Jump to content
GIGN Forum

Nāksi Man Līdzi?


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Ak dievs, jūs domājat, ka es esmu 45gadus vecs vecis? :axe: XD x) Tad sanāk kad tiksimies pie kino es jūs nolaupīšu un savā mājā slēpšu un paklaušu seksuālajai verdzībai? :(

Vispār, kapēc, lai man ietu divatā. Lai viss GIGN's iet. Davaij ejam visi kopā uz kino. Un redzēsiet beidzot mani kas es esmu.

Link to comment
Share on other sites

:axe: XD x) Tad sanāk kad tiksimies pie kino es jūs nolaupīšu un savā mājā slēpšu un paklaušu seksuālajai verdzībai? :(

Vispār, kapēc, lai man ietu divatā. Lai viss GIGN's iet. Davaij ejam visi kopā uz kino. Un redzēsiet beidzot mani kas es esmu.

kapeec tu domaa, ka visi ljoti grib redzeet kas tu esi?

Link to comment
Share on other sites

Omfg, vai man vienīgajam šķiet te, kaut kas ne tā? :ermm::blink:

Starp citu ideja, ka ejam daudzi uz kino, nav nemaz tik slikta ;D Tikai es 13. piektdienas vietā gribētu Nedzimušais redzēt. Tas tikai tāds mans variants ;]

:):sparta:

Nē nekādas. Laikam tagad mūsdienās tas ir normāli, ka 15 gadīgi džekiņi ņem meitenes (Tavā variantā - vecenes) no ielas. Tīri interesanti. :lalala:

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Par nedzimušo runājot:

Par filmu itkā recenzijas no pārējiem labas.

Ir vēlme noskatīties,bet bija šaubas ka izrādīsies tāds pats *khm* kā Friday 13.

Bet pēc GooD MeN posta tomēr laikam noskatīšos.

Tāda tipa filmas mani pievelk.

Bet par friday 13 gan aplauzos.

Likās beidzot kautkas normāls no šausmeņu repertuāra būs iznācis.

Kā nekā klassika.

Bet filmā tik pāris momenti interesanti bija,bet tā filma viendabīga. :thumbsdown:

Tad jau labāk tiešām noskatīties kādu no vecajiem gabaliem.

Kā piemēram Jason vs Freddy,tā gan bija laba. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...