Jump to content
GIGN Forum

Mūzika Aka Taisam Grupu?


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

lmfao

Tātad, draugs kurš jau pusotru gadu spēlē uz elektriskās ģitāras, paņēma mani savā grupā ;) Un es nopirku sev elektrisko ģitāru, un tagad spēlēju visu laiku..grupā mums ir jau Bass ģitāra, Solo ģitāra, un protams Rythm ģitāra (es), tātad, stfu . :sparta:

Īpaši gudri no tavas puses nebija. *Pārmetošs acu skatiens*

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

amnij, kā man vēl paveicās, ka esmu faking kreilis :slap: Apstaigājot 4 mūzikas veikalus Rīgas centrā, katrā bija pa vienai elektriskai ģitārai priekš kreiļa, un tādeļ izvēles man nebija var teikt vispār...tādeļ paņēmu šito (jo nu nebija nekas vairāk)

http://www.staggmusic.com/products/product...k&oneid=512

EDIT: amnij, nu es saprotu, ka bērnišķīga, un tādā garā, bet ja esi kreilis, tad nav lielas izvēles, nē nepareizi pateicu, VISPĀR NAV IZVĒLES, tas ir diezgan neforši, ka visos veikalos ap 100ģitāras labročiem uz jebkādu gaumi, krāsu, stilu, bet kreiļiem, divas, trīs ģitāras visos veikalos kopā, un pie tam cik esmu salīdzinājis, un pārdevējs (normāls čalis gadijās), teica, ka ģitāras kuras ir pilnībā vienādas (vienkārši nu viss vienāds), bet priekš kreiļiem šī ģitāra maksās uz 10-20ls dārgāk, kaut vai tas pats kas tajā kas labroču ģitārā, un tas ir neforši..

Btw, cik biezu mediatoru tu izmanto, amnij? 1, 1.5, 2mm?

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Jostu, somu, pedāli nopirkšu nākošsnedēļ, jo pagaidām nav vajadzīgs...

Bet ar kombi grūtāk, jo jaunie Marshali veikalā maksā dārgi, tādas naudas nav pagaidām, un tādeļ japērk no rokām, un tagad visu laiku meklēju no kā, lai nopirktu kādu vecu Fenderu, Rolandu vai citu kombiku,

Link to comment
Share on other sites

1) Bļe vecais, mācies krutas dziesmas, kuras pārsvarā ir thrash metāls, īpaši Metallica - Master Of Puppets!

2) Ja nav naudas kombim, velc uz kompja Amplitube v2 ar to arī var krutus efektus dabūt, Amplitube pat stāv līdzi jaunākajiem BOSS pedāļiem! Pats izmantoju, jo viss lielais pedalbords stāv mēģu zālē!

3) Pie velna - nafig tu pirki STAGG? Tici man, tā ģitāra ir totāls sūds, pašam ir bijusi, un es zinu ka viņa ir sūds! Labāk būtu gājis vot šeit un nopircis vēl lētāk kreiļu giču, un piegāde līdz LV maksā tikai 25 EUR! Starpcitu es drīzumā (vasaras beigas) pasūtu drum-setu, tā kā ja vajag, tev kaut ko, tad pa piegādi nebūs jābleķo! ;)

4) Vari veidot grupas, bet tas ne pie kā laba nenovedīs: matainie + alus = nav mūzikas, ir pālis

Saproti, neviens neko īpaši nemāk, un tu jau gribi tā močīt? Labi es arī srazu gribēju, bet es tam visam esmu izgājis cauri un zinu kā ir spēlēt neko nemākot!

Rezumējot - spēlē katru dienu vismaz 5h, nu tā ka rokas sāp un krīt nost, jo tikai tā varēs kaut ko normāli uztrennēt! Iemācies normāli šredot, nevis špaktelēt pa stīgas vienu pusi un pats galvenais NENOLIEC ĢITĀRU MALĀ PĒC NEDĒĻAS VAI DIVĀM, kad tā apniks!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

lmfao

Tātad, draugs kurš jau pusotru gadu spēlē uz elektriskās ģitāras, paņēma mani savā grupā ;) Un es nopirku sev elektrisko ģitāru, un tagad spēlēju visu laiku..grupā mums ir jau Bass ģitāra, Solo ģitāra, un protams Rythm ģitāra (es), tātad, stfu . :sparta:

es goda dieva vārds gribētu redzēt, kā tu mirsti. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...