Jump to content
GIGN Forum

Csdm


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Jaa jauka diena :D

es to pashu moraalo invaliidu izkikot varu, nobanot nevar :/. slay rock var.

visos manis zinamajos veidos banoju , rakstas have been baned permanently, bet neizlido no servera.

banoju gan ar xbip 0 #123123 reason, gan xbip 0 "#123123" reason numuriem, gan ar nick un kaa tik veel ne, bet chalis reaali neizbanojas araa.

edit.

P.S. Buutu kruta ja varetu nobanot peec MAC adreses :D

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

Jau no pasha rita ,man sanaca grutibas nobanot kadu veci ar aimu ,bet tagad vispar iegaju serveri redzu kadam vecim pings norm. saku bannot ,bet pec banned paradas svc_bad un visus player izmet no servera un ta man bija kadas 3 reizes ,bet pec tam kads pidars ienak serveri ar speed un sak graizit visus ,bet ka es lieku banned ta vinsh naak serveri un turpina to pashu darit .(

Da es vinu vairakas reizes banoju un tas tik naak serveri atpakal .(

EDIT - Da es tagad banoju 4iterus un vinus nemaz no servera neizmet .(

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

mby paliek tavaa mby liimienii. ... tas pats mudzis kuru vakar es slajoju un kikoju un banoju shodien speelee atkal ar tiem pashiem cheatiem! taka rusty beidz filozofeet filozof... varbut esi kaads deputaatu deels? kursh neredz to, ko citi saka tev?

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

snoop. bļad, ja vien iekš foruma varētu uzlikt filtru tavam stūlbumam.

Rusty tu laikam tieshaam nefiltree ne? chalis ar nick Human speeleeja ar ko tik - ar WH, AIM, SPEED HACK un visu kopa. Es uzrakstu peramanent banu vinjam. uz ekrana izvadas rinda. Admin Sn00p have permanently baned Human (apmeram taa) . chalis pazuud. paiet 20 -30 sec vinsh ir atpakalj serverii ar to pashu nicku. Banoju veel reizes 20. kikoju reizes 100. slayoyu reizes 1000. mainiju vinjam nick uz gign. rocketoju reizes 1000. tas pidars tikuntaa skraidiija ar speedhacku un visu parejo. taka Rusty - ej nomirsti nelga. kaa tev veel tas jaapaskaidro ? shodien no riita rue bija jau 3 taadi purni kas mauca ar visaam shteliiteem. nevienu nevar nobanot taa, lai vinsh neienaak serverii pec 30 sec. SAPROTI TAGAD DEPUTAATA SLAKTERA DEEL? vai tev uz sienas tas jaauzraksta, lai tu saprastu? Varbuut tev iedot deemoo tormoz :slap: ?

edit. protams, kad es saku vinjam miniit nicku uz gign, vinsh izlido arii kaadu laiku neienaak serverii jo nepamana, ka nick ir nomainits. tad vinsh saaka naak ar visadien nikiem un mainiit tos pec patikas. tad tik es vareju pec vinja #nr kikot.

ir

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...