Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Торпедо - Динамо Р (Peec OS kvalifikaacijas turniira raada labu sniegumu, kaa arii labi

izskatiijaas pret atlantu, taapeec domaaju ka njems...)

Атлант - ЦСКА (šeit atljaušos neko neprognazeet... Vieniigais pluss Atlantam, tas ka speelee maajaas...)

Металлург Нк - Северсталь (Liigas lejas komandu duelii domaajams ka Severstalj jaanjem metalurgu...)

Сибирь - Локомотив (neskatoties uz izbraukuma speeli, Loko neapshaubaams favoriits...)

Трактор - Химик (peec zaudeejuma Avangardam buus sanjeemushies...)

Салават Юлаев - Барыс (Ufa buus dusmiigi un sajeemushies peec zaudeejuma...)

Edited by ThoM. YorK.
Link to comment
Share on other sites

Koeficenti ļoti iekardināja , tapēc arī viena nereālā likme no manas puses ..

Izdarīts: 2009-02-16 09:25

Rezultāts: Pending

Saņemts: O/25213361/0000057 Saņemts: 0.00 LVL Kopējais koeficents: 553.40

Likmes summa: 0.10 LVL Likmju sistēma: Uzkrājējs (8) Iespējamais laimests: 55.34 LVL

2 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Salavat Ulaev - Barys

Kontinental Hockey League

2009-02-16 16:00 6.95 pending

2 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Traktor - Khimik

Kontinental Hockey League

2009-02-16 16:30 6.05 pending

1 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Atlant - CSKA

Kontinental Hockey League

2009-02-16 18:00 1.90 pending

1 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Torpedo - Dinamo Riga

Kontinental Hockey League

2009-02-16 18:00 2.00 pending

1 Spēles uzvarētājs

Djokovic, Novak - Chardy, Jeremy

Marseille, France

2009-02-17 12:00 1.12 pending

2 Spēles uzvarētājs

Dimitrov, Grigor - Simon, