Jump to content
GIGN Forum

Zz Sveetki


Alise
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tu :thumbsup:

Pēdējos pāris gadus senčiem saku, ka man dāvanas nevajag. Dodu priekšroku Ziemassvētku sajūtai (ko šajā komercializācijā ir aizvien grūtāk un grūtāk noķert).

edit: man ir 2222 posti. esmu foršs.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Es ceru ka bыs. :D Neesmu vзl pats par to atbildоgs, taиu noteikti pamudinврu senиus vienu iegвdвt. :)

Manuprвt, z-svзtku jaukums neslзpjas dвvanвs utt., tas ir katrв no mums un vзl jo vairвk, kad visi mопie ir kopв. :) Bпin, izklausos pзc omes. :D Vienkвrрi besо ka vienmзr draugi prasa:''Nu, ko gribi z-svзtkos?'' un

''Nu, ko dabыji z-svзtkos?''. Man piemзram pilnоgi pie dirsas ko viтi domв, bet es domвju ka galvenais ir bыt svзtkos (ne tikai z-svзtkos) kopв ar tiem cilvзkiem, ar kuriem tu gribi bыt kopв, nevis dзп dвvanвm sзdзt blkaus ienaidniekam vai kвdai citai ne visai vзlamai personai. Vзl manuprвt lieliska sajыta ir tad kad z-svзtku vakarв tu ar savзjiem piemзram cep pоrags vai kaut kas tвds.... :D

Ir arо padomв viena niecоga lieta, ko manuprвt var atпauties katrs uzdвvinвt saviem mопajies. :) Ja ribi, pastвstорu, bet biрki vзlвk, jo tagad rokas nogura drukвjot par svзtku sajыtвm. :D Bпin, esmu pie cita PC, tik tizla klaviere. :D

PSC, nespзju nomierininвties, tas bija tik omiski! :)

Edit: tооооооk фффmiski!!!! :D

Edited by reiniz.lv
Link to comment
Share on other sites

:D Neesmu vзl pats par to atbildоs, taиu noteikti pamudinврu senиus iegвdвt. :)

Manuprвt, z-svзtku jaukums neslзpjas dвvanвs utt., tas ir katrв no mums un vзl jo vairвk, kad visi mопie ir kopв. :) Bпin, izklausos pзc omes. :D Vienkвrрi besо ka vienmзr draugi prasa:''Nu, ko gribi z-svзtkos?'' un

''Nu, ko dabыji z-svзtkos?''. Man piemзram pilnоgi pie dirsas ko viтi domв, bet es domвju ka galvenais ir bыt svзtkos (ne tikai z-svзtkos) kopв ar tiem cilvзkiem, ar kuriem tu gribi bыt kopв, nevis dзп dвvanвm sзdзt blkaus ienaidniekam vai kвdai citai ne visai vзlamai personai. Vзl manuprвt lieliska saj'ta ir tad kad z-svзtku vakarв tu ar savзjiem piemзram cep pоrags vai kaut kas tвds.... :D

Ir arо padomв viena niecоga lieta, ko manuprвt var atпauties katrs uzdвvinвt saviem mопajies. :) Ja ribi, pastвstорu, bet biрki vзlвk, jo tagad rokas nogura drukвjot par svзtku sajыtвm. :D Bпin, esmu pie cita PC, tik tizla klaviere. :D

PSC, nespзju nomierininвties, tas bija tik omiski! :)

Edit: tооооооk фффmiski!!!! :D

norm. :)

man piemeeram shogad visi ziemiishi buus jaastraadaa, un taapee domaaju diezgan materiaali jo piem. buus lielaaka alga un jaunais gads buus briivs.. un varbuut visu to ko tu uzskaitiiji par omes sajuutu, tas man ies secen.. tapee tas ir kaa jaakompensee - daavanas. Un par egli, man vinju gribaas. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

:D spoks jau neesmu :D

Iestājos mājās pret egli šogad. Labāk to dvacāru+ iztērēt Ziemassvētku vakariņām.

dvacaaars?!!! 2oLs? <_< tochna?

