Jump to content
GIGN Forum

Peedeejie Vaardi


macho
 Share

Recommended Posts

kaut kur atradu shitaadu topiku. Likaas interesants.

Ja taa labi padomaa, ko tu teiktu pirms naaves? Tagad. Ja mirtu. Ko teiksi hvzcik gados taapat diezvai zinaasi.

as for me, esmu 99% droshs ka es pasmaidiitu un pateiktu "lol".

p.s.

ja kaads stulbi jokos, cietiis smagi (i really don't givashit if this is the spam section or not)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

JA tagad, tad es neteiktu, bet pieietu pie savas guļošās skaistules un iedotu buču un noripinātu kādu asaru... un tā arī paliktu viņai blakus ar skumjām domām par mums un cik daudz vēl nav paspēts izdarīt....

PS - un viegli smīnētu, jo pa kompi kredīts, vēl 8 mēneši jāmaksā ( bet laikamgan šāda doma visdrīzāk neiešautos prātā )

Link to comment
Share on other sites

Es injekceetu veenaa 100g shnjabi un mirtu laimiigs... un ganjau kko forshu sanaaktu pateikt wink.gif

Bet ja nopietni es teiktu something like ''Nu davaj vechi, tad jau tiksimies citos ganiibu laukos sad.gif ''

Link to comment
Share on other sites

droshvien pateiktu nesadedziniet mani & atvadiitos no visiem...Varbuut beigaas piemestu guut geim smile.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

ka es uzzinatu ka es peec 10 minjaaam 100 % mirtu tad pedejais ko izdariitu buutu uzvilkt savus miiljos ripuljus uz kaajaam un uztaisiitu true kindgrind pa k-kadu 5 staavu maajs dropu un tad nomirtu laimigs jo butu sasniedzis ko gribeeju. un pateiktu neskumstiet nekas vel nav galaa wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es teiktu taa "aizsuutiitu SMS draudzenei un tad kad aizsuutiju nospjautos un teiktu LoL nah es tik ilgi spakstu nost?"

dabas briinumiem lemts mirt leenaa un mokoshaa naavee wink.gif

es droshi vien pateiktu nedirs blje vai kauko taadu un peec tam nosistu to kas man to pateica tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...