Jump to content
GIGN Forum

Tiesības Uz Gign Pub Serveri.


Recommended Posts

Sveiciens GIGNiešiem gribēju palūgt dažas pravas un tās būtu -

xslap,xslay,xg, Spēlēju diezgan bieži un samērā labi + sēžu vislaik uz gign IRC kanāla.

Ceru uz jūsu atsaucību. ŠEIT ARĪ MANI STATI

Vienu varu pateikt es jūs nepievilšu. Domāju ko garu šeit nerakstīšu kā daži labi atnācu jau tik paprasīt pāris flagus nevis uzrakstīt referātu. ;) Esmu pats no Gulbenes pašlaik mācos patīk visādas atraktivitātes un tusēt ar friendiem. Gignā esmu jau 2,5 gadus spēlēju līdz ko nopirka man kompi, tik šeit spēlēju kādu laiku ar citiem nikiem bet ar šo spēlēju gignā jau gadu.

Admini, kas rekomendē darek,DeaDly un Rawen domāju un ceru, kad būs vel kāds, kas aizliks labu vārdu par manīm.

Ar cieņu CHILLSIDE, vai vienkārši Edgars. ;)

+ aizmirsu piebilst, kad spēlēju naktīs arī maksimālais līdz 4 bet tā pat, tas jau ir vēlu. Spēlēju gignā vismaz 2-6 h dienā.

Reģistrēts niks man ir. ;)

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

Nu runa jau ir par pub. ;) Un katru nedeelu man nav warn peedeja bija deel viirusa ko man atsuutija un citas ir bijusas vienkaarsi dazu kluudu deel esmu parlasiijis visus noteikumus un tagad zinu ko driikts un ko nedriikst forumaa rakstiit atvainojos, kad rakstu bez garumziimem man pie sii kompja taadu nav. ;)

[cash^] Goodmen izteica kaada ir mana attieksme pubaa. Tu paskaties par ko ir taas waarnas un, tad ko saki. ;)

Edited by CHILLSIDE
Like I said, iepriekšējo postu necitējam!
Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos, ka šeit rakstu ceru, ka vārnu nedabūšu, bet klausaties:

Tātad čilsaids ar saviem 14 gadiem ir baigais vecis protasm arī ar muti. Bet nedomāju, ka viņš to varētu pieradīt dzivē.

Bet nu es esmu pret lai šitam sikajam dod aksesu, jo viņam viena serverī neteikšu kurā bija akses nu viņš bija ķipa mains un tad kādu dienu pēķšņi viņš uzradās serverī un tā vēsi visus sāka banot un iemeslus lika no "loss" lidz pat "MAU*A" utt.

Tad viņš ienāca iekšā webā un tur sāka dzēst visus topikus arā un vienkārši, ka lai saka sačakarēja visu komunu tur bļin warnoja visus un vnk paradija cik liels viņš ir un cik daudz ar smadzenēm stradā..

bet varbūt čalis ir mainījies, bet es uzskata, ka cilvēki tik ātri nemainās..

p.s CERŪ, KA UZKLAUSĪSIET MANI UN NEWĀRNOSIET !

edit: ČILSAID VARI GUDRI TE NEPĻŪTĪT UN NENOLIEGT ŠITO VISU, VARU PATEIKT LAI GRADE UN PARĒJIE IERODAS ŠEIT UN TO APSTIPRINA!

čīl: tādu atieksmi no tevi gaidīju: es nēe es labi adminēju nē nē nēe.

edit: enijwei tas ir bijis citur ceru, ka gignā nebūsi tāds sīks daunis un šeit saņemsies un būsi vīrs :)

Edited by snopy_
Link to comment
Share on other sites

Tātad čilsaids ar saviem 14 gadiem ir baigais vecis protasm arī ar muti. Bet nedomāju, ka viņš to varētu pieradīt dzivē.

