Jump to content
GIGN Forum

Pazinjojums Par Cd-disableri


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BAN visiem bez doma, uztaisat tak gign par labako LV serveri, kura chiiteriem labak neradiities, jo savadak ja saliidzina ar citiem serveriem,gigna ir daudz chiiteri , taka BAn vinjus

p.s: tas ir manas doma, lai gan kuram tas interesee dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Es gan vienu briidi speeleeju ar dizaableri, lai gan ne uz GIGN, bet tomeer...

Manaa skatiijumaa tam ir viens un miiilziiigs pluss - TAS NELAGO!!!!

Mani pat tik daudz WH un ESP neinteereseejaa kaa tas, ka varu beidzot paspeeleet neetaa bez taam f***g lagaam kad tas f***g C_D chekojaas.

Bija gan veel pluss taads, ka atstaajot def cfg (spect_enable vai kautkaataa), tas iesleedzas nomirstot, tad var arii 4iiterus pakjerstiit..

... sakaak divi labumi vienaa sliktaa lietaa...

Link to comment
Share on other sites

nu shodien te uzpeldeeja probleema ar skillmasteru. vinjsh ir vainiigo sarakstaa. vai vinju var banot vai nevar? un kas tur vispaar ar vinju notiek?

vinjsh tip it kaa nechiito. Vismaz nav redzeets...... ja kaut kas tiek maniits tad (veelams ar pieraadiijumiem) jaazinjo wink.gif

Link to comment
Share on other sites

starpcitu, es baltgames.lv uztasiiju topicku par f/m ,nu tjipa ,ka ar 4iitiem uzrauts un tur veel 20+- cilveeki piebalsoja ,ka shamais ar 4iitiem ir speeleejis peedeeja laikaa!

iedo linku laugh.gif

da es te necentiishos neko pieraadiit , bet tici man ja tu esi lielaa priekaa uzzinot shito jaunumu , tad paareejiem ir pohuj , vieniigi buus par ko parunaat . Manaa dziivee nekas nemainaas .

cookie fds chiitoja priekam , nu un ? mees par shito visu tornado smagi iereecam un par to pashu wormu tur normaalu bazaru visi dzen naughty.gif

p.s. darek vari neteelot kruto veci sad.gif taapat tu smirdi un esi stulbs cigaans

Edited by fragMachine
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

smile.gif lol!!!

es chigaans, heheh, nu, lai nu buuut happy.gif .

btw, da man jau arii ir PO. tikai tik daudz, ka tev visu laiku bija bazars par to,ka tu, tjipa, esot pro un paareejie ir 0!!!

bet tagad pats tagad nesuudiigi ar 4iitiem bombii.

nav taakaa biki pozors?

Link to comment
Share on other sites

iedo linku laugh.gif

da es te necentiishos neko pieraadiit , bet tici man ja tu esi lielaa priekaa uzzinot shito jaunumu , tad paareejiem ir pohuj , vieniigi buus par ko parunaat . Manaa dziivee nekas nemainaas .

cookie fds chiitoja priekam , nu un ? mees par shito visu tornado smagi iereecam un par to pashu wormu tur normaalu bazaru visi dzen naughty.gif

p.s. darek vari neteelot kruto veci sad.gif taapat tu smirdi un esi stulbs cigaans

no shii ieprieksheejaa pousta stulbums spraucas aaraa speeciigaak nekaa no koshkera, kas ir bezteemaa aizleejies.

"paareejiem ir pohuj, bet buus par ko parunaat" ?? TAD NAH*** RUNAAT JA IR POH***?

bljedj kaut kas vienreizeejs.

kuru nah*** ellee rataa interesee kaut kaads pakaljaa izrauts kukijs vai efdeeess? Uzdirst.

Oi, ah***ennie reeceeji, b** tik reaali dzheki juus esat, tik forshi varat iereekt. Kad ejat miizt uz kaadu forsho neta tualeti, par saviem mikroskopiskajiem kraaniem arii tik forshi varat iereekt, ko pidari?

un visah**ennaakais ahuunisma raadiitaajs ir "dziit normaalu bazaru par wormu". Pidinju banda, droshvien nosuukaat gribat vinjam. VEELU VEIKSMI.

smiliez.de_2428.gif

varbuut darekam nav astronomisks iq, tachu shoreiz vinsh vienkaarshi deva faktus... faktus par to ka tu m/f chiitoji. Un visus (shinii gadiijumaa muus) tas uztrauc tik taalu, ka tev ir iemesls uzlikt banu, ja kas. Tevi jau noteikti tas neuztrauc, tu tik seedeesi forshajaa tornado un ar saviem forshajiem chomiem taa forshi iereeksi \m/.

p.s.

negribi buut f/m - forshaisMachine?

Link to comment
Share on other sites

iedo linku laugh.gif

da es te necentiishos neko pieraadiit , bet tici man ja tu esi lielaa priekaa uzzinot shito jaunumu , tad paareejiem ir pohuj , vieniigi buus par ko parunaat . Manaa dziivee nekas nemainaas .

cookie fds chiitoja priekam , nu un ? mees par shito visu tornado smagi iereecam un par to pashu wormu tur normaalu bazaru visi dzen naughty.gif

p.s. darek vari neteelot kruto veci sad.gif taapat tu smirdi un esi stulbs cigaans

ah tu stulbais bomzis

Link to comment
Share on other sites

da nav ko klausities ko tie fucking chiteri saka

vaig vinus vienkarsi nah.. banot

ja nevar godiegi spelet kapec tad viespar spelet?

kachat status? nu sakachas nu un, laikam viniem no ta iestajas orgazmz biggrin.gif

prieks manis cs ir izklaide un iespeja apshaut urlas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...