Jump to content
GIGN Forum

Slap, Slay, Say, Gag!


Recommended Posts

Es griežos šeit ar lūgumu, GIGN vadībai piešķirt man sekojošas tiesības serverī:

SLAY, SLAP, SAY, GAG! Man viņas vajag tikai lai tad kad es spēlēju vakaros vai citos brīžos kad visi citi GIGN admini ir offline, lai es varu kontrolēt tos newbie, kas nepilda misiju, bet staigā apkārt pa karti meklējot otru palikusho... tā viņš iegāž gan pats sevi gan citus, jo nevienam vairs nav piķa, un neviens nevar viniem neko pateikt, jo viņi pasūta visus 9 mājas tālāk! Vai arii taads variants ka seezh baazee aiz kastes un gaida ka kaads ies garaam lai vins vareetu vinu noshaut, veel viena slikta lieta ir BASECAMPING touramenti kas notiek bez maz vai katru riitu..... dry.gif

Kādēļ jums būtu jāpiešķir man tiesības?

1. Esmu iepazinies ar noteikumiem (ADMINISTRĒŠANAS)

2. Regulāri spēlēju GIGN serverī (Katru dienu 3-10h)

3. Neesmu lecīgs

4. Atpazīstu newbie no normāliem spēlētājiem

5. Ir pieredze serveru administrēšanā

6. Lai varētu kontrolēt newbie (tos, kuri nepilda misiju, bet skraida apkart)

7. GIGN.lv serverii biezhi vien ir ta ka nav neviens admins iekshaa, un tad speele ir galiigaa sviestaa.... sad.gif

Garantēju, ka nebūs sūdzības, ka es lieki tur slay, slap utt... Ja buus sūdzības variet atnemt man access...

Vēlams atbildi sūtīt uz [email protected] thumbsup.gif

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Anti... gign nu tiesham nav tas serveris, kur biezi ir briizi , kad nav neviena admina...

kaa tas ir atpazisti newbie no normaliem speeleetajiem? tip ja vins liek bumbu, tad ir normals, bet ja es lieku , bet vienreiz neuzlieku un aizeju pafragot tad esmu "newbie"?! wacko.gif jeb kaada tev taa siteema tur ir?! blink.gif

Link to comment
Share on other sites

2. Regulāri spēlēju GIGN serverī (Katru dienu 3-10h)

wacko.gif nu zin ja tu speelee 10h , laugh.gif tev vispaar summa cik tu esi speleejis ir 10h..., speleeju ~3h dienaa, un tevi esmu redzeejis reti mosh 2reizes, adminu nerunaajot, admini ir gandriiz vienmeer!

Un cik esmu pamanijis newbie saak paliek ar vien mazaak,jo:

1.Serveris gandriiz vienmeer pilns - gruuti tikt

2.Kad biju newbies likaas, ka gigna speelee chiteri, tur iipashi neliidu laugh.gif

Edited by Set.
Link to comment
Share on other sites

1. newbie ir tie pashi llamas kas seezh baazzee aiz kastes un gaida ka CT ies vinu samekleet... Ne jau es taisos tur pa katru siikumu piesieteies, vienkarshi es gribu laitadu llamu izzustu... blink.gif

2. Es nesaku ka es katru dienu 10h stroga norukaaju serverii bet prosta ir taadas briivdienas ka es speeleju visu dienu... smiliez.de_2469.gif

3. Un ir briizhi kaadminu nav serverii, es veelak nofo4eeshu screenus ka nav!!! 31.gif

Link to comment
Share on other sites

Klau tu lāmu izzudinātāj - a kā tu spēlēji, kad tiko sāki CS'ot?!?!

Tad pēc tava texta tev vaidzētu izudināt pašam sevi, jo katrs no mums sāk ar nob... ( nu karoč te i tas sviestainais vārds kura nozīmi viņš tā arī īsti nezin )

Es tagad sevi ar uzskatu par nob.. ( nu jūs sapratāt ), jo neuzskatu ka esmu baigais pro, kurš to tik dara kā citus piesedz, liek un atmīnē bombas.

Un tad man tev ir jautājums, atbildēsi pareizi REC no manis...

Jaut...

Gordons ir par 21 gadu vecāks nekā HL - pēc sešiem gadiem Gordons būs 5x vecāks par viņu..

Ko dara un kas ir OP??

Link to comment
Share on other sites

Klau tu lāmu izzudinātāj - a kā tu spēlēji, kad tiko sāki CS'ot?!?!

Tad pēc tava texta tev vaidzētu izudināt pašam sevi, jo katrs no mums sāk ar nob... ( nu karoč te i tas sviestainais vārds kura nozīmi viņš tā arī īsti nezin )

Es tagad sevi ar uzskatu par nob.. ( nu jūs sapratāt ), jo neuzskatu ka esmu baigais pro, kurš to tik dara kā citus piesedz, liek un atmīnē bombas.

Un tad man tev ir jautājums, atbildēsi pareizi REC no manis...

Jaut...

Gordons ir par 21 gadu vecāks nekā HL - pēc sešiem gadiem Gordons būs 5x vecāks par viņu..

Ko dara un kas ir OP??

viegli , tikai tur nav jautaajuma uz kuru atbildeet sad.gif ( vins ir ~16 gadus vecaaks par Half Life )

p.s. cik es atceros , chucky bija no tiem leciigajiem...sad.gif varbuut tagad ir izmainiijies...es veel padomaashu par to 20.gif

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

nu ja tas ir tas pats chucky tad cik atceros vinjsh mineeja ka shis serveris smird un ka vinsh nekad sheit nespeeleeshot.

tyagam arii to pashu ieteica ar vaardiem "ko tu dari uz shii botu servera?". Rezultaataa ar savu neaizvaazhamo muti veel dabuuja kaadu banu (man liekas ka forumaa)...

i guess that answers the question...

Link to comment
Share on other sites

viegli , tikai tur nav jautaajuma uz kuru atbildeet sad.gif ( vins ir ~16 gadus vecaaks par Half Life )

p.s. cik es atceros , chucky bija no tiem leciigajiem...sad.gif varbuut tagad ir izmainiijies...es veel padomaashu par to? 20.gif

tak erix teica, ka vinsh ir 21 gadu vecaaks..

cik tad iisti vecaaks vinsh ir? wacko.gif

un jautaajums imo vareetu buut: Cik gadu ir Gordonam..?

Par teemu: adminu pietiek - vinji tik meedz maskeeties aiz bebra vaarda..

Edited by Bijach
Link to comment
Share on other sites

nu ja tas ir tas pats chucky tad cik atceros vinjsh mineeja ka shis serveris smird un ka vinsh nekad sheit nespeeleeshot.

tyagam arii to pashu ieteica ar vaardiem "ko tu dari uz shii botu servera?". Rezultaataa ar savu neaizvaazhamo muti veel dabuuja kaadu banu (man liekas ka forumaa)...

i guess that answers the question...

NOP, es gignam nekad neko neesmu uz***is, es veel biju ljoti prieciigs ka gign.lv atkal UP!!! thumbsup.gif Un sha vai ta es nekadu postu ar tam tiesiibaam nevaru nodariit, un apsolos ka izmantoshu taas tikai vislielakas nepiecieshamibas gadijumaa!!!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...