Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas uz GIGN CW Server'i


Recommended Posts

Sveiki cienijamie GIGN memberi un visi parejie!

Saksu jau ar to ka neesu isti parliecinats vai sis ir istais forums lai prasitu tiesibas uz GIGN CW Serveri , jo citur es itkaa neredzeju .... smile.gif

1)ksu jau ar to ka klans kuru izveidoju <sonar> eksiste jau vairak neka gadu. Klana memberi ari it ka nav loliki, bet problema ir ta ka nav kur spelet cw! Pirms kada laika nopirku jaunu PC un uz veca uzliku server'i! Kadu menesi viss gaja ZB lidz beigu beigas kompis nospraga ... sad.gif .... un ta joprojam vel neesu aizvedis sataisit!

2)Kas attiecas uz worm'a vardiem "Ceturtkart, parsvaraa tiesibas iegust tie, kurus es PERSONISKI paziistu, t.i., esmu saticis dziivee." - varam satikties, paunat, iedzert kadu alinju ... utt. smile.gif

3)Ka apmainai varetu piedavat savu serveri ( nu protams tikai tad kad bus gatavs smile.gif ) No sakuma jau biju domajis taisit PUB serveri, bet ta ka tauta nenaca nacas par CW serveri partaisiit! Nu ja jus ar mieru tad varetu nosaukt serveri par [GIGN] CS 1.5 Server #2 | C-D 4.2.0 ... nu kaut ko tml.

-Par pasu serveri - P3 700Mhz, 512Ram, 16MBit TELIA Connection.

P.S. varbut Jums radisies jautajums kapec negaidu kad pasam savs servers bus, tad man ir 2 atbildes:

1)Nesen speleju uz jusu servera un man pings ljoti ljoti biezi bija 0 <- tas tikai liecina ka servers rulezzz

2)Mans personigais servers gaja norm prieks LV useriem, bet mes biezi spelejam ar zviedriem un vinjiem pings galiga sukaja unsure.gif

P.S.2 maku rikoties ar serveri .. tb maku uzlikt visus modus (amx, statsme utt) .. tagad macos to visu uz linux!

Tas arii isuma viss, ceru uz to labako...

Ar cienju FireStorm

Link to comment
Share on other sites

vis par ko tu raksti ir ljoti skaisti utt., BET abi serveri (cw un cs) ir savaa starpaa saistiiti un ja mees jums iedodam tiesiibas uz viena tad vinjas buus arii uz otra. Un paskaties uz to no muusu puses - nepaziistamiem speeleetaajiem dot tiesiibas uz abiem muusu serveriem mums iipashi dot negribaas. Apsverams ir variants, ka tev vareetu kautko iedot ar norunu, ka tiesiibas tiek izmantotas tikai cw serverii, nu karo4 kautko var meeginaat runaat. Un tur tev taisniiba, ka to vislabaak buutu dariit pie kaada alus kausa ... smile.gif

meklee mani vai citus gign membus:

irc.delfi.lv

#gign

Link to comment
Share on other sites

ksu jau ar to ka klans kuru izveidoju <sonar> eksiste jau vairak neka gadu. Klana memberi ari it ka nav loliki, bet problema ir ta ka nav kur spelet cw!

Nemelo smile.gif Cik nu es ieveeroju, tad nemaakat juus zaudeet, liidz ar to imho pastaav visai reaala iespeja, ka ja jums buutu shaadas taadas tiesiibas, klani kuri juus uzvareetu CW, paaris juusu klana memberu nestabilaas psihes deelj vareetu visai viegli sanemt banus no jums.(Taa ka apashlaik tiesiibu jums diemzheel veel nav, jums naakas aprobezhoties ar pretinieka nogaaniishanu sad.gif )

Link to comment
Share on other sites

Surrounder

Tiesam sorry par to reizi - vienkarsi klana ir dazi speletaji kuriem tiesam laikam jaiet jamaca alfabets un ari lasit! neviena cilveka nervi nevaretu panest tadus smiliez.de_2428.gif izgajienus! Pienjemsim kad spelejam dust2 - es saku C rush sktaos pusteams uz a deso ... un ta vairakas reizes! Tiesam ljoti atvainojos par to sad.gif

Tagad ari amzliet nomainijam sastavu un jau pec 3 cw var redzet ka nav vairs dirsanas ari tad kad kasam sausaja!! Godiigi smile.gif (hmm un kapec tu doa ka es meloju par to ka klans existe apm. gadu? - Vienkarsi visu sito laiku ir bijusas nezeligas parmainjas - tad tas, atd tas .... nu gari jastasta ..)

ownage

tiksimies mircaa ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...