Jump to content
GIGN Forum

Runajot Par Dievu Aka Kuusinja Aka Hvz Kas


rolt0n
 Share

Recommended Posts

Kuusinj, to savu POV tu vari iebaazt sev vienaa tumshaa vietaa un pateikt PIU!

muusdienaas, kad chiiti ir taa attiistiijushies, sen jau vairs tam nav noziimes, taapaat kaa jau muuzhiibu atpakalj sev vareeja screenus uztaisiit tiirus, kad bija iesleegts wh, taa tagad jau kaadu laiku to tavu jaajamzirdzinju POV var ierakstiit tiiru

tas ir tieshi tas iemesls, kaapeec es uuberkuulo nacistu pasuutiiju paaris maajas taalaak- vienkaarshi no taa nav jeegas..

kstati.. kuusinja nav tas pats, kas nacists? :D nebriiniitos, ja kuusinja veel izraadiitos tas pats varensox.. kaa ne kaa shiem mineetajiem personaazhiem ljoti patiik savas identitaates mainiit.. lai gan tas nav tik buutiski, bet buutu interesanti, ja kaads foruma moders paskatiitos look-up tool :D

+ veel, ja kaads atceraas, kad kuusinja iemeta cbble demo par to kaa Chucky`s vinju nobanoja, tajaa topicaa veel aizsakaas bezteema par to, ka dareks speelee ar [].. nu vot, es to demo paluureeju taa kaartiigi.. darekam vsp nekaa par ko piesieties, toties pamaniiju, kaa kuusinja vairaakas reizes peec kaartas saakumaa noliek awp pricelu dzekam aiz sienas galvaa un tieshi taapat izlec/iznaak aaraa no savas pasleeptuves, ideaali saglabaajot pricela atrashanaas vietu dzekam galvaa.. protams, protams.. nav jau 100% epizodes, bet tiem, kas nodarbojas ar sho lietu, dodu maajienu, kur mekleet :)

Link to comment
Share on other sites

Point of View. pirms sāku te spēlēt dzrdēju par šitiem entajiem baniem tapēc mapes sākumā rakstu pats demo console ierakstot "record <nosaukums>" skatoties šo demo wh arī ir iekļauts. TB skatoties HLTV tu redzi demo bez grafiskiem effektiem [kubikiem] , bet skatoties POV demo tur parādās arī kubiki (ja ir).

anyway iztestēt var viegli.

1. nokačā CDhack vai vienalga kādu wh

2. uztaisi pa lanu serveri un ieej ar čītiem

3. uzraksti consolē "record WH" (un bisku paskraidi)

4. izslēdz wh un uzraksti consolē "viewdemo WH"

WH automatiski parādīsies ieslēdzot POV demo.

PS svolo4'a postus es nelasu , palasīju nedaudz citos topikos , un sapratu ka viņa spēles pieredze tiešām ir par mazu lai spriestu. varētu pat gadīties ka viņš skatās ne šīs spēles dēmo bet kādas citas. tapēc sorry par ignore.

Link to comment
Share on other sites

kuusinja izlasiija, saprata, ka nav ko atbildeet.. leeti, vnk leeti :D

kaa jau teicu- jaunajiem chiitiem POV ir bijis nebijis, demo rakstaas caur progu, standartaa ar visaam necaurredzamaam sienaam, bet speeleetaajs var mieriigi skraidiit ar wh.. jaapiebilst, ka ne ar kuru katru, jo vizuaalie efekti nedriikst buut- ne kubiki, ne punkti, ne kas cits.. vnk sienas ir caurspiidiigas, bet ierakstot pasha demo, vinjas ir normaalas

Link to comment
Share on other sites

1. Seit bans Tev nav nonemts..

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...4&hl=Chucky

2. Seit es nesaprotu, vai te Tev banu noneema, kka neredzu, ka kkas tamliidziigs butu rakstiits?

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...amp;hl=kuusinja

3. Seit ari Tev nav nonemts bans par parmeerigu lamuvardu lietosanu un adminam pretii runajot visulaiku..

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...amp;hl=kuusinja

Pareejo izsecinat pasi.. Ipasi 1 links daudz ko izsaka..

EDIT. Kas Tev teica, ka, ja pats raksti pov un spelee ar kubiem Tev vini bus redzami, kad citi skatiisies to tavu povu? Parbaudi vispirms un tad kko te lieki runaa..

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

aaa skaidrite, cik jus visi te moderni, bet japiebilst pedagoga spejas kusinam ir neapsaubamas :thumbsup:

es gan banoju palaujoties uz pieredzi, ko nezinu to nebanoju. Gribeju teikt, ja neesmu parliecinats lauju lai spele, zinot, ka nokersu vinu velak ar levo niku :) Draugi citeris nav dievs, kaut ari dievs ir kludijies, peimeram, radot turkus, kiniesus un tos salasnas zidus, bet nu ta jau ir cita pasacina.

