Jump to content
GIGN Forum

Jautājumi/atbildes Par Sms Reģistrāciju


worm
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...

Jautājums rodas tikai tad, kad sapratu, ka no manis novilka 2,57Ls. Kur palikuši 0,77 sant par mēnesi? Un vai ir iespēja nopirkt niku uz gadu (piemēram, pa 10ls?) ?

aha. tagad sapratu.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Sākotnējā maksa (2.57Ls) ietver nika reģistrāciju un vienu mēnesi abonēšanu. Atlikušo laiku tu vari redzēt sadaļā "Pārskats". Kad laiks beigsies, tad tev būs jānosūta sms 0.77Ls vērtībā, lai pagarinātu niku. To var izdarīt sadaļā "Pārskats" nospiežot pogu "maksāt" pretī savam nikam.

Jā, tu vari arī pagarināt abonēšanu uz gadu par 10Ls ar bankas pārskaitījumu. Pareizāk sakot sanāks 13 mēneši, jo 0.77 x 13 = 10.01Ls.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Reģistrēēju niku un netieku iekša domaju kad jauzspeiž kur bija rakstīts lai neviens cits netiek ieksa un neizlasiju līdz galam un tgd man jagaida 7 dienas lai izvēletos opciju atkal, pllz help

Reģistrēēju niku un netieku iekša domaju kad jauzspeiž kur bija rakstīts lai neviens cits netiek ieksa un neizlasiju līdz galam un tgd man jagaida 7 dienas lai izvēletos opciju atkal, pllz help

Kartējais mans stulbums, neizlasiju liidz galam, bet ko man darit ja nezinu paroli?

Link to comment
Share on other sites

Cilvēciņ, tev fiksi jāiet ar savu niku iekšā serverī, un jāraksta jau no paša sākuma setinfo _pw-gign (PAROLE kā webā), un tad mierīgi spēlē serverī ...

Nu jā, ja tu nepareizi izvēlējies tā ir tava vaina :)

Nesen nosūtīju SMS, (+ bija iepriekš neredzēta apstiprināšana telefoā, izskatījās aizdomīgi)

Saņēmu atbildes sms, ka jāuzgaida, bet pēc neilgas gaidīšanas mans niks netika aktivizēts.

<a href="http://www.gign.lv/user/regnick" target="_blank">http://www.gign.lv/user/regnick</a> man nerāda, ka šodien vispār esmu sūtījis - tur rāda, ka mans iepriekšējais sms vēl nav apstiprināts:

<!--quoteo--><div class='quotetop'>QUOTE</div><div class='quotemain'><!--quotec-->2505 30.05.2010 21:05 REGNICK briit +371[mans_numurs] 0.77Ls pending<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Šodien vēl pats sūtiju viss bija labi, aizvakar HoLL sūtiju arī tad viss bija labi, nezinu kas par vainu.

Edited by akka
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Es netieku serverī, ja pilns, būtībā po, bet tā tomēr ir regnika svarīga fīča.

Varbūt tas saistīts ar to, ka man katru reizi jāraksta setinfo _pw-gign manaparole?

Varbūt man ir iespēja kaut ko sameistarot, lai nebūtu jāraksta atkal un atkal?

Link to comment
Share on other sites

Es netieku serverī, ja pilns, būtībā po, bet tā tomēr ir regnika svarīga fīča.

Varbūt tas saistīts ar to, ka man katru reizi jāraksta setinfo _pw-gign manaparole?

Varbūt man ir iespēja kaut ko sameistarot, lai nebūtu jāraksta atkal un atkal?

Ja tev ir reg niks, tad konsulē raksti connect css.gign.lv

Lai katru reizi nebūtu jāraksta setinfo _pw-gign tavaparole, tad ieraksti to visu savā autoexec. (cstrike/cfg)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Labdien! Im here :)

Edited by brugeetaajs
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...