Jump to content
GIGN Forum

Spēlē Tf2 Ar Zvaigzni.


icecube
 Share

Recommended Posts

Paskatoties uz Latviešu TF2 komūnu, kā arī TF2 komūnu kopumā skaidri redzams: Talantīgi, jauni spēlētāji ir daudz mazāk, nekā tie, kuri pamet spēli. Potenciālie "pro" spēlētāji diendienā spēlē pubā, līdz viņiem šī spēle apnīk un arī viņi to pamet.

Līdz ar to tapa šī ideja, un ar laiku arī lapa - piedalies klaņu kašķos kopā ar labākajiem Latvijas spēlētājiem.

Ideja ir sekojoša:

Jebkurš, kurš vēlas izmēģināt spēciņus nopietnā spēlē, var pieteikties pie manis stīmā - Ghx8D. Nedaudz paspēlēsimies, ja tev būs kaut mazākais mazais potenciāls, dosim iespēju uzspēlēt 6v6 mačus kopā ar dažiem, no Latvijas labākajiem spēlētājiem. Pilnu sarakstu varat atrast šeit

Ievēro! Tavai pirmajai klasei obligāti jābūt skautam/sollijam(soldžerim)/mediķim/demo.

Ko mēs gribam no tevis:

-legālu spēli, 1kārt, es nevēlos, lai Latvijas TF2 komūna kļūtu līdzīga CS, 2kārt, visi mači notiek stīmotos serveros.

-ventrilo 3.1 vai jaunāks KLIKMI.

-vismaz 40+ stundas ar klasi, ar kuru gribi spēlēt (sīkāk lasi zemāk)

-pietiekamām latviešu valodas zināšanām

-mikrafonam

Par 6v6 standartu, dažus padomus un visu piederīgo stafu varat izlasīt šiten te

Spēles sāksim spēlēt, kad pieteiksies spēlētāji.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

nepiemērotāku un gejiskāku vārdu par "solly" sen neesmu dzirdējis.

bet tā jau ideja apsveicama, es ar labprāt piedalītos.

Tā kā es stīmā nekādu maģisku Ghx8D neatradu (varēji te linku ielikt uz profilu, nebūtu lieki jāmeklē [un jāablomās]), tad pieteikšos tepatās.

Visspēcīgāk es krušīju ar snaiperi, tad nāk demo, soldiers, medic un skauts. Tas, ka skauts ir pēdējais (ar viņu arī daudz stundu nav, jo nav tolka goldrushā un dustbowlā no skauta) nenozīmē, ka es ar viņu sūdīgi spēlēju. Es rullēju dirsu ar skautu, ar pārējiem vienkārši rullēju vairāk.

p.s.

vispār ar heviju es rullēju vēl vairāk par soldieri, to arī mēdz cw izmantot (ne jau es, protams, es esmu tf2 cw nūbs, neesmu vēl ne vienu spēlējis, es domāju vispārīgi)

p.p.s.

ak, tikko ievēroju nosacījumu "par pirmo klasi" - es atvainojos, man pirmā klase ir inženieris - lūk, es laikam nederu. Varbūt ja es lieku roku uz sirds un apsolu nepārkāpt nekādus krimināllikuma pantus un spēlēt legālu spēli, varbūt to var piedot.

p.p.p.s.

ja mani tiešām kaut kur pieraksta (un ar ko es spēlēju) - tad es ar soldieru nespēlēju. VISPĀR.

Link to comment
Share on other sites

Bullet sprāgonīC

Es tad ar gribu pieteikties!

Esmu labs ar Solder un demomen, bet tomēr labāk soldier!

Vislabākais esmu kā enžijs, bet cw laikam viņš neder!

Nēsmu cw vēl spēlējis same as macho.

Esmu legālas spēlēs īpašnieks, un ievēroju noteikumus :D

P.S Esmu face, rakstu no šejienes, jo viens labs dirsa tārps mani izdrāza lidz 3.decembrim!

P.S Steam: face_me

Link to comment
Share on other sites

Ja jūs tur ņemsiet spēlēt tādus kadrus, kā šis te čalis augstāk (stienis, šis posts ir nākamajā lapā, nu iedomājieties, ka šis atrodas iepriekšējās lapas apakšā), kuram pa abiem akkauntiem ir 170% warns un kurš īstenībā ir pelnījis permbanu uz foruma, tad es atsaucu savu kandidatūru.

Link to comment
Share on other sites

solly ir daudz vieglāk izrunājams dažādās situācijās, kad nevar gari runāt :>

steamkomūna - http://steamcommunity.com/id/Pedolaacis/

Pirmā klase ir domāta, tā, ar ko tu vislabāk spēlē. Tas tā, starpcitu.

Par testējamajiem čaļiem - nē, seja/spox nespēlēs.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Par diviem burtiem garāk un vienāds daudzums zilbju, MAKES SENSE TO ME. Piekrītu ka izklausās gejiski.

Šaubos vai no projekta kkas vispār iznāks, no tfa latvijā pēc kāda laika paliks pāris pub serveri ar 50% ārzemnieku. Un DUSTBOWL/GOLDRUSH 24/7 !1

Edited by Fraemi
Link to comment
Share on other sites

Piesakos. Sākumā spēlēju ar demo, bet mazliet piegriezās viņa krutums, rezultātā pārgāju uz heavy. Lai gan tagad jūtu, ka hevijs ir vēl niknaks par demo! :) Kā trešā klase varētu būt soldieris, tad nāk snaipers, lai gan ar viņu man visvairāk patīk spēlēt. Vopšem, ja ir vieta, atzīmejiet mani tur kaut kur... :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...