Jump to content
GIGN Forum

Runes Of Magic


JimBugA
 Share

Recommended Posts

Par cik ir krīze iesaku WOW cienītājiem šo spēli. princips kā WOW, grafika kā WOW. Kvesti utt. Es teiktu, tas pats WOW tik citā ietērpā. Serveris Atvērās šodien, bet jau beta versijā bija ĻOTI daudz spēlētāju(spēle ir bezmaksas) Pašlaik es un Naked nēsājamies pa serveri. Sīkāks info http://www.runesofmagic.com/en/index.html aa un spēlējam Siochain serverī, Siochain2 kanālā

Edited by JimBugA
Link to comment
Share on other sites

Spēlēju šito brīnumu betā.

Tur no wow ir nosperts viss ko var nospert, bet tikai ideju līmenī. Spēles dzinēja izpildījums ir gaužām vājš. Tā kā spēle ir bezmaksas, ir iespēja pirkt papildu labumus. Līdz ar to viss ir uztaisīts tā - ja neko nepirksi par reālu naudu, būsi vājš sūkājošs sūds.

Link to comment
Share on other sites

ja neko nepirksi par reālu naudu, būsi vājš sūkājošs sūds.

Vot tas besī,nav vienlīdzība starp parastiem spēlētājiem un tiem kas maksā un pērk.

Link to comment
Share on other sites

Jā, šodien vienam redzēju 50lvl setu, +6 viss, visi stati, un wep vienkārši pīi viņam.. Bez itemu pirkšanas būsi sūds.. Man besī secondary klase, jebatj.. Nepatīk, ka 15lvl elite sit ar 500dmg lielu spēku, man 22lvl, nu vienkārši psc.. Ieeju FA instance, met erroru visiem un izmet no spēles.. Bugi, bugi, bugi, reku Tev ir free games..

Vienīgais, kas man patīk ir Qwestu funkcijas..

Link to comment
Share on other sites

generic mmorpg for generic players. izskats kā wow un tas mani jau defaultā kaitina.

mmorpg jau pēc definīcijas ir vājprātīgi time sink, tad kāpēc spēlēt kaut ko, kuru tu zini, ka pēc mēneša vai diviem pametīsi. domāju ir jēga ieguldīt laiku tajos mmorpg (un vispār mmo) kuros ir jāiegulda arī nauda.

Link to comment
Share on other sites

Principaa man ideja par mantu pirkshanu patiik labaak nekaa taa, par maksaashanu katru meenesi.

Savaa zinjaa nauda varbuut iznaak taa pati, bet atshkjiriibaa no WoWa, var speeleet kaadu laiku un tikai veelaak izlemt vai grib palikt par suukaajoshu suudu vai arii suudu, kursh dod suukaat. Savukaart WoWaa jaamaksaa jau no pasha saakuma, bet ja speele peec kaada laika apniik un nauda jau ir izmesta laukaa, bet neesi paspeejis kljuut par suudu, kursh dod, tad ir beediigs stienis.

Enivei, speelee kaa jau speele, nekaadas super jaunas inovaacijas nava, bet peljama arii nava.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zhel ka spele ir totals wow rippoffs ka teica odinjsh kad vinjam paradiju sho te :(

visvairak kaitinaja sec klase kas bija jakacha atseviski no sakuma, domaju ka sho opciju vajadzeja pieskirt nedaudz velakos lvlos kad spele sak palikt gurdeni gruta vai jau end game, kad nav ko citu darit ka kachat jaunu charu..

itka forsha bet nedomaju ka atsaksu spelet tik driz vinju :)

Link to comment
Share on other sites

:(

visvairak kaitinaja sec klase kas bija jakacha atseviski no sakuma, domaju ka sho opciju vajadzeja pieskirt nedaudz velakos lvlos kad spele sak palikt gurdeni gruta vai jau end game, kad nav ko citu darit ka kachat jaunu charu..

itka forsha bet nedomaju ka atsaksu spelet tik driz vinju :)

Neko nesapratu, ko Tu uzrakstiiji, bet papajpdjapagpsgphos, jo iahfashiofafhafioa, japifjdspjfdsojgfsoj43udsji, k-gan ojasjsjjfosopfdpjhpdpjp.

Jā un malaizijā līst lietus, taapeec mees ejam dzert alu, bet nevaram atrast ar ko.

Link to comment
Share on other sites

Oddish soreiz nav taisniiba jo shii speele tomer atskiras no visiem lidz shim raditajiem free moorpg ar to ka seit VISU ko var nopirkt par naudu var ieguut ari NETEREJOT ne kapeiku.

Tas ir Runewaker galvenais merkis beidzot izveidot speeli kur maksajoshie neowno nemaksajoshos un tas vineim loti labi izdodas, proti , ir ieviesta sistema ka dimantus var pirkt no citiem speltajaiem par parasto ingame gold AH vai vnk trade lidz ar to jebkurs speletajs var pirkt lietas no cash shop neterejot ne kapeiku.

Pats personigi neesmu ne santimu izterejis bet esmu iegadajies jau permanent mount un veel dahuja hujnas no cash shop. ( kopa ~ 10 ls vertibaa)

Esmu 4 gadus wow nospelejis un izmeginajis praktiski visus popularakos free mmorpg ir ar ko salidzinaat , wow pametu tiesi delj ROM iznaaksanas. Tiesam laba speele. :thumbsup:

Edited by Magnifico
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:)

Pilnigi piekritu magnifico :P:)

amm nak3d jums kkads guilds ir vai nav? ^^ es ar uz ta pasa realm 2. chaneliisa seezu x]

Es bez guildas skraidu, bet JimBugam ir ģildē, pagaidām par savu ģildi nav bijusi doma, jo principā mēs tikai divatā skraidijām.

