Jump to content
GIGN Forum

Videokarte Un Datora Jauda


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Kad nopirku pc, viņā bija 1.86GHz AMD Semprons, 512mb ram un ATI X550 128mb videokarte... Vēlāk nopirku 512mb ram un iebāzu... kaut kur. Tad pec kada laika nopirku 1gb ram un apmainīju pret veco 512mb - Kopa 1.5GB ram. Viss it ka strādāja normāli, bet tad iznāca jaunas, krutas spēles un dažas tādas kuras nevelk (GRID, Left 4 Dead, GTA IV), tad nu palasīju par overckockoshanu un uzclockoju uz 2.4GHz, viss normāli, ja nu vienīgi dažās spēlēs par brīnumu zemāks fps, bet dažās augstāks. Tad nu sapratu ka vajadzīga jauna viedokarte... 128mb un 300mhz par maz :/ Noskatiju kkadu Ati HD 3450 512mb un nopirku. Iebāzu pc, iegāju everestā, bet par brīnumu rādīka HD 3400 un 1GB. Iztestēju dažas spēles un rezultāti bija sekojoši:

GTA San Andreas: 70fps - 40fps

Left 4 dead: 17fps - 24fps

GTA IV: Vsp negaja - 8fps

Battlefield 2: 18FPS - 30FPS

Civilizations 4: 20FPS - 18FPS

Need for Speed Underground 2 - 30FPS - 24FPS

CS 1.6 - 60FPS - 118FPS (sync?)

Tad nu var secināt, ka fps ir samazinājies tajās spēlēs, kurās nevajag labu videokarti. Iznāk ka ir samazinājusies rama/processora jauda? Ok, nodomāju ka ATI gļuks... Vsp viena liela gļuku firma. Tad pēc kāda mēneša (pirms 3. dienām) iegādājos Sparkle GeForce 9600GT 1GB ar 1.6GHz takts frekvenci. Rezultāti bija...

GTA San Andreas: 40FPS - 24FPS

Left 4 dead: 24FPS - 17FPS

GTA IV: 8FPS - 6FPS

Battlefield 2: 30FPS - 24FPS

Civilizations 4: 18FPS - 14FPS

Need for Speed Underground 2 - 24FPS - 19FPS

CS 1.6 - 118FPS - 60FPS (sync?)

Kas pie velna un ko pie velna tas nozīmē? Ati sūdīgās vkartes sit pušu jaudīgās geforce videokartes?

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Es pie reizes gribētu pajautāt par savu problēmu, kompis nav nekāds zvērs, bet nu ķipa, ja man kompim pašreizējā takts frekvence ir 1600, un max iespējamā ir 2800, tad kas to nosaka? Es uzlikšu 2800 man pc ies, un kādēļ vispār ir tāda iespēja to mainīt, t.i. nav uzreiz max?

Precīzāk, jautājums ir tāds, kas jādara lai uzliktu maksimālo frekvenci un pc ietu, cik zinu parasti kko biosā nomainot (par frekvenci runājot) restartējot pc vnk parādās melns ekrāns....

[ Procesori / AMD Athlon XP ]

Procesora īpašības:

Ražotājs AMD

Versija AMD Athlon XP

Ārējā takst frekvence 133 MHz

Maksimālā takts frekvence 2800 MHz

Pašreizējā takts frekvence 1600 MHz

Tips Central Processor

Spriegums 1.8 V

Statuss Atļauts

Uzlabojums ZIF

Spraudņa tips Socket A

Sistēmas plates īpašības:

Sistēmas plates ID 07/02/2003-KM400-8235-6A6LYG0RC-00

Sistēmas plates nosaukums Gigabyte GA-7VM400M (3 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

Videokartes īpašības:

Ierīces apraksts ATI Radeon X1550 Series Secondary

Adaptera rinda ATI Radeon X1550 Series

BIOS rinda 105-A77800-2007

Videoprocesora tips ATI Radeon Graphics Processor AGP (0x7162)

DAC tips Internal DAC(400MHz)

Uzstādītie draiveri ati2dvag (6.14.10.6912)

Atmiņas izmērs 512 MB

Un ar šādu videokarti man īpaši neviena cita spēle neiet kā CS 1.6 un left 4 dead ko esmu spēlējis, pārējās vnk nokarās, kas pie vainas?!?

Edīc: Kilersxxx tev bezsakarīga pļūtīšana laikam izraisa prieka spazmas? Neviens tev nejautāja par to, kāds tev pc un vai tev viss iet uz viņa, smadzeni ieslēdz!!!

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

man arii ir 9600GT un arii bija probleemas ar csu un taadiem suudiem. mana probleema bija tas ka man rams bija pa vecu, varbuut aiznjemies no kaada choma, vai nopeec kingston 2gb ram pa 21Ls un apskaties rezultaatu.

P.S. ja liec jaunu ramu iekshaa veco labaak nemontee klat, tur tie mHz var nesakrist uz visaadi suudi var mesties.

Edited by njasa
Link to comment
Share on other sites

Ja tu viena alus keg'a vietā pieliksi divus, vai alus kausā ieplūdīs ātrāk? Nē, nu mazliet varbūt, bet "rīstīsies" un vairāk putosies. Ja gribi, lai plūstu ātrāk un gludi vajadzēs resnāku šļūteni(ātrāku RAM) un lielāku krānu(labāku procesoru), protams to visu arī vajadzēs uzmontēt uz atbilstoša izmēra galdiņa (piemērotas mātesplates).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...