Jump to content
GIGN Forum

Zadolbalo!


sye
 Share

Recommended Posts

Ja nemaldos tad skills celjas vairaak,ja noshauj skillotu player un mazaak ja noshauj kaut kaadu noobu vai kaadu nazheri!Vai taa gadijumaa nav? Kamer tiek misija pildiita nesaskatu te neko nelikumiigu. Jaa par tiem agraakiem he izgaajieniem varu piekrist ka agrak tas bija chernis,bet manaa klatbuutne kas taads iisti nav atkartojies!Nu tad moshk taisam 2vus pubus? 1nu SKILLERIEM otru JAUTRULJIEM! Jeb vnk sarunajam,ka turpinam pildiit misiju un nespridzinam saveejos.Miegs tu pats vakar ar nazi man uzklupi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaa sevis spridzinashana ir greeks :) Jo tas kaiteee tiimaam,bet nu tadaa ACTION jau ilgaaku laiku neesmu piedaliijies :)

Xmmm, daj podumatj. :hrmmm: v kok vtornik ili v sredu, bila DE_ITALY_GIGN i Ti, Chuvcy, RJ8, vse bili TANKAA, da e64e 4eloveka kaih 3 s vami bilo v tanke, i podsazivali na krishi i begali snozami. 4to ne pomnish? :devil::clap:

Link to comment
Share on other sites

nu nevar aizliegt tiem nažotājiem pielietot nažus, bet tikai jāatceras, ka ir arī jāpilda misija. manis pēc jūs to varat darīt ar nažiem vai grābekļiem, bet nekas nemainās, nākamreiz, ja netiek pildīta misija, atļauju nažotājus slejot.

messidžs nažotājiem: a jūs paņemiet raundu ar nažiem, varēsiet sye parādīt :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Jumts ir taktisks gājiens, lai apietu teroriem no muguras. Sargi galvu un viss būs kārtībā. Tev traucē, ka kāds pārvietojas pa jumtu ? Vai arī nespēj saturēt sevi rokās, kad kāds no jumta nolecot, Tevi nogriež ar nazi ? samuray, kā ir ar jumtu gign italy ? Es teiktu, ka tā ir mapes būtiska sastāvdaļa. Ja savācas normāla komanda, var arī T mierīgi uz jumta uzkāpt. Trīs spēlētājiem piepalīdzot, var vienu uzmest.

Link to comment
Share on other sites

Jā Dedlij, es tevi arī mīlu. :D Tas, ka es tev pa defaultu riebjos [tāpat kā man Snoops] tāpat jau ir labu laiku zināms fakts. Gribēju tikai piebilst, ka šoreiz Gūdmenam jūs pat gribot neko īsti nevariet piešūt, jo cik pēdējā laikā esmu spēlējis, viņš vienmēr ir galīgi neinteresants, nelabprāt ar mani runā pa mic, nekāpj TANKĀ un ar nazi neskraida.

Kas attiecas uz pašu TANKU, kā jau Bezbiksis minēja, TANKAM nav nekāda sakara ar nažošanu vai citām nestandarta izklaidēm serverī, mums vienkārši ir atļauja no Bezbikša kāpt viņa TANKĀ un mēs šo prioritāti izmantojam, tā ka TANKAM te šoreiz arī neko piešūt nevar.

...jo nedēļas nogalē, kad beidzot varu uzraut cs, netaisos to nospēlēt kkādos office un tam līdzīgās mapēs!

Redzi, Miegs, ar tām mapēm ir tā - nav debīlu mapju, ir debīli spēlētāji. Es neredzu nevienu iemeslu kāpēc nedrīkstētu dienas vidū spēlēt de_torn, ja cilvēki to vēlas un cilvēkiem šī mape patīk. Tas ir tāpat kā ar vertigo - sākumā nevienam nepatika un neviens pat īsti nezināja kur atrodas spoti, bet šobrīd jau pat ir iespējams sabalsot voti uz šo mapi. Lai arī pats pēdējā laikā spēlēju pa nedēļas nogalēm dēļ dažām ķibelēm ar datoru, tomēr joprojām nespēju saprast cik var griezt tos defaultos mēslus un nespēju saprast faktu, ka ir cilvēki, kuriem joprojām tas neapnīk. Fakts, ka visi spēlē office un tu ienāc serverī ar domu, ka gribi standarta dustveidīgo brīnumu tev diemžēl nedod nekādas tiesības to uzspiest arī pārējiem, piedod. ;)

Nekas tāds pēdējā laikā nav noticis, ja neskaita 'griež nost savējos' pirmajās 30 sekundēs pirms RR un pēdējā minūtē līdz mapes beigām.

:mIm:

Ja nemaldos, tas tika izdarīts pat tajā office demo, kuru te kaut kas bija iemetis - paņemts rounds ar nažiem. Situācijas, kad mēs pusi no pretinieku tīma izgriežam tādā veidā nav nekas jauns. :)

Runājot par pašu misiju - misija tiek pildīta praktiski vienmēr. Ja tiek spēlēta CS mape, parasti ejam pie T, ja DE mape, tad CT. Abos gadījumos mums ir jāsēž un jāsargā hosti/spoti, ko mēs parasti vieksmīgi daram, tātad te arī īsti neko piešūt nevar. Pie tam parasti gadījumos, ja nazisti palikuši vieni pret baru pretiniekiem, vienmēr tiek ņemti ieroči un mēģināts izvilkt roundu, tā ka nevajag te... ;) Kas attiecas par naudas krāšanu - tā vienmēr tiek dalīta pēc pirmā lūguma un citreiz arī tāpat vien aiz neko darīt.

