Jump to content
GIGN Forum

Pelde


Pallma
 Share

Recommended Posts

laugh.gif champions forshas staasta beigas smile.gif

aceros kaa vienu gadu martaa peldeejos Gaujaa. Neticami silts uudens bija happy.gif Toreiz tur biju jo muciic bija izdomaajusi ka lielo paklaaju maajaas vajag izmazgaat (jeega gan no taa bija minimaala). Tas maukulis jau taa smags bija - a ar uudeni vismaz 4x smagaaks. Tur nesot kaadas 15 brukas vareeja dabuut french_blank.gif

Link to comment
Share on other sites

nu, juuraa pie Ventinjiem nav veerts liist liidz juunija saakumam (tas nekas, ka peern spiestaa kaartaa dabuuju apriilja beigaas 11 graados papeldeeties.. ). shogad redzees, mosh tikai uz Jaanjiem sanaaks ieliist dabiigaa uudenstilpnee... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
shausmas ,varat iedomaaties,ka ruks veel nav peldeejis? blink.gif es nevaru laugh.gif

taa gribaas peldeet, labi, ka ssonadeell beidzot laidiissu uz juuru un nocepssos sarkans kaa velns devil.gifthumbsup.gif uuuudeeeeeniiiiii

njaa es jau sen...pirms kadam 3 nedelaam...bija auksti bet tagad uz juru gribaas!!! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

es gan nopeldeejos juuraa exkursijaa igaunijaa 4dien wink.gif uudens bija tiiri norm, tikai probleema taada, ka bija jaaskrien aptuveni puskilometrs liidz tu sasniedz dziljumu apmeeram liidz jostasvietai. Bet nu nekas, kaa nekaa igaunija smile.gif

Edited by flashback
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...