Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

esmu 90ais gads. to gan neprasiija man, bet es vienalga atbildeeshu rolleyes.gif and1 ownzo, pats arii speleeju tjipa and1 biggrin.gif

P.S. shobriid klausos Ciara - Oh, baigi labaaa dziesma, fona muzons vispaar ideaals, iesaku noklausiities!! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

tas nebija uzbrauciens - venk prasu vai esi freestylers.... nu ideja ir vai tev patiik speeleet AND1 stilaa vai arii tradicionaalo basiiti wink.gif

wtf ir and1? man patik dajebkurs basis, galvanaiz lai kompanija laba... un vakakr spelejam uz vienu grozu uz ielas ar kaiminiem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

wtf ir and1?

da beidz - tu nezini kas ir AND1 ?!?! huh.gif esmu neizsakaami sokeets un nezinu, ko lai saku....

tie ir vieni no labaakajiem freestyleriem pasaulee. apskaties ihack vai dc++ - tad tu sapratiisi, kas ir freestyle...

Link to comment
Share on other sites

musha tie baigie zveeri? smile.gif shurum burum bums un baigais fints gatavs ja?

tur pat nav surum burum - tur vienkaarsi ir zip un sakties, ka dzeks jav lido uz grozu laugh.gif un finti viniem ir vienkaarsi nenormaali wink.gif

es nevaru saprast kaa juus neesat dzirdeejusi par AND1... kaut gan ja cilveeks neintereseejaas par sportu vai nodarbojaas ar kaadu citu sporta veidu, tad taa vareetu buut...

Edited by Fly
Link to comment
Share on other sites

laikam buus leenaam jaakust uz treninju.

Link to comment
Share on other sites

and1 spaarda, un musha , tapec ka man patik baskets , nenozime ka esmu vina iegrimis uz visu dzivi tik dzili cik vien var wink.gif

hei hei - es jav tikai paprasiiju kaads stils tev patiiks... tas arii vis... viss ir bumbaas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

es nevaru saprast kaa juus neesat dzirdeejusi par AND1... kaut gan ja cilveeks neintereseejaas par sportu

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...