Jump to content
GIGN Forum

Čīters In Da Pub


kangarS
 Share

Recommended Posts

Neskatoties ka vakar viens no juusu gudrajiem adminiem izmeta no servera mani par to ka vinjam biju statos priekshaa :D ieposteeshu sho notikumu!

sm_list nestrada

sm_who no premission

status paradija: # 12308 "bloodlord " STEAM_0:1:22658275 2:30:47 43 0 active

Čīti: Aims, All crits, Speedhack

Video: http://yy.lv/download.php?f=18163

Saiti vinjam! http://stats.gign.lv/tf2/hlstats.php?mode=...amp;player=1951

P.S.

Salabojiet sm_who !!! vai iedodiet acc! =)

Edited by kangarS
Link to comment
Share on other sites

Klausies..puika..es stipri apšaubu, ka bloodlord spēlē ar čītiem. Neapskatījos demo, bet tomēr..

A šitas gan ieper. ;)

Ieej serveri ja netici :D paskaties pats :D tur tagad vel 2 cheateri uzradas bet pohuj neieshu rakstiit demo!

A par salabojiet sm_who ok sorry gramatikas kljuuda! a par acc :D tas bija ka joks! bet man jau po ne mans serveris!

Un pirms tu kaut ko dirs paskaties demo :D speciali tadiem ka tev uztaisiju demo lai lieki nerunaa bet noskataas demo!!!! taakaa vari iet ieskrieties ar to ko tu domaa vai nedomaa!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

sm_who nekad nav bijusi un nebūs publiska kommanda, tev nav nekādas tiesības un arī jēgas uzzināt kādi kuram adminam ir flagi vai kuram ir vai nav slots.

Serverī nav tādas sm_list kommandas.

Un tā kā statos lietas notiekas pēc steamid, tad viegli redzēt kurš ir īstais bloodlord un kurš viltvārdis.

Link to comment
Share on other sites

Serverī nav tādas sm_list kommandas.

Un tā kā statos lietas notiekas pēc steamid, tad viegli redzēt kurš ir īstais bloodlord un kurš viltvārdis.

A nav vieglaak banot IP !? steam id nobanosi nonstemerim vinjsh uztaisiis citu akountu palaidiis neorgjinalo speli un tadaa atkal pub ir cheateris!!!

sm_who ok vakar viens no adminiem kliedza lai tur skatoties zinjas ar seeleetajiem!!! Nemana vaina bet neizgliitotu adminu!

un vai tad nevar uztaisiit kaut kaadu masku kas liedz izmantoot izmantoot bloodloard niku ja neesi administrators ?! piemeram "*bloodlord*" nav tā ka liegsvisiem izmantoot to niku kuraa buus shaads vards ?!

Hz kaadu juus admin modu izmantojat bet principaa jau vajadzeetu stradaat!

P.S.

Vairak nelasiishu shito topiku tapec ar debilam atbildem neceshaties un sledziet topiku ciet!

P.S.S.

Serverim vajag vairak un normalus adminus!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...