Bet nu es esmu pret lai šitam sikajam dod aksesu, jo viņam viena serverī neteikšu kurā bija akses nu viņš bija ķipa mains un tad kādu dienu pēķšņi viņš uzradās serverī un tā vēsi visus sāka banot un iemeslus lika no "loss" lidz pat "MAU*A" utt.

Tad viņš ienāca iekšā webā un tur sāka dzēst visus topikus arā un vienkārši, ka lai saka sačakarēja visu komunu tur bļin warnoja visus un vnk paradija cik liels viņš ir un cik daudz ar smadzenēm stradā..

bet varbūt čalis ir mainījies, bet es uzskata, ka cilvēki tik ātri nemainās..

p.s CERŪ, KA UZKLAUSĪSIET MANI UN NEWĀRNOSIET !

KAS DRĪKST POSTOT TIESĪBU SADAĻĀ?

Neskaitot tiesību prasītāju topikā drīkst postot TIKAI admini. Visiem, kas nav admini, bet tāpat vēlas ierakstīt kaut ko tiesību topikā, ir jārēķinās ar 7 dienu (vai ilgāku) atvaļinājumu un posta dzēšana.

+ kur es tev esmu ko banojis paraadi kaut vienu pieraadijumu, tas, kad es nohakoju vienu njuubu webu un tu te leciijies man daudzko neizsakas man ir 15 gadu jaa varu bildi pievienot vai personas apliecinosu dokumentu esmu labs admins chilla 2 reiz esmu tik nokludijies ar baniem savu muzu esmu 5 reiz kluudijies ar nepatiesim baniem, tas ir pa 2,5 gadiem. + tas ka tu sasauksi savu bandu un te sarakstiisi tiirakas mulkiibas man neinterese un domaju citiem arii sis neinterese. Tu ko taadu vareeji rakstiit privatii adminam vai veidot topiku tavas neadekvatas riicibas del sis posts ir jadzees pec visiem likumiem. Gaidu citu cilvēku viedokļus un domāju, lai neņem vērā vecus pok3 atgadījumus. EDIT. Netaisos nemaz uz ko tādu vairs atbildēt, tas nav pa tēmai un tu piepušķo visu tik skaisti. ;) Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

Chillside tu pats neievēro tos noteikumus.

Par tēmu runājot, kad es prasiju acc viņš man Privātajās ziņās baigi jauki draudēja, bet tā serverī viņš ir normāls, mēslus netaisa. Kopā ar mani eziiti un pārējiem izklaidējas, humorizjūta viņam ir. Un jā pa vakariem viņš arī ir pamanāms. Es uzkatu ka tev vajag arī xb.

Rec

Link to comment
Share on other sites

Ko te gari rakstīt. Atbalstu! Cik esmu runājis, kopā spēlējis, vienmēr licies foršs un patīkams džekiņš :) Un arī serverī viņš uzturās itin bieži.

LAVRx, pagaidām pietiks ar šiem flagiem, lai paspēlē ilgāk, paadminē un tad redzēsim kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

ŠO!!!!!!!!!!!!!
MUHAHAHA Tas, ka nojaucu 1 komūnu nav nekas dižš, tas vispār neattiecas uz šejieni ar codic un nmy man viss ir kārtība. ;) klauni jūs. :P + tik nesaprotu kāda jums gar šejieni daļa, ja kādam interesē kāpēc es izbojāju 1 komūnai webu droši rakstat pa pm. izstāstīšu un pēc tam, tas cilvēks pateiks man, kad pareizi izdarīju. ;) MAN vienkārši slikti metās, kad ko šādu ieraksta kāds bots.

Jūs paši šitā bobājat sev reputāciju mazās žurkas. ;)

Nesaprotu kāda jēga šeit atspoguļot vecas muļķības, kur visu piepušķo tik chiiiliiigi Es gignam savu mūžu neko nenodarītu . :P Mana attieksme gignā ir ideāla tik pāris skaudīgi pidiņi mēģina mani iegāst un, tas ir arī viss.

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

Wallhackojam?

