Jump to content
GIGN Forum

Datordaļas


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Labrīt visiem, tātad drīz nopirkšu feiko ifounu un drīz ir dzimšanas diena, radinieki sadāvinās naudu kā vienmēr, un man tāds jautājums.

Daudz neko nerubiju no šī visa, bet nu lieta tāda, ka gribu spēlēt jaunākas spēles kas iznāks, bez lagiem un uz maksimālo grafiku. Crysisu, GTA IV, COD4 nav nekādu lagu (dažreiz gta ielago biškin) nu tad dators man ir kaut cik normāls, bet viņu gribu uzlabot, jo pagaidām man tikai uz vidējiem settingiem iet spēles jaunās.

Nu vo lieta tāda: Ko man nopirkt priekš sava datora, es gribu spēlet bez lagiem, un uz kaut cik augstāk par vidējiem settingiem. Man pietiks naudas video kartei labai + vēl pāris GB rama vai arī vienu pašu processoru nopirkt?

Nu tad ko pirkt?

a) video karte + ram

B) labu processoru

c) tavs variants?

Es neprasu tieši firmu kādu , es prasu ko labāk nopirkt, lai normāli spēlētu.

EDIT:

Pašreizēji man ir:

Intel® Core2 Duo CPU E65550 @ 2.33GHz 2.34GHz

Ram: 2GB

NVIDIA GeForce 8600 GT (GeForce 8600 GT) 512mb

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Tu gan, vecīt, esi ar lielām ambīcijām, ja man būtu tāds PC kā tev, es būtu apmierināts!!! :whistling: Bet, ja ir sadāvināta lieka nauda, kāpēc gan, lai to neizmantotu priekš kompja sistēmas uzlabošanas! :khehehe: Cik tagad maksā normālas video kartes??

Link to comment
Share on other sites

Man ir reāli saslēgtas 2 GF 8600 GT (1040 versija) saslēgtas uz SLI, atmiņu samazināju, palielināju frekvenci un uzinstalēju jauno nVidia PhysX un viss iet perfkti! Nu TF2 250 FPS :)

+ Tiešām paņem tu pašu divkodolnieku, tikai "extreme" versiju un kompis ies kā nezvērs + vēl var uzcelt frekvenci šim :)

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

lol. es iemetu sev 9600 gt un cs'a vairāk pa 60 fps nav, bet lagu ar nav.

crysis ir rijīgs sūds. vari domāt par crossfire slēgšanu.

+ naaaaaaaaaaaaaaafig tev cod4 pieminēts? ā. tu vnk random veidā nosauci spēles, kas labi izskatas? cod4 ir smieklīgas prasības uz max crysis (1) fona. kr4 tu neesi nemaz spēlējis cod4, m?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

jaunās spēles tu bez 4 kodolu proča neuzspēlēsi normāli. Ja gribi spēlēt samērā kruti jaunās spēles tad tev nāksies apgreidot gan proci, gan piepirkt vēl 2gb ramu, gan nopirkt jaunu video karti un visticamāk, ka arī mātesplati. Nu ja uz doto brīdi nevari atļauties pirkt pilnu komplektu tad es tavā vietā piepirktu vēl 2 gb ramu, uzinstalētu Vistu (ja tev vēl tāda nav) un nopirktu Ati HD4870 (tā ir videokarte).

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

rusty > esmu es spēlējis un cod4 un pārējās šīs spēles, man tak nesen bija topiks iekš ''Spēļu sadaļas'' ''Ziemas gadalaiks nāk'' un visu ko man ieteica esmu paspēlējis :]

Nu visu komplektu nevaru atļauties, nu pēc savām domām es arī domāju, ka prātīgi piepikrt labu video karti + 2GB ramu un tad to processoru vēlāk. Cik zinu viņi ir dārgi. :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Nu visu komplektu nevaru atļauties, nu pēc savām domām es arī domāju, ka prātīgi piepikrt labu video karti + 2GB ramu un tad to processoru vēlāk. Cik zinu viņi ir dārgi. :lalala:

Nu protams, ka tas būtu visprātīgāk, jo līdz ar Proča maiņu tev nu pilnīgi noteikti būs jāmaina mātesplate.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu neko nezinu un domāju, ka google nepalīdžēs un tādeļ vēl jautāju: vai nevar sanākt tā, ka mana tagadējā mātesplātne (pat nezinu kā izskatās viņa un ko viņa dara mana pc labā <_< ) varētu sakrist ar processoru ko domāju nopirkt nākotnē, nu, lai nepirktu jaunu mātesplātni?

EDIT: Atmetat man kāds lūdzu pa PM savu skypu, kas šinī visā saprot. Un mēs kopīgi varētu ''izvēlētos'' (nu man palīdzetu) kādas firmas detaļas pirkt. Protams ja jums ir laiks un griba ar manīm čakarēties.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

rusty pasties pm, tā arī neatbildi ko nozīmē tas overklokot? :(

āā un vēl tāda lieta, kaut kur tepat nesen lasīju, piemēram, jo stilīgāks tev desktops, jo viņš vairtāk rij? Piemēram es tagad saliku melnu ekrānu, classic theme, mazs ikona uz desktopa un to visu darīju, lai spēlētu GTA iv, bet kā jau zināt man viņš sapisās ;@. Nu vo un tagad jautāju. Piemēram kad es piepirkšu visas jaunās daļas tad es taču varēšu likt ''stilīgu desktopu'' un neko nemanīšu, jo viņš pats pēc sevis dators kļūs spēcīgāks, ka tādus niekus pavilks right?

:santa:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...