Jump to content
GIGN Forum

Priecīgus Ziemassvētkus!


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

Šie Ziemassvētki būs man sūdīgi, jo tieši pirms mēneša 24. novembrī izšķīros ar draudzeni... mdaa... noskaņojums vnk psc kur slikts... aij, bet vienalga, kas bijis bijis..... =/ Novēlu patiešām visiem to, ko jancis jau teica "nepazaudēt iegūto" jo tikai, kad tā nav, nāk apskaidrība, kas dzīvē ir kas un ko Tev nozīmē katrs cilvēks/lieta vai jebkas cits... Katram vērtības ir citas... Vispār tagad pat nejēdzu nah** es te kaut ko beztolkā rakstu ;[ Kā vēlētos šodien pavadīt vakaru ar to meiteni... Tā būtu labākā dāvana kāda vien iespējama, bet šī mana vēlēšanās nepiepildīsies... Jūtu, ka šie būs pirmie Ziemassvētki, kad nebūšu aizgājis uz baznīcu, jo cerības un sapņi tika sagrauti un vēl nodzeršos............... Bet nu ko tur par slikto ir taču Ziemassvētki....

Novēlu visiem jauki atpūsties un pie reizes aizdomāties kaut vai uz 5 minūtēm par to, kas Tev šajā Dzīvē ir dārgs..

EDIT. Ieraudzīju mind'a bildīti sagribējas ar ielikt... Bišk kantaini, jo no telefona fotografēts..

ilzmqvl0qhe3pjh6l8z.jpg

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Priecīgus Ziemassvētkus un ceru, ka šeit ne būs tādu muļķu kas Ziemassvētkos dzers vai nesvinēsies ar ģimeni..

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, visi svinam Ziemassvētkus ar ģimeni forši pasēžam parunājam, bet jaunajā gadā vot tad gan visi var iet un kost :))

MERRY XMAS & HAPPY NEW YEAR

Link to comment
Share on other sites

Pašam mājās eglīte ir, bet tā Ziemassvētku noskaņas vispār nekādas.

Laikam jānovelk kautkāda Ziemassvētku dziesmu paka, lai vismaz kautkāda Ziemassvētku noskaņa parādas. :)

Pasēdēšu mājās ar ģimeni, kā to daru katru gadu.

Uz dāvanām pilnīgi pie kājas... Galvenais ģimenes lokā pasēdēt, vai ne?

Jauno 2009. gadu, gan nāksies nosvinēt kā nākas.

Varēs salūtu iečekot, kā arī šampīti iedzert, un tad jau kautko spēcīgāku.

Jaunais gads pats pa sevi draugu lokā tiks pavadīts.

P.S. Velreiz apsveicu visus svētkos!

Link to comment
Share on other sites

Jū, man svētki patiešām "izdevušies", svētdien saslimu, vakar biju pie ārsta, izrādās, ka man bronhīts ahujennijs ir. Izrakstīja dahuja antibiotikas, tagad ēdu viņas kā konfektes bļad. Bet nu pohuj, dāvanas ir sagādātas, egle mājās šodien parādījās, muterīte ar māsām cepj viskautko garšīgu, pa tv arī gan jau kkas sakarīgs būs (ja nē, jāpiš cs kaplēt). Katru gadu ziemīšos esmu ar ģimeni, šogad nav izņēmums, vienīgi bija iecerēts 25. pist uz balli ogrē, bet nu uz to pohuj, cerams, ka līdz jaunā gada svinībām izveseļošos, varēs pasvinēties. Ā un vēl man ahujennā dāvana svētkos ir tas, ka mašīnu nošķīlu pirms nedēļas, garīgais uz juhuu karoče :)

ā un kiwix, vajadzēja uzdāvināt gredzenu pa 400ls, pohuj, ka viņa iemestu viņu upē tāpat kā pagājušo reizi un vēl KZ jumping mūviku uzmutjīt par godu vecenei. lol, tu esi smieklīgs. paaugsies pats smiesies par to, ko darīji un, ka tā pārdzīvo ;)

Ā, jā, priecīgus ziemīšus. Ielaidiet Jēzuliņu sevī ;)

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...