Jump to content
GIGN Forum

Labdien!


waterprof
 Share

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

es vispar domaju ja kecups saka ka nav vaardu tad vins nemaak runaat un ja vins nemak runat tad vins nemak rakstit bet ja vins mak rakstit un nemak runat tad rodas problematiska situacija, un ar to es gribu teikt, ka cista waterprof ir lunis jo vienkarsi man ta patik.

Link to comment
Share on other sites

es vispar domaju ja kecups saka ka nav vaardu tad vins nemaak runaat un ja vins nemak runat tad vins nemak rakstit bet ja vins mak rakstit un nemak runat tad rodas problematiska situacija, un ar to es gribu teikt, ka cista waterprof ir lunis jo vienkarsi man ta patik.

waterprof reku ir pierādījums kā cilvēki padara paši sevi par dauņiem.

Link to comment
Share on other sites

waterproof, tu pieregistrejies gign.lv forumaa, lai tumsonjiem raadiitu celju uz gaismu ? un ko tu savos 20 gados vari citiem maaciit, ja es tieshi taads pats nenobriedis indiviids, kaa visi paareejie, kas apmeklee sho forumu. ar iznjeemumiem, protams. par kaadu taisniibu tu runaa ? gribi dariit lielas lietas - glaabt pasauli, veicinaat vienliidziibu interneta tiimekljos ? ej ekonomisko kriizi atrisini - paraadi, ko vari savos 20 gados.

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

ja man kads dziivee pateiktu pimpis tad es pateiktu nee es neesmu pimpis!

A ja vinsh tev paluuugs to pieradiit,ka tik tieshaam tu neesi p1mp1s?Kaa to grasies paveikt? Butu vnk atshuvis atbildot ka tev vismaz ir p1mp1s! Da citreiz var nokaitinaat un jaa internetaa cilveks padara lielakoties sevi par neuzvaramu varoni,bet kad pienak patiesibas moments,tad kaajas miikstas :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Es negribu glābt pasauli, un ekonomiskā krīze nav mana problēma, bet es ciešu no šīs problēmas. Un nē nedomāju iet risināt ekonomisko krīzi.. :), un vispār jā par to arī iet runa Good Men, ka visi ir kruti internetā un kad pienāk taisnošanās jeb "patiesības moments", ja pareizi sapratu tavu domu tad visi pēķšņi vairs nav tik kruti.

Link to comment
Share on other sites

ke4ups blad tu esi tads lohs, ka var sitaa sevi nodirst pizdec kas pa lohu! zimbabwes ciemata plikais negeris tevi jau sen uz kocina uzbakstitu un apestu plikais neegeris tak sto nedzen muti ganibas un vispar lohs ja tu pieradi ka esi lohs...

piizdeec.. kas pa lohuuu

Edited by Reya
Link to comment
Share on other sites

Man šis viss izskatās kā samērā neizdevies mēģinājums tikt pie gign zelta topikiem. Žēl tikai, ka vienīgais, kas lika pasmaidīt, bija Divīša posts, jo tur kaut kā negāja kopā secība - nomirt un pēc tam mest kūleni kožot cūkai piržamajā. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:)

Kāds sakars ar kautkādiem Gign zelta topikiem? Ja tev viss kas ir prātā ir gign zelta topiki, tad tu khm, kautcik nopietns cilvēks esi? Ja par visu jāsmejas un jāliek kautkādi sviestaini posti par to ka šis ir slikts mēģinājums kļūt par zelta topiku.