Italy_gign - nekur nav rakstīts, ka nedrīkstētu staigāt pa jumtiem. Tas vairāk ir iegājies kā adminu stereotips - neļaut to darīt. Ja admins pasaka 'nelieniet uz jumtiem', neviens tur arī nelien, bet ja adminam nav pretenziju, ka cilvēki tur atrodas ar nažiem pret cilvēkiem ar m4a1 - kāpēc ne? It kā taču joprojām godīgi, jo jums tak ir ierocis.

Vispār šis viss ir pārrunāts simtām reižu, vienkārši kārtējo reizi kādam, kuru vakardien nodūra reizes 10, sasāpējās sirsniņa. :zhaav:

Trīs nevajag, pietiek ar 1 spēlētāju, kurš tevi uzmet. Parādīšu kādreiz. :D

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Agrāk bija pretenzijas pret šitiem gurķiem. Tagad kaut kā vienaldzīgi +/-, tikai nepatīk, kad liek ne klasiskās mapes principa pēc - ka tik nebūtu kkas defaults. Principā, man vienalga par visiem nažotājiem, galvenais, lai viņi, redzot pretinieku nevis mēģinātu viņu nogriezt no 10m attāluma, bet piesegtu savējos, kad šis var pus tīmu nobērt no muguras. Kā arī tracina tas, ka sēž līdz raunda beigām kkur (pakitos pa defu tā dara, eziic vakar actekā sēdēja, piebesīja bišiņ:)). Bet nu man vispār besij tāds spēlēšanas stils, ka kkur sēž, krisij līdz raunda beigām un tupi gaida kko. Tādus slejoju un slapoju, lai netais černi serverī. Bet visiem 'nažotājiem' ir galva uz pleciem, visi saprot cs būtību, vienīgi man pakitosbesij. Īsāk sakot, ja nažotāji rašotu, nevis krisītu, tad būtu perfekti :D

Link to comment
Share on other sites

messidžs nažotājiem: a jūs paņemiet raundu ar nažiem, varēsiet sye parādīt :mIm:

nu a kakov interes, dazhe esli oni vipolnajut missiju vseravno komandu oni za soboj tjanut v niz, a cs eto komandnaja igra, pustj eto dazhe PUB no zadacha u vseh odna, prinesti komande pobedu, nevazhno budj eto T ili CT... a kogda begaet za tvoju komandu 3 ili 4 chela s nozhami eto uzhe bred polnij.. :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Nekas tāds pēdējā laikā nav noticis, ja neskaita 'griež nost savējos' pirmajās 30 sekundēs pirms RR un pēdējā minūtē līdz mapes beigām.

Vakardien cbble mapē tas notika, ka es jums aizrādīju par jūsu bērnu izgājieniem...

Katru raundu sēdējāt bāzē , līdz paliek sekundes 20, un tad sākat kustēties. Cs ir dinamiska spēle ar šaušanas elementiem, nevis kaut kādas paslēpes pagrabā.

Link to comment
Share on other sites

:D

raprock es nez, bet nu tik traki jau gan es nekrisiju (iznemot trian, sry :D), nereti ir ta, ka es kur sezhu es neatrodos pie pc, es stradaju :D... un otrs man īstenībā ir samērā gūti normāli spēlēt, jo jau iepriekš kur pie problēmām rakstīji, ka gign mani nomoka lagi, un no mērķēšanas praktiski nekas nesanāk :( zhel ka es besij :(

Link to comment
Share on other sites

messidžs nažotājiem: a jūs paņemiet raundu ar nažiem, varēsiet sye parādīt :mIm:

Esli bi ti igral s nami v eto vremja na servere i tam bili bi eti rebjata, kotorie begajut s nozom, ja daze sebe predstavit ne mogu 4to bi ti sdelal, imeja RCON. :superlol: Ja dumaju oni bi sami sebja rezali ili 4to to vrode etogo. :meele:

Link to comment
Share on other sites

:superlol: Ja dumaju oni bi sami sebja rezali ili 4to to vrode etogo. :meele:

samurays ir vairakas reizes spelejis brizhos,kad notiek mediibas! kads tur mineeja ka visu laiku jarusho un jauztur adrenalina limenis asinis,a ko dariit ja pretinieka komandaa ir deadly,bloodlord,spawn un visi vinju braalji,bet manaa tiimaa ir kaiminj Jaaniitis,Peteriitis un vinja maasa! Manas izredzes ir pielidzinamas 0,bet ja es iekrisiju ar nazi un vinji rushii un es shamos apgraizu,musu tiimam uzreiz +10 naak klaat! Vopshem bullshitu es te raxtu :) Jauku Jums vakarinju :) pec riitdienas man saakas atvaljinajums :)

Link to comment
Share on other sites

Uj cik daudz te sarakstiits pat slinkums lasiit!

Teikshu kaa ir man arii nepatiik, ka chakareejas ar tiem nazhiem! Viss debiilaak ir tad kad tu radaraa redzi savu chelu, bet nee nifiga vinsh tur ikrisiijis ar nazi un palaizh garaam, taadaa gadiijumaa tu tiec briivi novaljiits!

Link to comment
Share on other sites

ja smotrju chto bolhenstvo narodu i mnogie iz nih admini, besjat vashi vihodki, tak chto rebjata dumajte chto nebudj po etomu povodu, inache mozhet hrenj poluchitsja... :muahaha:

Nu es neteiktu ka vairumam tas nepatiik!Drizaak es sheit saskatiiju ka vairums jau ir samierinajushies un pienjem visu taa kaa ir...Ar norunu ka misija tiek pildita.taa kaa sargiet muguras,gan jau kads nazis no mugurpuses lavaaas :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...