Link to comment
Share on other sites

heh spele forsa.

tagad +/- esmu jau iespelejies.

Lidz 10lvl interesanti kacaties.

Tatad manas acis +/-

+nav jaskraida pie trenera, jo spellus kaca ka talantus

+ja gribi teret naudu tere kad gribi, nevis ka wow maksa par to ka spele

+tie, kas netere istu naudu uz speles, laika gaita var but tikpat kruti cik tie kas tere.

+forsas ainavas, man vissmaz priecee tas ka nav tik multeniski ka wow

+pagaidam ir tikai humans, ari dod savu realitaates sajutu

+secondary class, tik vareja vinu dot 40lvl nevis uzreiz 10lvla ko var 2h laika uzkacat, vai labi gribot atrak

+forsa muzika fona :) (klasiska)

+nav milziigas zonas. Piem wow "The Barrens" man besi ara, jo vnk lai no orc sakuma lidz Ogrimmar aizietu paiet gandriiz 10min

-Mounts ir japerk

-to ko jau piemineeju sec klase par atru

-nav riktigi sataisiita kapsana pa trepeem, bet neviena spele vel neesmu redzejis, kur tas butu idejali.

-man personigi pec sodien patcha uzliksana, ah kko pisaas un kkad loot errors pa bridim metas, bet tas cik sapratu ir tikai man :D

taka vairak laba neka slikta :P

a un Jimbuga ir loti izpalidzigs :P:) taka spele diezgan forsa.

Speleju taja pasa serv kur plikais ar jimu :P:)

niks Praymore, pagaidam 13lvl, priest healer :)

Esmu viena guild ar Jimiju x] Izklausas tadi norm pacani. Kopa serveri ir 6latviesi, cik es vissmaz zinu :D

nja speles skanas mani maz saista jo 90proc speleji neesmu "skaidra" :D

velviens + ir tiktiesam forsies combat. Nav tadi jeli 2veidiigi sitieni warrioram. Spelli forsi izkatas. Piem man vel loti patik, kad es sevi healoju, tik forsi izkatas :D

p.s bled es eju vemt :/

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

tagad +/- esmu jau iespelejies.

Lidz 10lvl interesanti kacaties.

Tatad manas acis +/-

+nav jaskraida pie trenera, jo spellus kaca ka talantus

+ja gribi teret naudu tere kad gribi, nevis ka wow maksa par to ka spele

+tie, kas netere istu naudu uz speles, laika gaita var but tikpat kruti cik tie kas tere.

+forsas ainavas, man vissmaz priecee tas ka nav tik multeniski ka wow

+pagaidam ir tikai humans, ari dod savu realitaates sajutu

+secondary class, tik vareja vinu dot 40lvl nevis uzreiz 10lvla ko var 2h laika uzkacat, vai labi gribot atrak

+forsa muzika fona :) (klasiska)

+nav milziigas zonas. Piem wow "The Barrens" man besi ara, jo vnk lai no orc sakuma lidz Ogrimmar aizietu paiet gandriiz 10min

-Mounts ir japerk

-to ko jau piemineeju sec klase par atru

-nav riktigi sataisiita kapsana pa trepeem, bet neviena spele vel neesmu redzejis, kur tas butu idejali.

-man personigi pec sodien patcha uzliksana, ah kko pisaas un kkad loot errors pa bridim metas, bet tas cik sapratu ir tikai man :D

taka vairak laba neka slikta :P

a un Jimbuga ir loti izpalidzigs :P:) taka spele diezgan forsa.

Speleju taja pasa serv kur plikais ar jimu :P:)

niks Praymore, pagaidam 13lvl, priest healer :)

Esmu viena guild ar Jimiju x] Izklausas tadi norm pacani. Kopa serveri ir 6latviesi, cik es vissmaz zinu :D

Pilnīgi piekrītu :)

Vēl vienīgi besī tas, ka maz skaņu spēlē, t.i. - Nav skaņu kad taisa emocijas (raud, smejas utt), un maz skaņu kaujas laikā.. un vēl šādi tādi skaņas gļuki..

btw, esmu 21 lvl knight/warr , niks Archii.

Link to comment
Share on other sites

Es pametu ROM, lvl bija 48/44 laikam.. Tas bija pirms 2 mēnešiem, ka, man bija kruta mantas, es pastāvēju nedaudz afk, atnāku atpakaļ, NOGOPŅĪTAS man 3 epic mantas pateicoties PK.. Es pī... Tad vēl pastījos, cik vispār spēlē to spēli.. Uz servera bija ( manējā ) ~60 čuvāki un citos arī.. Tad nodomāju, nafig spēlēt, ja ir tik maz tautas, jo es nemaz nevarēju normāli aiziet sava lvl instances, bija jālūdz 50/50lvl čaļiem, lai boost man viņas. Nezinu, kā tagad, varbūt ir mainījies kkas..

Bet tagad skatos, ka uz serveriem ir ~500 čuvāki, moš būs jāatsāk spēlēt, tikai jūsu serverī.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...