maximums chiriks. + veel taas visas egliishu shtelliites, nju vareetu varbuut viss kopaa izmaksaat 2oLs bet ne vairaak -_-

Link to comment
Share on other sites

Pec butiibas jau driz jadodas zaljaa koka meklejumos, jacer ka nebus tik traki kaa pagajusho gadu kad nakamaja diena uzzinaju ka esmu egli nogazis privatipashumaa :secret: Protams vel jau pastav iespeja nopirkt bet tas neliekas tik saistoshi. Vienu varu teikt ka nekad nesmu sapratis cilvekus kas noperk maksliigu zalju kushki un izpushko :slap: Nupat meginaju smelties idejas davanai lielaja intereta timeklii bet nonacu pie secinajuma ka tur pilniigs tukshums :) Jalieto bus vien old school metodes un jaiet pa veikaliem meklet :)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Nez cik ilgi stāv. Mums parasti ir apmēram nedēļu pirms z-svētkiem un līdz jaunajam gadam stāv stabili. Laikam līdz tai zvaigznes dienai vai kā viņu tur sauc, ķip laikam krievu z-svētki. D:

Eu, tikko uz šitās miskastes uzinstalēju cs un patchu 21o. D: Nezin kāds kapēc močī tikai ar kreiso roku n nevar uz labo pārslēgties? :( <--šis ir ne pa tēmu, bet nu tomēr.

Edit: Labi, ALise, tu nepiekriti manis omīgi teiktajam, bet savu viedokli tak izteikt drīkst. :)

Edited by reiniz.lv
Link to comment
Share on other sites

Runājot par egles lietām... Egles dabūšana arī var sagādāt zināmu jautrību, sevišķi, ja tu bracu uz mežu. Nezinu kā šogad, bet iepriekšējos gadus ir bijis tā, ka valsts mežā drīkst nocirst vienu egli uz vienu ģimeni vai tml. Līdz šim egles dabūšana mājā ir sagādājusi ne mazums jautrības :D

A par dāvanām.. Principā man nekas vajadzīgs, materiālā ziņā vienīgais, kas no man tuvākiem var atļauties kaut ko tādu, ko es varētu gribēt, esmu tikai es pats :D

P.S. reiniz.lv, es spēlēju tikai ar ieroci kreisajā rokā :) cl_righthand 1

Link to comment
Share on other sites

ja es vinju tagad nopirkshu man nenobirs skujas jau naaakamnedeelj? :)

Uj nee, vel nevajag pirkt kaadas 7-10 dienas butu velams vel pagaidit. Ja nopirksi tagad uz jauno gadu tev jau bus mazliet paplika, protams vel ja daudz kas atkarajas no istabas temperaturas un vai eglei tiek klat mitrums.

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

F**k x-mas!!!

Besī ārā šie Fokinie svētki - ar katru gadu kļūst arvien komerciālāki. Paldies fokinam neesošam dievam, ka šogad tautai ir švaki ar piķi, vismaz nespēs tik ļoti tērēties. Laigan tāpat atdo pēdējos santīmus par dāvanām, jo redziet - kā tad bez dāvanām...cmoooon dāvanu var iedot jebkurādienā no sirds nevis tapēc, ka redziet vajag, jo ir tas kad vajag.

Un vispār.... kur pazudis fokinais ziemassvētku vecis....šitas apslēptās kokokolas reklāmas ķēms sarkanā mētelī ZB jau, kā sāka lēkāt apkārt 1932 (ja nemaldos) gadā, tā joprojām lēkā.

Stulbie svētki...man pat rakstīt pa šo negribas, bet katru gadu kas jāuzraksta, jo parādās topiks: OOO ko dāvināsi...OOO ku coool...oooo es dabūju to un to....

A man PO ko es dabūšu vai nedabūšu....iešu ar mammu iedzeršu siltu buljonu un priecāšos, ka mana ģimene ir sveika un vesela....

PS. Iepinuši fokino kristu svētkos, kas ir pagānu svētki...nepietiek ar lieldienām, drīz arī fokin jāņos mēģinās iebāst kristu... mudaki nolādētie....

evil%20corporate%20santa.JPG

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...