Jump to content
GIGN Forum

Vienkaarshi Lol


xXx
 Share

Recommended Posts

nu es to visu saprotu , tas bija domaats, ka uz zemes ir arii izneemumi, pats es senaak biju pidars, tagad neesmu cool2.gif

p.s. saveejaa, kapeec nabaga cilveeks?? varbuut vins ir lepns ar to ko ir sasniedzis un nesis slavu ar savu uzvardu smile.gif

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

nu kamon.

visi te pashi beerni un tad spriezhiet par pieaugushiem cilveekiem...

piemeeram. mana draudzene (21) ar savu labaako draudzeni (20) izdomaaja: a vot, buutu forshi, ja buutu meitene: vaards - Mikla (ir taads latvieshiem), uzvaards - Vaaveriite (gan jau ka arii taads ir). pieaugushi cilveeki. so kaadas probleemas? smiekliigi, ja kaadam uzvaards smiekliigs. man nav probleemas, ja kaads pavelk jokus par manu uzvaardu - Lapiņš (skoliņā gadās visai bieži). so what? juus mazgadiigie politkorektie baastardi, varat iet drst wink.gif

Link to comment
Share on other sites

iisi (nu varbuut ne paaraak) un kodoliigi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

EDD XD.giflaugh.gif

P.S. piekriitu,ka tacc tas nenoziimee, ka esi galiigs ambaalis,ja smejies pa citu uzvaardiem un tml. tas tacc notiek tikai prikola peec... ja kaads to nnem lloti pie sirds tad sorry...pa taadiem s****m nevaig nemaz piedomaat,vaig maaceet par sevi pasmieties rolleyes.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Kā viens māsters pasaka, ka smieties par citu uzvārdiem ir bērnišķīgi (tad jau es esmu galīgs bēbis), tad uzreiz vesels aitu bars seko, kaut gan noteikti ir rēkuši vēl par lielākām stūlbībām.

Link to comment
Share on other sites

vai tad kaads tapeec uzreiz vairs nesmejas?? tie kas smeejaas tie arii palika pie sava viedoklja ka tas ir smiekliigi un kas nesmeejas tie arii palika sava viedoklja!! 76.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa ,es arii palieku pie sava cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Lapiņš jau nemaz nav tik smiekliigs uzvaarc, latvijaa jau ir visaadi kocinji, kalninji utt .. nu par manu arii ir smeejushies ( Puise - Puiše )

Mikla Vaaveriite tieshaam ir smiekliigi smile.gif

p.s nu jaa jociigi, ka ruksis aizstaav tos, kas smejaas, kaut gan pac nesmeejaas par to uzvaardu

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

daaa. nevis Stiivs Gulbis bet Stiivs Gailiitis. tas dzheks no Olaines videnes, kursh pagajushogad pieteicas iestajekshiem uz RV1G. zheel ka miiklainu apstaaklju deej neieradaas...

NB! YAY me. go me. i rule. 1k, i r 73h 1337z00rz

Link to comment
Share on other sites

ko???? blink.gif es neesmu mainiijis savas domas upset.gifconfused.gif PALIKU UN ESMU PIE SAVA! evilmad.gif

P.S.- a nu un ja nesmeeju pa uzvaardu?taccu saku,ka tas nav nekas slikts,ja kaadam tas izraisa kaut ko smiekliigu! nju jums aizgaaja ,mani miillie draugi? tongue.gifrolleyes.gifthumbsup.gif

Edited by Dr.Ruks
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...