Par to viņa stulbumu esmu jau dzirdējis daudz un dikti un nezinu gan vai visi ies un melos, varbūt nav visa tur patiesība, bet leila daļa gan jau ir.

gignā jau it kā uzvedas normāli, bet vai tas nav acc ieskatos!?

Paldies par wārnu, ja kāds izlems ielikt :]

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Wallhackojam?

Par to viņa stulbumu esmu jau dzirdējis daudz un dikti un nezinu gan vai visi ies un melos, varbūt nav visa tur patiesība, bet leila daļa gan jau ir.

gignā jau it kā uzvedas normāli, bet vai tas nav acc ieskatos!?

Paldies par wārnu, ja kāds izlems ielikt :]

Epix, tas nav mans bans. :D Paprasi kaut pašam kso īpašniekam. Man ir cita ipē un niks ir ar lielajaiem burtiem un + es kso esmu spēlējis maksimālais pus stundu. :thumbsup: Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

Epix, apskaties te, protams, mīlu spēlēt ar aimu :)

Lai arī kas ir bijis citos serveros, bet šis ir gigns un ja cilvēks sataisīs sūdus viņš pavisam ātri tiek nahrenizēs. Un ar šiem flagiem ko var sliktu izdarīt? :)

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

te, protams, mīlu spēlēt ar aimu :)

Lai arī kas ir bijis citos serveros, bet šis ir gigns un ja cilvēks sataisīs sūdus viņš pavisam ātri tiek nahrenizēs. Un ar šiem flagiem ko var sliktu izdarīt? :)

darek beidz lii un snopy vel domā, kad ar tām pravām uzspridzināšu gignu. :P Labi te vispār viss. aizgājis offtopikā gaidīšu citu viedokļus un klusēšu. ;)
Link to comment
Share on other sites

Visas tās runas par "ko gan var izdarīt", ir pilnīgi nevietā. Es uzskatu, ka tāda attieksme nav korekta. Saistītie incidenti ar CHILLSIDE ir norisinājušies pēdējā pusgada laikā un man šķiet, ka nevajag riskēt ar flagu piešķiršanu, balstoties uz muļķīgiem izteikumiem par to, ko gan indivīds ar tiem varētu iesākt. Ja grib, tad visu var. Viņam, tomēr, ir tikai 15 gadi. Ņemu vērā arī warn levelu - 70% pēdējo divu mēnešu laikā. Piedodiet, atvainojiet, viņš neatbilst admina prasībām.

ANTI no manis.

Link to comment
Share on other sites

Lai arī tu mani negaidīti apsveici ar Jauno gadu, tas nemaina manu atmiņu. Jā, tajā pašā codic tu ar neko labu neizcēlies, un dēļ tā arī mans viedoklis būs par sliktu tev. Nezinu, varbūt PUB`ā viņš ir draudzīgs un kluss, ar viņu īpaši nekontaktējos. Galu galā neatbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Es tomeer nesaprotu vai ten ir vinja kljuudu izskatiishana citos comunity vai arii acc pieskjirshana @ gign!

Taatad reaali, ja chalis sataisiis suudus vinju aatri vien likvidees, ja sakaaps galvaa arii kaads cits admins domaju vinju nomierinaas. Peec buutiibas tas laiks cik tu speelee gignaa reaali ir par mazu lai prasiitu da jebkaadus flagus, bet es personiigi spriezhu peec cilveeka uzvediibas serverii un varu teikt tikai to, ka vinsh speelee labi un nepontojas.

Es neesu tagad ar visaam rokaam par, bet es to kas ir bijis citos serveros nenjemu veeraa....

Link to comment
Share on other sites

LAVRx nu bet tieši to es gribēju visiem pateikt bet pusei kā pie kājas. :(Gaidīšu augstāko amatpersonu domas. Varu pateikt vienu kaut, vai man arī neiedos aksesu nebūšu tāds kurš beigs spēlēt uz gigna būšu tik pat vien aktīvs. ;)

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...