Jump to content
GIGN Forum

Hello


Recommended Posts

Sveiki godaajamie GIGN servera administratori,

Saakumaa iepaziistinaashu ar sevi - Mani sauc Kaarlis Beerzinjsh, dzimis esmu 08.09.1985, Cs speeleeju diezgan sen...~3 gadus + laame ar neesmu, esmu bijis arii dazhaados klanos, tomeer ar laiku tie izjuka un pashlaik dziivojos bez klana, gign`aa nesen tikai saaku speeleet un - sapratu normaals serveris bez lagiem (SvNets bremzeeshana reaaaali apnika), noteikti, speeleeshu biezhaak. Veel speeleeju UO, 13th dm., un Riga WorlD, briivajaa laikaa tuseeju, dzeros utt. smile.gif

Rakstiiju sheit, jo veeleejos ieguut admina tiesiibas uz gign servera, jo, piemeeram, shodien, 23.augustaa, kad gaaja karte cs_italy nebija neviena admina, speeleeju pie CT, un... apniik shaadas situaacijas - saseezhas CT savaa baazee, nopeerk kempu un gaida... vai arii apseedies peedeejais CT kaadaa stuurii un priecaajas, ka palicis peedeejais mohikaanis... aa un + saakumaa, kad tiku iekshaa mazliet veelaak, nu 1.raunds jau bija saacies, un nebija restartround.sad.gif It kaa servaa par TA un TK ir padomaats, (peec 3 killiem bans) taapeec to nav jeega piemineet kaa luuguma pamatojumu- I think so.

-] mIRC ir pieejams

-] Kartes es iipashi nemainiitu, jo, lai notiek normaals map cycle

-] Ja vajadzees vareeshu arii GIGN serveri atbalstiit materiaali

-] Esmu izlasiijis un piekriitu visiem gign servera noteikumiem (arii motd)

Respect,

Witn3$$0b$t@cl3

23.08.2003

Link to comment
Share on other sites

Rakstiiju sheit, jo veeleejos ieguut admina tiesiibas uz gign servera, jo, piemeeram, shodien, 23.augustaa, kad gaaja karte cs_italy nebija neviena admina, speeleeju pie CT, un... apniik shaadas situaacijas - saseezhas CT savaa baazee, nopeerk kempu un gaida... vai arii apseedies peedeejais CT kaadaa stuurii un priecaajas, ka palicis peedeejais mohikaanis... aa un + saakumaa, kad tiku iekshaa mazliet veelaak, nu 1.raunds jau bija saacies, un nebija restartround.sad.gif

Nezinu vai kaads man piekritiis bet tagad gign serva es neesmu redzeejis ka ilgaak par 10 - 15 nav neviena admina! Pats esmu biezhi cik zinu Undertakers strada kluba un ari ir tur caur un caur un gign jau ari pa reizei iemet aci tur un veel visi parejie admini ari tur nevareetu teikt ka vispaar nav dry.gif

Link to comment
Share on other sites

man gan te nevajadzeetu raxtiit , bet tomeer cilveekam kuram ir 17 un vairaak gadi , kursh ir izdomaajis TIK garu nick un VEEL uzraxtijis vinju ar simboliem , vareetu ar kaadu tiesiibu pieshkjirt biggrin.gif

+Elvy , iisteniibaa tu esi sliktaax par adm. (jo tu neesi admins) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello atkal =],

Iipashi neuzbaazos ar jautaajumu par tiesiibaam kaadu laicinju, jo redzeeju, ka gign`aa ir pietiekami daudz adminu un ceriibas buutu mazas smile.gif => Tomeer tagad, kad diezgan daudz speeleetaajiem taas ir atnjemtas ( [Ex-Scalpo] un Criminal. klaniem ) varbuut ir kaada iespeeja tikt pie kaut kaa? (Neesmu egoists tikai izmantoju situaaciju wink.gif )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...