Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Normāli koificenti šovakar uz Ak Bars-Avangard 1.7 4.0 4.5

Iepriekšējās spēlēs 11:1 tomēr nespēj pārliecināt par Bars drošu uzvaru arī šajā spēlē, bet laikam būs jānoriskē

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

:lolza:

Nu drošas spēles tagad man liekas vairs palikušas nav. To 1:11 ar isti tā neizprotu, līdzīgi kā Dinamo noplosija CSKa un mūsējos :lol:

Šīsdienas spēlē vēl ir Bars laukumā, tāpēc arī saistu ar to cerības

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kur tad visi atīvie spēlmeņi pazuduši ? Neviens vairāk nespēlē ?

Sākas fināla serija khl un vēl dažas labas likmes ko uzsviest

uzmetu 20ls ka pirmie vārti būs no 9-60min

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

:(

sheit es varu tev pilnibaa piekrist :DD Saku kraat naudinju Pasaules chempim :) lenaam saaku jau savu sheemu veidot uz ko vares likt u.t.t :) Sastavi tiek petiti un viss iespejamais :) Ja darba sfeeraa visiem ir kriize,tad es kalju kaa tikt pie lielaa kaaposta :)

Esmu ieņēmis novērotāja/nogaidošo pozīciju :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

BBL arii viss skaidrs Valmiera un Barons panjems atkartoti! San Hose domajams shodien panjems,tapat ka Bostona!

Velejos atjauninat sho topicu lai nedeljas beigaas taalu nebutu jameklee :) Ritaa sikakas prognozes par chempi buus :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Okej pirmaa spele ritaa kas notiek ir Belarusi pret Kanadu! zino ka belarusi ir diezgan cinjas spejigi varetu pat noriskeet un uzmest uz nichu,bet nefigaa,droshakaa likme ir kanada,lai gana koefs maziņs,sasummejot ar manam parejaa likmem bus drosha likme! Teikshu ka sheit bus kads 1:4

16:15 Belarus

Canada

Nu it kaa Krievi ar Ungaariem tikai 5:1 nomochiiija Ungaru laukumaa,bet nu piedodiet man,sheit slovaki njems ar 3 vartu starpiibu ka minimums! Sheit bus over 5,5 un arii drosha Slovaku uzvara ar 6:1

20:15 Slovakia

Hungary

International - World Cup Preliminary Round Grp. B

April 24

Vacieshi ir specigi,bet nejau vinji kaut ko spes likt krieviem!Lai gana nebutu nekads surprise ja tev frichi izrautu nichu,bet uzskatu ka sheit krievi njem ar 2viem vartiem kaa minimums 2:4

16:15 Germany

Russia

Nu sheit arii majinieki saks spelet! Nu sorry Franchi varbut labi skupstas,bet nejau maak spelet hokeju un kur nu ja vel 6tais speletajs Sveicieshus dzis uz priekshu! Sheit Sveice njems ar 3-4 vartu parsvaru 4:1/5:1

20:15 Switzerland

France

It kaa uz visiem favoriitiem saliku un nebus brinums,ja kads izraus nichu,bet uzskatu ka saliekot visas manas prognozes kopaa var izcelt labu summu!

P.s. Papetiju statistiku latvijas izlasei! Okej mums 1maas 2vas mainjas bus pa skaisto un ceru arii sagaidit brinumus!Protams var uzmest uz LV uzvaru ar koefu 7,5 kur uzmetot 2viiti var izvilkt 15Ls,kas ir diezgan kardinoshi!Bet... Sheit ir 1ns milzigs bet... Daudzi teiks,ka amishus jau esam situshi un ka no problem bus! bet paga! Amishus pedejo reizi mes sasitaam Berlinee 2001 gadaa ar 2:0 ja nemaldos ;) Tatad 7gadus neesam vinjus situshi,bet esam cinijushies lidzigs ar lidzigu! Okej pagajusho gad papisam 4:0 :) Bet mani baida tas fakts ka 12chempjos neesam guvushi atklashanas spelees nevienu uzvaru,tikai toreiz Rigaa 2006gadaa pret chehiem 1:1! Okej shogad es ceru,ka uzbrukums bus okej un taa tam vajadzetu buut,jo spele pret Slovakiem paradija ka varam ar jebkuru cinities kaa lidzigs ar lidzigu un it kaa USA zaudeja draudzibas spelee sveicei 2:5 lai gana pec 1maa perioda bija 2:0 vadibaa,.bet tas bija attaisnojums jo USA tiko sveicee bija ielidojusi! reali sho speli neaiztikt,bet uz LV uzvaru adrenalina pec var uzmest :P

P.p.s. 6dienas speles komentus gaidiet ritvakar ;)

P.p.p.s moby arii tu te kaut ko varetu iepirst un mani pakorigjeet :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Labdien!Turpinam chekot kas un kaa!Ir vert delj sexiga koefa uzmest uz LV!Vairak gan neko nekomenteshu!

International - World Cup Preliminary Round Grp. C

10:17 April 25

16:15 USA

Latvia

Arii skaidrs ka zviedri sitiis

20:15 Sweden

Austria

Somi arii parliecinoshi sitiiis norvegjus!

International - World Cup Preliminary Round Grp. D

10:17 April 25

16:15 Norway

Finland

chehi ar 3-4ripaam sasitis Danjus!

20:15 Czech Republic

Denmark

Link to comment
Share on other sites

SHodien ir 2vas izteiktas favorites un 2vas vienlidz lidzigas speles!

Slovakijai vajadzetu panjemt it kaa Belarusus,bet Slovaku sniegums pret Ungariem neparliecinaja!Domaju shajaa spelee nebus liels parsvars !Prognozeju kadu 5:3!

Slovākija ? Baltkrievija

1.55 4.50 4.80

26.apr. 21:15

Nabaga UNGĀRI :(

Kanāda ? Ungārija

1.01 18.00 30.00

26.apr. 17:15

Vot shitaa bus tik spele!Sheit kapaas uz nebeedu!Te ozh pec nichas vai minimalas Sveices uzvaras!

Šveice ? Vācija

1.55 4.60 4.60

26.apr. 21:15

Oij un nabaga Franchi! :(

Krievija ? Francija

1.01 18.00 30.00

Link to comment
Share on other sites

4.95

Bet sviecieši ir labi atpūtušies..

Vispār šodien visi tādi sexīgi koificenti padevušies

jaa uzmet uz LV+CHEHIJA+ZVIEDRIJA un dabuu koefu 92 :) tev tik jacer lai kanada rus un swi papiss :) Koefs ir tik pievilciigs ka latinju uzmetishu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...