Jump to content
GIGN Forum

Steam


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Problēma jau skaidra nosaukumā!

Karoče slēdzu steam un parādās tas teksts Connecting Steam Account: ...... Un viss vairs nekas nenotiek, vēlāk vispar tas pazūd. Pie process parādās, bet nekas nenotiek?

Ir kaadi varianti?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt būs pienākusi jūsu kārta, nezinu. Man šitāds prikols bija pirms kādām 2ned varbūt, neatceros skaidri. Tad gāju uz steam forumu un tur ļoti, ļoti daudziem cilvēkiem bija tādas problēmas. Pēc viena no apdeitiem man nekas tāds vairs nav. Varu tikai ieteikt iemest aci steam forumā, jo man šķiet, ka neko citu tajā problēmā nemaz nevar līdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, Trafiic, agrāk ļoti bieži gļukoja, tagad daudz maz normālāk, var ielogoties ātrāk, speli ātrāk palaiž, vienīgi kad slēdzu arā PC, tad vajag nospiest End Now pogu lai izslegtu Steam.exe.

Vispār Valve vajag apbalvot par labāko programmatūru. :D

Edited by theNTH
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne obligāti.

Atver stīmu -> My Games -> labais peles taustiņš un izvēlies "Backup". Uztaisīs tev spēles instalācijas failu. Izmērus gan viņš tur nepareizus saka. TF2 bija rakstīts 7GB, bet bija uz pusi mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu vot paarinsteleeju steamu backupoju speeles, bet kaa tagad ivnjas dabuut tanii jaunajaa steamaa!????

SRY par double post bet kaut kaa vajadzeeja pacelt sho topiku!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...