, speed.

Droši varat rakstīt reasonā BLJE_JOBANAIS_PIMPIS_SPELE_AR_CHEATIEM! Te vismaz viss ir skaidrs.

3) Esmu ievērojis, ka vairāki admini briesmīgi soda reklamētājus, pat ar permanent baniem. tie taču tomēr nav čīteri. Sliktākajā gadījumā nobano uz pāris stundām. GIGNs jau nav tas serveris no kura var spēlētājus pārvilināt uz kaut kādiem pokemonu serveriem.

Tas arī īsumā viss.

Link to comment
Share on other sites

īstenībā nē. nu lai arī tev tas ir skaidri zināms, ka viņš čīto, man tas nav zināms. pierakstīt iemesla galā vēl vārdu cheats nevajadzētu būt grūti. nē, nu ok, tu jau vari arī pēc katra bana man sūtīt vēstuli ar paskaidrojumu :D

Link to comment
Share on other sites

kad banoju, censhos rakstiit "hax". a par reklameetaajiem - es domaaju, ka ir ok vinjus banot perm. vinji taa pat gignaa nespeelees. ja negrib speeleet un tikai reklamee - gg. nav taadi mudaki mums vajadziigi. :)

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

varbūt drusku ne pa tēmu, bet pāris piemēri kā pareizi un kā nepareizi tiek lietota bana komanda:

pieņemsim ka čīteri sauc "chiteris", pareizas komandas, kā likt banu:

xb 0 chiteris chiteri must die

xb 0 "chiteris" chiteri must die

xwho un xb 0 #xxx chiteri must die

ar šo itkā nevienam problēmas nav, lai gan liela daļa mēdz nez kāpēc reasonu rakstīt savienotu ar apakšsvītrām, piemēram chiteri_must_die, vai arī likt pēdiņās, kas nav nepieciešams

otrs variants, ir, kad čīterim ir garš niks, atdalīts ar atstarpēm... šeit ļoti daudzi ielido uz nepareizu komandas izmantošanu... piemēram niks ir "0 o 0 chiteris 0 o 0", pareizi likt banu var šādi:

xb 0 chiteris chiteri must die

xb 0 "0 o 0" chiteri must die

xb 0 "0 o 0 chiteris 0 o 0" chiteri must die

xwho un xb 0 #xxx chiteri must die

nepareizi ir darīt šādi (un šī ir tipiska problēma):

xb 0 0 o 0 chiteris 0 o 0 chiteri must die

Īsumā - ja vārds satur atstarpes, vai kaut kādus speciālos simbolus, piemēram komatu, apostrofu, restīti, etc... tad vārds IR jāliek pēdiņās, vai arī vārda vietā var izmantot daļu no nika (kas nesatur atstarpes)... bana komanda atradīs sakritību pati.

Link to comment
Share on other sites

pieņemsim ka čīteri sauc "chiteris", pareizas komandas, kā likt banu:

xb 0 chiteris chiteri must die

xb 0 "chiteris" chiteri must die

xwho un xb 0 #xxx chiteri must die

ar šo itkā nevienam problēmas nav, lai gan liela daļa mēdz nez kāpēc reasonu rakstīt savienotu ar apakšsvītrām, piemēram chiteri_must_die, vai arī likt pēdiņās, kas nav nepieciešams

otrs variants, ir, kad čīterim ir garš niks, atdalīts ar atstarpēm... šeit ļoti daudzi ielido uz nepareizu komandas izmantošanu... piemēram niks ir "0 o 0 chiteris 0 o 0", pareizi likt banu var šādi:

xb 0 chiteris chiteri must die

xb 0 "0 o 0" chiteri must die

xb 0 "0 o 0 chiteris 0 o 0" chiteri must die

xwho un xb 0 #xxx chiteri must die

nepareizi ir darīt šādi (un šī ir tipiska problēma):

xb 0 0 o 0 chiteris 0 o 0 chiteri must die

Īsumā - ja vārds satur atstarpes, vai kaut kādus speciālos simbolus, piemēram komatu, apostrofu, restīti, etc... tad vārds IR jāliek pēdiņās, vai arī vārda vietā var izmantot daļu no nika (kas nesatur atstarpes)... bana komanda atradīs sakritību pati.

Kā man rīkoties ja sērverī teiksim ir:

FaN

FAn1?

viņš parasti atbild, ka ir otrs tāds..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...