Jump to content
GIGN Forum

Flash Spēļu Konkurss


Ducatii
 Share

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzliku jaunu dizainu, būtu pateicīgs ja kāds pateiktu patīk/nepatīk ko vajadzētu pielabot utt..

Kas attiecas uz cash bildi. Es šo konkursu taisīju lai piesaistītu apmeklētājus tikko uztaisītai lapai. Un man tas arī izdevās. 130 unikālie apmeklētāji dienā (iesākumam), ne tuvu nav FAIL...

Vēl tikai gribēju pateikt ka piedāvāju apmainīties ar banneriem (468x60), manu banneri var redzēt signaturā.

Link to comment
Share on other sites

Dažus jau nevar atšķirt vai lieto to autoclicker vai nē. Iedomājies, čalis sēž visu nakti un godīgi spēlē spēles, savāc tur ntos punktus un es viņu paņemu un nobanoju :).

Lai nu kā, mainu noteikumus - konkurss beidzas rīt (tāpat neviens jauns lietotājs nepievienosies, jo redzēs ka nav iespējams uzvarēt).

Un tagad sāku vēlvienu konkursu, kurš arī beigsies rīt. Noteikumi: searchā jāieraksta "counterstrike tournament" un jāspēlē tā spēle, kura parādās. Jāsašauj pēc iespējas vairāk fragi un savs rezultāts jāieraksta komentāros. Admins ar uzvarētāju sazināsies caur PM un viņam būs jāpierāda savs rezultāts ar screenshotu, ja viņš to nevarēs, tad balva tiks otrās vietas ieguvējam. Konkurss beigsies rīt 20:00.

Uj, gandrīz aizmirsu - balva steams ar cs 1.6 + cs:cz

Link to comment
Share on other sites

Jau 3 cilvēki man ir prasījuši: "Vai tie steami nav zagti". Gan jau ir vēl daži kurus tas interesē, tapēc pasaku jums arī. Neviens no accountiem nav zagts - Pirku pats par savu naudu, kuru diezgan viegli sapelnīju internetā, tapēc nav žēl izdot balvās.

Link to comment
Share on other sites

esmu riktīgi aizrāvies.

gribu uzvarēt.

pagaidām 87.

Edited by woxeN
Link to comment
Share on other sites

man ar ir aizdomas,ka daži vienkārši ar fotošopu izlabo.

domāju ka tas ir iespējams.

un tie 4000 ir prikols.

tas nav iespējams fiziski.

EDIT: nē,pats sasniedzot rezultātu kuram neticēju,tomēr nedomāju ka to 113 uztaisīja ar fotošopu.

Pašam tagad 120.

Edited by woxeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...