Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Pirmajā setā Ferrers kaut kāds pigorus taisa, bet nu vismaz izvilka to setu. Nevarētu teikt, ka Dimitrovs ir ļoti pārliecinošs, bet nu vajadzētu jau kuru katru brīdi salauzt. Šīs 2 spēles un tad jau kapeikas kabatā.

Kurš tur iepriekš man neveiksmi piesauca ar Fereru? Setos 1:1 un tikko salauza Ferera servi, sūdi.

Nesanāca servēt par setu, tagad 5:5. Mani nervi kļūst nevaldāmi. Un tomēr viss beidzas laimīgi. Bet tas Harisons! Kā es tādu biju palaidis garām? Noteikti pievienojas manam favorītu lokam - cīnītājs, kas veido spēli skatāmāku! :)

Optibet arī grīļojas. Rāda, ka likme zaudēta, jo Dimitrovs esot zaudējis. Ātri vien problēma atrisināta.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hmm.. pašlaik esmu apstājie ar iemaksām, bet mējģinu caur pokera frīroliem izcelt kaut ko, vakardien no freerola izcēlu 0,38 eiro :D liekas smieklīgi, bet nekas, ar šo summu var cinīties :D paspēlēju dažus sit and go un tiku līdz 3,03 Ls un tagad jau darbs būs ar tot :)

pirmā likme:

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=dtngy5ytijml2o48ucwu.jpg]dtngy5ytijml2o48ucwu.jpg

Skatīsimies tālāk, cik tālu tikšu :)

Link to comment
Share on other sites

Vakar AC Milan mani piešmauca, nospēlēja ničā. No četrām spēlēm neizgāja vienīgā.

Un naktī liku uz NHL, kur atkal atdūros pret vienu spēli. Pats skumjākais, ka vēlējos sākumā uzlikt uz washingtonu, biju izveidojis jau čeku, bet beigās pārdomāju un uzliku uz nashvilu. Rezultātā nedabūju neko. :D

Šodienas aktivitātēm KHL- Spartaks, Yugra un Barys.

Link to comment
Share on other sites

Vakar Madride gandrīz iegāza. Tādas beigas es pirmo reizi dzīvē piedzīvoju. Madrides Real bija 1:0 vadībā, es laimīgs, jo tā bija pēdējā likme, kas bija jāgaida. 89. minūtē 1:1, es nospļaujos, izslēdzu ārā visu un eju gulēt. No rīta pieceļos un skatos, ka kontā 144 paundi. Ronaldu 96. minūtē tomēr iesita pendeli.

Ar 3 likmēm no 2 paundiem pacēlu uz 142. Žēl, ka NHL neizgāja, cerēju uz Columbus vakar, bet šie samērā bezcerīgi ar 3:0 zaudēja Buffalo.

Principā, lieku tikai uz tenisu un volejbolu. Ļoti reti uz futbolu un basketbolu. jo neskaitāmas reizes futbols mani ir iegāzis. Būtu miljonārs, ja nebūtu licis uz futbolu. :D Manchestera un Barcelona ir iegāzušas katra pa pāris reizēm un parasti tās arī bija vienīgās spēles, kas neizgāja.

opljc4bizfhjo80at5gj.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...