Link to comment
Share on other sites

Ezic vispar vienkarsi ir tads aksts vins domaa ka vinu visi miil bet taa nav! vins domaa, ka ar to ko vins raksta vins ir baigi kruts, bet no otras puses vins ir mulkis! vins saka stulbas frazes un kope no neta visadus interesantus tekstus kas parkapj autortiesibas gudriem literaturikiem, par to var iesudziet tiesaa. un blauj visadas frazes serverii ka es berniibaa un kad biju malaletka blaavu vecmuterei pakukilini mani (pakutini) un kliedzu. un to pasu mes varam atiecinat uz ezisa neveiksmigajiem meginajumiem klut krutam interneta aprindaas. vins dzied gign serveri kaut kadas stulbas tautas dziesmas un vins domaa ka ir baigais lativjas patriots bet isteniba vins izkemo tautasdziesmas un padara sevi un visu gignu par lohu. atveriet acis draugeli jo eziis cista nav tas par ko uzdodas jo isteniba vins ir nodevejs! vins grib lidzinaties visiem pro kuri raksta un nodirs visus kaa pro bet vinam nesanaak un vins raud tapeec. nekad nedraudzejieties ar vinu, neticiet nekam ko vins saka jo vins tikai grib uzzimet uz lineala papildus centimetrus lai vina pimpitis izskatitos garaks nekaa ir lidz sim. vecit tev vel pimpitis jaaudzee un jaaudzee veciit, saproti, problematiska situacija iestajas, kad tavam maksligajam pimpitim bus jasatiekas ar veceni un ko tad vins daris? lineaals nokritiis, un visa patiesiba naks gaisma! un tu busi mazins bernins kurs neko nevares izdarit un lugs pec mamites palidzet lai noliek vina lineaalinu vietaa, veci nedirs uz mani, mani nevar nolikt ar vardiem, es redzu visas tavas vajibas un esmu loti liels pro. tu nezini kas es esmu un manas acis tavam pimpitim nestav klat nekads maksligs lineals, kurs tikai virtuali pagarina tavu mazo eziiti. ta ka neticiet ezitim un nedirsaties, re ka atkal viens friks gribeja sacelt stridu pa visu giginu bet neko nepanaca, ka tikai atklaja kads vinam ezitis patiesiba biskinaas slepjas!

Link to comment
Share on other sites

a cik nopietnis esi tu? atvelkas kautkāds pidiņš, kas saka "hey! lets make love not war".

un internetā. :blelohs:

tu ciet šeit, bet krīze nav tava problēma ? :superlol:

izklausas, ka tev vajag dabūt dzīvi, jo to, kas notiek in RL tevi neietekmē.

Reya :wtf:

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, pirms sūti kādu pildīt mājasdarbus, iemācies pats likt komatus!

Otrkārt, ja nespēj viegli uztvert nodirsienu internetā (tāpat vien nenodirš, tici vai nē), tad ārpus datora tiešām nav ko darīt.

Treškārt, interneta vidē uzrakstīto var interpretēt kā vien uziet. Draugs (vot tagad izdomā ko es ar to domāju), nevajag uzvilkt uz sevi melnos mākoņus, tad ar nebūs jāmeklē palīdzība.

Link to comment
Share on other sites

un internetā. :blelohs:

tu ciet šeit, bet krīze nav tava problēma ? :superlol:

izklausas, ka tev vajag dabūt dzīvi, jo to, kas notiek in RL tevi neietekmē.

Sarūsējušais (A.K.A. Rusty) - Tu izlasīji ka teicu tā nav man problēma, BET es ciešu no tās problēmas? Padomā ar galvu, sakot ka tā nav mana problēma es teicu ka tā problēma nav man jārisina vai kā citādi jāmaina tas kas šobrīd notiek LR, jo es to vienkārši nevarēšu. Bet es no šīs nepatīkamās problēmas ciešu tapēc Congratz, ka vismaz izlasīji tik daudz.. :)

Link to comment
Share on other sites

vispirms waterproof, ja tu grasies par рвdвm lietвm runвt, vajadzзja izvзlзties kвdu jutekliskвku nikneimu, nu piemзram, kвdu no mыsu tautas nacionвlajiem varoтiem - Lвиplзsi vai Saulvedi, lai var redzзt tavu sыtоbu.

bet savвdвk - waterproof, kas tu par ыdensizturоgo, ja nespзj paciest pat urоna strыklu sev sejв (lasi - rupjоbas).

tagad sвksim fantazзt, ko katrs smailijs nozоmз:

:superlol: - рis gan man vairвk atgвdina divus mazos, zaпos cilvзciтus, no kuriem viens otram sit ar papоra lapu.

