Jump to content
GIGN Forum

Meibii ?!


Recommended Posts

nolēmu, pamēģināt... spēlēju gignā kādu gadu, pirms gign's nojuka un, tagad pēc... spēlēju ļoti bieži ~ 2 - 6 h dienā + vēl pa brīvdienām gandrīz katru nakti... naktīs serverī ir diezgan maz adminu un serverī valda liela nekārtība, protams ja ir admini, tad viss ir okey...

vēlos tikai :

SLAP UN SLAY, lai kaut mazliek spētu pa naktīm un reizēm arī dienās serverī palīdzēt uzturēt lielāku vai mazāku kārtību...

ar cieņu, niger wink.gif

Edited by niger
Link to comment
Share on other sites

sry, adminu ir daudz, tas ir po, ka slap un slay(tikai),bet tomeer daudz par daudz.

nu, bet ne vienmēr serverī ir admini un domāju, ka es patiešām bieži spēlēju un to laiku, kad viņu nav es reizēm varētu aizpildīt ar savu regulāro spēlēšanu un godīgo administrēšanu... protams piekrītu admini ir daudz tomēr vislaik serverī viņu nav sad.gifunsure.gif

Link to comment
Share on other sites

nu, bet ne vienmēr serverī ir admini un domāju, ka es patiešām bieži spēlēju un to laiku, kad viņu nav es reizēm varētu aizpildīt ar savu regulāro spēlēšanu un godīgo administrēšanu... protams piekrītu admini ir daudz tomēr vislaik serverī viņu nav sad.gifunsure.gif

personiigi es nemaz negribu lai vislaik serverii buutu admini...

Link to comment
Share on other sites

jo vairāk laika dienā un naktī serverī ir vismaz kaut viens admins, jo mazāk ir sūdzību, problēmu un viss pārējais... :)un man pat liekas, kas ar slap un slay, nekāds dižais admins nav... wacko.gif bet nu, gribēju vnk palīdzēt... sad.gifunsure.gif

Edited by niger
Link to comment
Share on other sites

teoretiski admini gignā ir ļoti daudz, bet apmēram, puse var teikt vispār nespēlē, tākā vaidzētu man liekas, neaktīvo vietā, ļaut administrēt visaktīvākajiem servera spēlētājiem... domāju es esmu viens, no tiem... protams nespēlēju vislaik, tikai cik laiks atļauj... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...