Jump to content
GIGN Forum

Par To Basi


jankels4
 Share

Cik pret cik spēlēsim?  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

krish sho saraxtu taisu veelreiz lai paarliecinaatos vai tik tieshaam dazhs labs peedeejaa briidii neizdomaa nozust smile.gif

Taatad

1.HHH

2.Dj erix

3.Kerchs

4.-ha-

5.Set

6.BOMBA

7.Bijach

8.krish

9.ownage

+

Spite fanu klubs

Link to comment
Share on other sites

Peec kaajas luuzuma ir juutamas sekas..., bet speeleet vareeshu cool2.gif

Tiekamies 7dien !

Un man liidzi buus 1 vai 2 cilveeki, takshto anyway viss chikiii smile.gif

Varbuut sarunaajam 14:45 pie taas skolas ieejas, visi satiksimies, nu taa... ?

Link to comment
Share on other sites

nu mees parasti jau arii vaacamies bik aatraak pie skolas ieejas smile.gif

ok taatad cilveeku komplekts ir smile.gif un visam vajadzeetu buut okilii dokili tongue.gif

krish visizdeviigaakais ir braukt ar 21 vai 9 trolejbusinju smile.gif pietura "kuultuuras centrs(vai nams) Ilga" man taa liekas ka bij smile.gif

izkaapjot ieraugi uzreiz paari ielai 12 staavu sarkanu maaju un tanii virzienaa tik shpago uz priekshu kaadus 200m un buusi pie baltas skolas smile.gif

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

nekas ja arii buus 11 tad es panjemshu savu futbolbumbu un pa jums vareeshu paspaardiit tongue.gif tad redzees kaa buus, cik buus savaakushies

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

es jau ar grasiijos mainiities ar kaadu ja buus virs 10 cilveekiem a tu ownage visus manus priekus izbojaaji sad.giftongue.giflaugh.gif

probleemas vareetu rasties ja buutu tikai 1 cilveeks biggrin.gif taa kaa tad liidz svetdienai smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...