:muahaha: - рis gan, man liekas, skatвs tieрi tavв virzienв un apsmej tevi, kв viтam vispвr nav kauna?

:meele: - nu kamфn, kв var bыt рitik nepieklвjоgs smailijs, rвdоt mзli.

:axe: - jв un рis notiekti liks man tev galvв ietriekt cirvi.

bпe, иalоt, dzоve ir neюзlоga, sвc pie tв pierast. visu mыюu tev mвte visu uz paplвtes klвt nenesоs.

Reya, izskatвs, ka tu tomзr neesi bijis Zimbabves ciematв, tur tumрвdainie (nu nedo dies, bыtu es pateicis nзмeri!) ir gatavi viens otru apзst, lai tikai paрam vзders bыtu pilns.

un pзc tam vзl brоnвs, ka bзrns nezin, ka kartupeпi un bietes aug zemз, ja neko no reвlвs pasaules nav redzзjis.

Link to comment
Share on other sites

Otrkārt, ja nespēj viegli uztvert nodirsienu internetā (tāpat vien nenodirš, tici vai nē), tad ārpus datora tiešām nav ko darīt.

Treškārt, interneta vidē uzrakstīto var interpretēt kā vien uziet. Draugs (vot tagad izdomā ko es ar to domāju), nevajag uzvilkt uz sevi melnos mākoņus, tad ar nebūs jāmeklē palīdzība.

(off record - tik apnicīgi paliek Quote, bet savādāk jūs nesaprotat, kkautgan vispār nesaprotat)

Tātad, moby (Foršs niks) - Ja tev nepatīk mani gramatiski nepareizie teikumi tad izlabo viņus, jo Latv.v. man nav padevušies tā komatu padarīšana, par to otrkārt tādām lietām nevajadzētu nemaz būt tapēc tālāk neko nespriedīšu, un par to treškārt es diezvai esmu tavs draugs, bet jauki ka tu mani par tādu uzskati, un es zinu ka var "interneta vidē uzrakstīto var interpretēt kā vien uziet" bet kāds tam sakars ar šo visu? Par tiem mākoņiem es nevelku nekādus mākoņus, un ja pareizi sapratu tad tā vienkārši ir kā lai saka - Major Problem.

Link to comment
Share on other sites

Un tagad par samuraju.

Kas vins baigais samurais ko? Tu vispar zini kas i samurajs? Es esu redzejis filmu pedejais samurajs un ka vins ar kiniesiem kopa pret baltajiem mergliem cinijas un lidz navei kavas a tu te maza kaka uzdodies par kaut ko dievisku un tadu, kuram tu pat zekites verts mazgat neesi dzimis. Un es esu bijis zimbabves piratu ciemataa tur afrikaa es runaju ar zilnieci un vina man viskaut ko paregoja angliski un tur visi normali kaut cik ok? tu doma ka baigais pro esi klikskinot peliti? baigais samurais spaida te podzinas - davai davai ieceert ar katanu uz enter podzinas un uzraksti ka esi krutais samurajs un kas vel! Veci tu esi iekulies baigas auzaas, ka mani apvainoji un ZIMBaBWI! Tu neesi bijis afrikaa veci, spriezot pec tava blivuma vecit! tur visi tik tievi ka tavs mazais pirkstins ha! ak tu mulkiti, ja zinatu ar ko tu esi sapinies... :thumbsdown: :thumbsdown: :whistling: :whistling:

p.s a tu maki to slaveno sitienu ar galvu pa kulaku? izskatas ka tu shaja cinas zina esi loti praktizejies veci

