Jump to content
GIGN Forum

Gribu Uz Japānu.


jukka
 Share

Recommended Posts

nezinu vai bija laba ideja taisīt topicu , bet nu gūgle man atteica.

karoče kādas kompānijas lido no rīgas uz Japānu , es domaju ne tiešie reisi , bet kautvai ar simts pārsēšanos. Kādas varētu būt cenas lidojumam utt...

Link to comment
Share on other sites

celjaziime ar ekskursijaam, viesniicaam, utt uz apmeeram divaam nedeeljaam izmaksaas pie 2k latu. a ja tu pats visu dari, tad leetaak. lidmashiinas biljeti kaadi 300-500 ls vareetu maksaat. nezinu, cik pa peedeejiem meeneshiem cenas ir mainijushaas. bet nu anyways, ieej kaadaa Latvijas lidmashiinu lapelee un paskaties cenas.

Link to comment
Share on other sites

nesmu drosh, ka tev vizu nevajadzes, bet sac ar UK. aizlido tur, un tad jau nedeljas laika tiksi. tur vispar populari ta, ka pasa izlidosanas diena ierodies lidosta un painteresejies, vai nav brivas vietas un ja bus, tad dabusi moska pat zem 100 uz japanu.

beefs

Link to comment
Share on other sites

Es, ja būtu tavā vietā izmantotu šos pakalpojumus, cenu uzreiz nevaru pateikt, jo tev pašam ir jāsavada laiki, kad vēlies lidot un kādā klasē, protams, jo sliktākā klasē, jo lētāka biļete bet uzskatu, kad tev nevajadzētu braukt biznesa klasē or smth. :D Tā būtu liela naudas pakāšana, un tagad jau nav īstais laiks, kad ceļot kautkur bet, ja maciņš pabiezāks kāpēc gan neizmantot izdevību! Tik pirms iekāp lidmašīnā pasaki, kad tu esi čīteris!

p.s. Nu, ja tevi neapmierina, tas, tad skaties šeit varbūt atradīsi ko labāku, jo es pēc pieredzes stāstīju.

Edited by edgars797
Link to comment
Share on other sites

Krč es decembrī biju Japanā, par reisu cenām tev neko nevarēšu pateikt, bet mēs lidojām pārsēžoties Prāgā.

Cenas tur nav zemas, jo nesen nomainijās kurss pret dolāru, līdz ar to tehniku tur pirkt jēga maza, tas pats, kas Latvijas internetveikalos. Par ēšanu - normālā japāņu bistro (uz riņķi suši iet) aiziet kādi 6Ls, mcdonaldā cenas lielākas kā Latvijā (2čīzburgeri+vidējie frī + koliņa un mērcīte = 5ls). Bet tur ir tādi kā narveseni (seveneleven u.c.), kur pārdod vistiņas, desiņas nu krč viskaut ko siltu :D ritīgi garšīgi un nav tik dārgi :)

Link to comment
Share on other sites

Epix , nu un ? Tu esi kādreiz kautko gribējis ? Izskatās ka nē. To ka man nav līdzekļi tetuvējumam teicies es neesmu , Tetuvējumu jau izvelejos un drīz iešu taisīt uz Vadima Tattoo salonu. un vispār kāda tev starpība m ?

Uz japānu gribu jau sen , tagad gribās salikt cenas , plānojumus utt un paskatīties cik tas izmaksās.

ps , tev kāds spieda te postot ? parasti , ja nav ko teikt , tad nesaka...

thx par linkiem , RJ8 es tev aizsūtšīšu PM kad būs vairāk laika.

edit: Epix , megasorry , ja tevi apvainoju ar šo topicu.

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

Jukka, Pinky, no kurienes un kādēļ tāda interese par Japānu un tās kultūru? Kontrastaina ir arī Bosnija un Kirgizstāna, tas neko nepaskaidro.

Link to comment
Share on other sites

Kontortionists tu esi daunis, ej labāk kādu porņiku noskaties..

Japānā ir pavisam cita kultūra, tā dēļ vien, ir vērts aizbraukt. Mēs pat 1 nakti palikām Japāņu ģimenē :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...