Jump to content
GIGN Forum

Jā Jā , Atkal Es.


jukka
 Share

Recommended Posts

Jā izmantoju sērču. karoče nokrita no gaisa 200ls un gribu nopirkt telefonu , redzeju nice sludinajumu iphone 16g pa 230 Ls. pagaidam turos pie tā. bet viena meitene teica ka vinai patīk savs telefons. tas ir LG KC910 kas ir nedaudz lētāks + vinam ir 8mp kamera. tagad nevaru izlemt starp tiem diviem iphone vai to LG , zinu ka LG daudzi nodirš , nezinu kapēc. par iphone dzirdētas gan labas gan sliktas atsauksmes. pagaidām tas LG izskatās labāks par iphone. nezinu baigā dilemma. kāds varētu atlasīt plusus un minusus iphone un LGKC910.

itkā tam LG ir vis tas pats kas iphone 3g un domāju ka bača turēs ilgāk , plus kamera neslikta.

aizmirsu piebilst , tikai ne nokiu :D

LG

iphone

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

LG bieži softs jūdzās un korpusa kvalitāte nav diez ko diža. Par jaunajiem modeļiem neko daudz nezinu, bet vecie ir diezgan sūdaini. Shine ir pilnīgs čau. Ņem iPhone un miers. Vismaz kvalitāte un krāns līdz celim.

Link to comment
Share on other sites

Pa 200LS nedabūsi , neko ļoti spidošu , to pašu iphone var dabūt pa 200 lietotu , bet garantijas nebus , tā nokia ir diezgan pieņemams variants pa 200Ls , bet LG kā jau cash^ teica , softs ir pilnīgs mēsls , pašam ir bijuši 2 LG telefoni , abi slēdzās ārā , gļūkoja un korpuss tiktiešām ir neizturīgs , ladētāja aizbīdnis 2 nedēļu laikā , vienkārši izkrita.

:thumbsup:

NO SE gala ar kkas ir tīri ņemams , ieteiktu tev papētit internetveikalus.

Se />

Edited by ekopuika
Link to comment
Share on other sites

pēdējais telefons man bija SE w810i. vislabāk patika tas ka batereja bija neizlādējama. ja batareja sāka beigties ieslēdzu lukturīti (jā megaforšo SE lukturi kurš man daudzkur noderēja) un batareja pati sāka lādēties nez kapēc gļuks vai ņema rezerves bet vareja ierēkt. vispār bača baigi ilgi turēja.

Bet tagad es gribu touchscreenu , wifi , to gravitācijas hreņ ka var kratīt utt.... protams visas šitās opcijas norm pisīs pa batareju , bet nu ko dariit...

domaju ka SE nav piemerots tada veida telefoniem

vispar domaju ņemt lietotu tel.

lapas apakšā interesanta tabula :D

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

Tas jaunais nokia xpres ar ta4 skrīnu NAV labs, viņam nav labs ta4 skrīns. Paskaties to video ko bija pirms kādiem 2 mēnešiem ieliecis viens par to telefonu, chalis spiež vairākas reizes lai uzpiesto to ko grib.

Iphona vienīgais mīnus kas reāli ir -nevar pārsūtīt kontaktus, vizītkartēs un vnk aizsūtīt Jānim Annas numuru.

Pārējais ir shits, filmēt var ! video calls u.c. shiti vispār nah nav vajadzīgi/

CASH - sen jau vairs par iphonu krāns nav līdz celim !

Link to comment
Share on other sites

nezinu cik maksaa lietos (biju pa slinku papeetiit), bet pats lietoju Sony Ericsson X1 (Xperia), un juutos ljoti apmierinaats, viss darbojas ideaali, un par briinumu, baterija tur pat nedelju (mana skatijumaa tas ir retums jaunajiem telefoniem)...

Ir tikai viens miinus, ja nokrit pret cietu virsu izkrit baterija (tatad izsledzas)... Pieradies pie vecajiem sudiem esmu, ka met un nekas nenotiek :D

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Tā Tube, Truba, vai kā vēl to 5800 nokiju sauc ir pilnīgs mēsls. Tas displejs pirmārt ir ar to celku pāri, kā vecie tačskrīni, otrkārt neērts. Un nesaprotu jēgu no tačskrīna, ja lielākoties prieka nūja jāizmanto vai tas mediatorveidīgais sūds kas nāk komplektā.

P.S. Ja pirksi iPhone, silti iesaku vecās paaudzes.

P.S.S. Xperia arī labs, kā jau reģistrētais teica.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Vispār man ~1,5gada laikā ir izveidojies nereāls riebums pret nokia telefoniem. Man bija kādi 3 (or 4?) nokia telefoni un visi bija totāli mēsli - pēdējais no express music sērijas. Galvenais iemesls, kāpēc man nokia riebjas - izturība. C`mon, kas tas par telefonu, kurš nokrītot no maza augstuma vairs nav ieslēdzams un ir saplīsis displejs? Mēsls...

Tagad lietoju SE telefonu (k610i) un neko citu vairs negribu. Nav nekāds krutais, bet man ar to pietiek. Es viņu pat gribēdams sasist nevaru...dzērumā ir lidojis pret sienu, apliets ar šņabi un pabijis vēl hz kur, bet strādā bez nekādiem gļukiem. Vienīgais defekts, kas radies šajos brutālajos apstākļos ir mazliet ieplīsis vāciņš - nokiai jau sen būtu displejam pisec...

Es nerunāju par vecajiem modeļiem - tiem izturība ir laba, bet jaunie gan ir mēsli...

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Tagad lietoju SE telefonu (k610i) un neko citu vairs negribu. Nav nekāds krutais, bet man ar to pietiek. Es viņu pat gribēdams sasist nevaru...dzērumā ir lidojis pret sienu, apliets ar šņabi un pabijis vēl hz kur, bet strādā bez nekādiem gļukiem. Vienīgais defekts, kas radies šajos brutālajos apstākļos ir mazliet ieplīsis vāciņš - nokiai jau sen būtu displejam pisec...

pārbaudi 3310 nokiju..

es tev atvechaju ka tev vinju arii buus gruuti nokaut! klauns

par jauno nokiu to ar 3,2 pix un ar touchu..

nu taa esmu tureejiso vinju rokaas un stundu njeemies ar vinju .. man vins nepatiik, tad jau labaak iphonu!

Link to comment
Share on other sites

Samsung Omnia - nav lēts, bet nu izskatās jau tīri normāls

cilveekam ir 200lati. tu iesaki telefonu kas maksaa vairaak nekaa 300ls. ka tikai kautko iepostot blje.

p.s. tomeer domaaju ka nokias rocks.

Link to comment
Share on other sites

lol doma ko runaa iipods maksa 100ls pie operatoriem..

kursabiedram ir lidzigs LG kas jau kozh nost iphonu tapec ka tam var ielikt sim karti, ir iespeja lietot vairakas baterijas (atskiriba no iphone kas amerikanjiem nepatika) itka sakarigs bet nu nezinu gan vai tadu gribetu, man vaig neiznicinamu tanku, kads tas ir sobrid :)

btw vinjs samaksaja ~180ls par to trubu sutot caur ebay..

neesmu drosh par isto modeli bet skiet ka tads vinjam bija

http://www.gsmarena.com/lg_kc910i_renoir-2715.php

Link to comment
Share on other sites

2G ir ērtāks rokā, izturīgāks, mazāk skrāpējas.

3G ir skaļāki abi skaļruņi, nedaudz kvalitatīvāks displejs, toties viņš nežēlīgi viegli skrāpējas un aizmugurējā plastmasa plaisā :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...