Link to comment
Share on other sites

Kas vins baigais samurais ko? Tu vispar zini kas i samurajs? Es esu redzejis filmu pedejais samurajs un ka vins ar kiniesiem kopa pret baltajiem mergliem cinijas un lidz navei kavas a tu te maza kaka uzdodies par kaut ko dievisku un tadu, kuram tu pat zekites verts mazgat neesi dzimis. Un es esu bijis zimbabves piratu ciemataa tur afrikaa es runaju ar zilnieci un vina man viskaut ko paregoja angliski un tur visi normali kaut cik ok? tu doma ka baigais pro esi klikskinot peliti? baigais samurais spaida te podzinas - davai davai ieceert ar katanu uz enter podzinas un uzraksti ka esi krutais samurajs un kas vel! Veci tu esi iekulies baigas auzaas, ka mani apvainoji un ZIMBaBWI! Tu neesi bijis afrikaa veci, spriezot pec tava blivuma vecit! tur visi tik tievi ka tavs mazais pirkstins ha! ak tu mulkiti, ja zinatu ar ko tu esi sapinies... :thumbsdown::thumbsdown::whistling::whistling:

p.s a tu maki to slaveno sitienu ar galvu pa kulaku? izskatas ka tu shaja cinas zina esi loti praktizejies veci

Kāds iebrauca aauzaaas :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Kas vins baigais samurais ko? Tu vispar zini kas i samurajs? Es esu redzejis filmu pedejais samurajs un ka vins ar kiniesiem kopa pret baltajiem mergliem cinijas un lidz navei kavas a tu te maza kaka uzdodies par kaut ko dievisku un tadu, kuram tu pat zekites verts mazgat neesi dzimis. Un es esu bijis zimbabves piratu ciemataa tur afrikaa es runaju ar zilnieci un vina man viskaut ko paregoja angliski un tur visi normali kaut cik ok? tu doma ka baigais pro esi klikskinot peliti? baigais samurais spaida te podzinas - davai davai ieceert ar katanu uz enter podzinas un uzraksti ka esi krutais samurajs un kas vel! Veci tu esi iekulies baigas auzaas, ka mani apvainoji un ZIMBaBWI! Tu neesi bijis afrikaa veci, spriezot pec tava blivuma vecit! tur visi tik tievi ka tavs mazais pirkstins ha! ak tu mulkiti, ja zinatu ar ko tu esi sapinies... :thumbsdown: :thumbsdown: :whistling: :whistling:

p.s a tu maki to slaveno sitienu ar galvu pa kulaku? izskatas ka tu shaja cinas zina esi loti praktizejies veci

un atkal tu kļūdies...

samurajiem ar ķīniešiem nav nekāda sakara, samuraji ir JAPĀŅI! HA, es esmu dievišķs, es izlemju kuram lopam dzīvot un kuram mirt! nu ko tad uzreiz neteici, ka tas ir pirātu ciemats! DOOH, tagad uzreiz skaidrs. ar katanu nav īpaši forši spaidīt pogas, jau esmu palicis bez "C" burta uz klavieres.

Link to comment
Share on other sites

Tas bija domāts par to, ka ja Tu nespēj kaut ko darīt labāk par citiem, Tev nav tiesību viņiem likt kaut ko darīt tajā pašā nozarē.

Par interpretēšanu - nu teiksim Tu mani iesūdzi, bet es varu skaidrot l.o.h.s kā vien man uziet, un tu neko nepanāksi. par mākoņiem, nav ko raustīt lauvu aiz ūsām, tad arī nekodīs.

Link to comment
Share on other sites

Ziniet kapēc te puse no foruma dalībniekiem izturās kā dauņi? Jo tas ir tāds vecums. Un vienalga kāds vecums, nedrīkst apvainot citu cilvēku, nepazīstamu cilvēku ar saviem stilīgiem angļu vārdiem. Vecums paies cilvēks paaugsies un nekā tāda nebūs. So, stfu everybody and be friends.

;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...