Jump to content
GIGN Forum

Es Gribu Kaut Kaadas Tiesiibas!


Recommended Posts

Nekaa iipasa es neluudzu, pietiktu ka es varu vote map, jo biezi daudzu blauj ka negrib to... Nebuutu sliti ja vareetu kaadu kick, a to dazreiz dazi tur anturaali dirs citiem virsuu vai spamo, bet tas man nav tik svariigi!!! Teiksu godiigi, gign serberii speleeju apmeram tikai 1,5 meenesi, bet pa to aliku diezgan laika te esmu pavadiijis, un visaadus stulbumus ieveerojis... Kas man veel japaskaidro? Ja kadam interesee mani CS stats tad mans nick ir tads pats kaa te!! Attieciibaa uz forum posts skaitu, es te biezi iegriezos un paskatos kas noticis, bet pats nekad neko nerakstu, tapec amn tik maz posts...

Ceru uz adminu atsauciibu, gribu vote tiesiibas tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Nekaa iipasa es neluudzu, pietiktu ka es varu vote map, jo biezi daudzu blauj ka negrib to... Nebuutu sliti ja vareetu kaadu kick, a to dazreiz dazi tur anturaali dirs citiem virsuu vai spamo, bet tas man nav tik svariigi!!! Teiksu godiigi, gign serberii speleeju apmeram tikai 1,5 meenesi, bet pa to aliku diezgan laika te esmu pavadiijis, un visaadus stulbumus ieveerojis... Kas man veel japaskaidro? Ja kadam interesee mani CS stats tad mans nick ir tads pats kaa te!! Attieciibaa uz forum posts skaitu, es te biezi iegriezos un paskatos kas noticis, bet pats nekad neko nerakstu, tapec amn tik maz posts...

Ceru uz adminu atsauciibu, gribu vote tiesiibas tongue.gif

bljaaa tik smiekliigs pieteikums laugh.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

da niks taads jo agraak ar dazadiem nikiem tiku speleejis, un tad man zb ka manu vietu kaads dabuuuja, a pasam bij jaapisas ilgi lai tiktu ieksaa, tad uzliku taadu nick, un peec paaris nedeljaam vibja atverta regostrecija uz 1 dienu un tad arii pieregistreeju sito niku, jo nekas jauns neienaaca prataa, bet labaak nespried par nock bet saki atbaltsi mani vai nee tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

nu neko sliktu par shamo nevar pateikt, normaals dzheks, serverii gan taads pakluss, bet taa viss o.k happy.gif

niger, bleg, eezeli, tu redzi shii nav "spama" sadalja!nahuj tu te spamo?!

Link to comment
Share on other sites

1. niga - tu i spam masters

2.ieņemtais - apšaubu, ka kautko iedos, bet musulaikos visādi gadās

3. man patīk kā visi atsaucās (pamatā) džeks norm spēlē, bet tas nenozīmē ka mak adminēt, vai arī ka izprot šī servera daļējo kārtību, lai arī cik nebūtu tie admini tikvaitā nekad nebūš ideālas idilles.

4. Kapēc smieklīgs : "pietiktu ka es varu vote map, jo biezi daudzu blauj ka negrib to..."

... nu ja klausītos vislaik ko blauj citi, tad man liekas, ka jebkurš admins varētu saiet sviestā!

"Nebuutu sliti (te laikam bij domāts slikti) (un te trūkst komata 4.gif )ja vareetu kaadu kick, a to dazreiz dazi tur anturaali dirs citiem virsuu vai spamo...

...nu pret šito slimību vajag ne kik, bet gag, kuru manšķiet ka dabūt nav reāli (2x prasīju un 2x nedabūju, bet neks var dzīvot)

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

btw ja kaadam ir laiks apskataties shito demo - http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0506190...de_cpl_mill.zip. Esmu par kaadiem 90% paarliecinaats ka shii persona kas prasa tagad tiesiibas tur chiitoja. Nezinu kaadu draugu/braaleenu/pazinju vinsh tur shoreiz bija pielaidis, bet tik un taa - tas kekss paaraak labi zinaaja kur visi atrodas. Diemzheel briidii kad gribeeju taa kaartiigaak uzmest aci dzheks izgaaja.

p.s.

teoreetiski veelams skatiities tiem kas var ar wh paskatiities.

p.p.s

skills arii puisim "magjiski" kaapis... http://cs.gign.lv/player.php?id=27193&ps_s...ae3a5dc1ba6349f

man tas viss galiigi nepatiik...

