Jump to content
GIGN Forum

Par Karteem Naktii.


Recommended Posts

Taa kaa citreiz sanaak uzspeeleet arii veelaakaa vakara stundaa, kad iekshaa ir pamaz cilveeki un nav neviens, kas vareetu pamainiit kartes, tad ir gadiijies taa, ka gan man, gan citiem parastajiem mirstiigajiem iipashi negribaas speeleet, piemeeram, prodigy vai train 7:7 vai 5:5. Un cilveeki citreiz drusku paruubii, bet tad iziet no servera, jo nav interesanti.

Tad nu mans ieteikums buutu, piemeeram, peec 00.00 vai 01.00 ielikt listmapees arii kaadas mazaas (fun-mapes). (nu ja tas vispaar ir izdaraams).

Tikai nesaak visi ar vote tiesiibaam teikt nu tu lol smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif !

Jo tieshaam taa ir bijis vairaakas reizes sad.gif

Link to comment
Share on other sites

es meeginu naktiis likt fun, saaku parasti ar ice, tad tur daudz taas fun ir, vieniigais, kas agraak bija un tagad nav ir fy_rambohulk, baigi labaa karte happy.gif

visas he kartes suukaa.

diskounters ir suuds, paspeeleejat par t...

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

Jurko - LABRIIT. tas suuds jau staav kaadu gadu. tb ka funmapes paraadaas peec 00:00.

Nju nju! Nezinu gan! Vienreiz speeleeju pa nakti ap 01.00 - 02.00, un vareeju ar veel paaris chomiem izveeleeties tikai parastaas mapes sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Besii taas siikaas mapes sad.gif Ok, baigi forssi, var jau vienu izspeeleet lai buutu vismaz kaada atsskkiriiba, bet ja liek veselu kaudzi peec kaartas, tad daudziem tas piebesii. unsure.gif Piemeeram vakardien bija vairaakas mazaas mapes peec kaartas, saakumaa bija serveris pilns, bet jau peec kaada laicinna puse notinaas, jo dallai vinnas nepatiik confused.gif

Man liekas, ka taas mazaas mapes pa naktiim tiek speeleetas pa daudz.

Edited by APOCALYPSE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...