Jump to content
GIGN Forum

Kads Nav Domajis Par Tfc ?


CreativeNemesis
 Share

Recommended Posts

Es jau butu spelejis TF2, bet man ir tada skrobe ka uzreiz Crasho kad ieeju spēlē.Bet man ir visi Requirements.

Tapec prasu par TFC , jo vnk pret botiem paliek garlaicigi spelet, un sniperi tur uzreiz ka izlien uzreiz Galvā liek , javien neesi spiegs :D

Tad ir kads Non-Steam serveris VSP ?

( pats pie Search in Internet atradu 2 serverus , kuri bija 1 HL , un tfc servers , abi tuksi bij, bet pagājušo reiz kad bij nolādējiss TFC man radīja ap 200 serveriem :D )

Link to comment
Share on other sites

Tapec prasu par TFC , jo vnk pret botiem paliek garlaicigi spelet, un sniperi tur uzreiz ka izlien uzreiz Galvā liek , javien neesi spiegs :D

Tad ir kads Non-Steam serveris VSP ?

( pats pie Search in Internet atradu 2 serverus , kuri bija 1 HL , un tfc servers , abi tuksi bij, bet pagājušo reiz kad bij nolādējiss TFC man radīja ap 200 serveriem :D )

Kaut kur bija rakstits ka serveru ir pamaz bet ir licenzetie, bet tiem parasti ir paroles taa kaa ieksaa tiek tikai "savejie"

Link to comment
Share on other sites

TFC diez vai kautkur dabūsi vēl normāli uzspēlēt, ja gribi ļoti līdzīgu actionu, iesaku Fortress Forever. Tur gan arī ir nedaudzi serveri, taču parasti tie ir pilni. Vienīgais, ja tev ir slikts nets, pings varētu būt liels.

btw, spēlējot tfc, tu neiegūsi nekādu priekšstatu par TF2. Tur klases ir sabalansētas pilnīgi savādāk, ar citiem ieročiem, kā jau vinčis teica, granātām, un pavisam citādu kustēšanos/fiziku/šaušanu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...