Link to comment
Share on other sites

lol, tas grafiks labi izskataas, laikam biezhi radi brauc ciemos smiliez.de_2551.gif

EDIT:

noskatiijos deemo, kaa teiktu slaavi - jasno ! wh tur ir 100%. labs moments ir, kad vinsh trubaa visu laiku tipa skrien uz augshu, a 1 momentaa apseezhas pakempot un HOP, noshauj macho un gizmo, so obvious !

registreetais pimpi, vieniigais ko tu dabuusi buus bans evilmad.gif

p.s. nono.gif

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

ja aju liekas ka mn wh, tad nakamreiz admins kad kaads buus un redzees ka es speleeju, luudzu ciitigaak pasekot man liidzi kaa es speleeju... tad varbut saprtiis ka es pieversu uzmaniibu tam kur cilveeki parasti staigaa un meeginu ieklausiities skanjaas izmantojot radaru.... bet nu darat kaa gribat... un pasakat kadu prgu vajag lai to dem noskatiiitos, gribu redzeet kas tur tik nereaals bija...

Link to comment
Share on other sites

noskatiijos demo, nu demo nevar taa saprast, jo tur nerada radar...

smile.gif tu man gribi iestaastiit ka tev bij apmeeram shaadi?

tu: esmu noobs sad.gif

forshais tavs draugs kas ir cs pro: ieskaties radaraa un ieklausies skanjaas!!!

tu: tad es buushu pro?

forshais tavs draugs kas ir cs pro: protams! Uzreiz zinaasi, ka vienaa momentaa tev no muguras klusaam naak 2 dzheki - galvenais ieskaties radaraa un ieklausies skanjaas.

tu: aa ok

pie tam tu saac izskatiities peec idiota...

Ok, noskataties veel kaads plz to demo.

Link to comment
Share on other sites

es tulit nostiishos

EDIT:

nu ar WH var redzeet, ka geks skrien, ierauga 1 caur sienaam, mierigi skrien virsu, ielaizh HS, tad pekshnji ierauga 3 caur sienaam un apstaajas, saak skatiities virsuu visiem un kalj strateegiju, kada secibaa apvaakt, tad pekshnji izlec un jau sak kocat caur sienam.

Nu tur kur vinsh truba gizmo un macho abus HS novaaca, var kapitali redzeet, ka meerkjis gaaja lidzi, un ari citas sitaucijas, ka vinsh shava vispar tur kur nevajdzeja un srazu HS. Ari vinja kustibas un tas ka vinsh vel megjina sezhot trepees kadu novakt par kaut ko liecina, neticeetos, ka 4uvaks ar tik botteriigam kustibam var buut taads uuberaimers, kursh gizmo taadus HS laizh!

Secinajumi: es teiktu ka 4iters new_silly.gif

p.s. macho tas kur es suukaju par to wrisc... lieta tada, ka es skatijos demo ar WH un tanis situacijas vinsh 4ista temeja uz tiem gekiem virsuu caur sienu. Man vienreiz bija taa, ka man viena karte nereali gaja, baigi labi iefragoju un es novilku demku, tad es pastijos vinju ar WH smile.gif un tur to4 gadaas situacijas, kad nu kapitali uzteeme caur sienu virsu, un pat pavelkas lidzi temeklis. Taka iespejams ka wrisc bija taa pat, jo tur vinsh tani demka tikai 2 vai 3 raundus nospeleja, ja butu demka garaka tad mosh butu svadak Un ta bija 1. reize kad kljudijos novertejuma par kadu ir 4iters vai nav.. dry.gif

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

ok smile.gif tad jau lieta skaidra

p.s.

bucher - tur jau tas miinuss ar wh - ka labiem speeleetajiem liekas ka vinsh ir, jo vinji shauj caur sienu un veelsazinko dara, zinaadami ka aiz sienas kaads meedz but - a taadiem botiem kaa neregistretais tur figu bez wh var saprast ko tas knaapslis dara.

Link to comment
Share on other sites

tur jau tas miinuss ar wh - ka labiem speeleetajiem liekas ka vinsh ir, jo vinji shauj caur sienu un veelsazinko dara, zinaadami ka aiz sienas kaads meedz but - a taadiem botiem kaa neregistretais tur figu bez wh var saprast ko tas knaapslis dara.

tapec jau WH ir visgrutak uzkert dry.gifsad.gif

EDIT: un vel jau pastav 6ara,halava,cucene un visi sitie paveidi wacko.gif

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...