Link to comment
Share on other sites

anyway iztestēt var viegli.

1. nokačā CDhack vai vienalga kādu wh

2. uztaisi pa lanu serveri un ieej ar čītiem

3. uzraksti consolē "record WH" (un bisku paskraidi)

4. izslēdz wh un uzraksti consolē "viewdemo WH"

WH automatiski parādīsies ieslēdzot POV demo.

PS svolo4'a postus es nelasu , palasīju nedaudz citos topikos , un sapratu ka viņa spēles pieredze tiešām ir par mazu lai spriestu. varētu pat gadīties ka viņš skatās ne šīs spēles dēmo bet kādas citas. tapēc sorry par ignore.

Bulšits katrs 2trs jaunākais hacks,raxtot savus POV tev nekadus čītus neredzēt pec tam demkā-skrīnos!Tu vnk te tēlo!Istenībā tādus grūti laikam ir nagrenizēt,kas katru mirkli var nomainīt IP un spelēt tālāk! Tā kā ko vinš te vēl čīkst,lai tik maina nickus un čīto tālāk!

Link to comment
Share on other sites

Kūsiņ, debīls esi - čīti povā parādās :lololol: Tad jau piemēram gotgame kausā spēlējot, nevajadzētu skaidrot adminiem kurā momentā pretinieki visacīmredzamāk čītoja utt, ja jau visi kubi būtu redzami. Lol, apbrīnojama atmazka, vnk ņirga rauj :D

Vispār jau čīti parādās pov demkā tikai uz tā kompja, no kura spēlēja un ierakstīja... :)

Link to comment
Share on other sites

Neesmu 100% drosh, bet liekas, ka varensox ir tas pats kuusinja :/

To var spriest, gan pēc spēlēšana stila, gan pēc rakstīšanas, gan pēc tā, ka daudziem wh! Un vēl drošvien pēc tā, ka pats pārmaina ip un iet serverī! Kā arī ja atmiņa neviļ varensox serverī parmainīja niku uz krkrkr un to pašu manuprāt izdarija kuusinja, bet ko tur daudz!

Par to, ka ir wh neesmu droš, jo nošaut viņu ir samērā viegli!

Link to comment
Share on other sites

To var spriest, gan pēc spēlēšana stila, gan pēc rakstīšanas, gan pēc tā, ka daudziem wh! Un vēl drošvien pēc tā, ka pats pārmaina ip un iet serverī! Kā arī ja atmiņa neviļ varensox serverī parmainīja niku uz krkrkr un to pašu manuprāt izdarija kuusinja, bet ko tur daudz!

Par to, ka ir wh neesmu droš, jo nošaut viņu ir samērā viegli!

Visi runaa aplinkus... Just check round 12 ! Pariet pari tiltam, turpinajums !

Link to comment
Share on other sites

miedzinj +1

+ veel tas, ka abi njemas ar stiliigo POV

+ abi vienliidzstipri miil mani :D

ja taa ir, tad paskaitam cik kuusinja ir banots +pieliekam NINE pasliideeshanas reizes.. aj aj aj :D

dzeks bez savas identitaates, taadiem parasti kaa eest nepiecieshams apliecinaat sevi, taapeec jaakapaa ar chiitiem, jo "visi paareejie noteikti arii chiito ;( emo :D "

Ediite: es noskatiijos demo, un shis pat nav tik shausmiigi cik ieprieksh ir redzeets :D

man personiigi nav shaubu, ka kuusinja un visi paareejaa vinja niku varza chiito

bet taa kaa mans viedoklis ieksh shiis komuunas ir pieliidzinaams 0, es iipashi necenshos ar vinju meetaaties :D

Edited by Svolo4
Link to comment
Share on other sites

Oho , varētu padomāt , ka es slēpjos no adminiem vai vel sazin kā , mainot nikus.

vari iesūdzēt mani tiesā par to ka es mainu nickus. īstenībā gandrīz katru reizi kad ieeju serverī man ir cits niks.

iespējams , ka man vienkārši patīk , ka mani bano tapēc arī mainu nikus.

Edited by kuusinja
Link to comment
Share on other sites

To var spriest, gan pēc spēlēšana stila, gan pēc rakstīšanas, gan pēc tā, ka daudziem wh! Un vēl drošvien pēc tā, ka pats pārmaina ip un iet serverī! Kā arī ja atmiņa neviļ varensox serverī parmainīja niku uz krkrkr un to pašu manuprāt izdarija kuusinja, bet ko tur daudz!

Par to, ka ir wh neesmu droš, jo nošaut viņu ir samērā viegli!

nice secinājumi , atliek tikai pierādīt.

ps neesmu ne varensox ne kādreiz mainījis nicku no varensox uz krkrkr :mIm:

Edited by kuusinja
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...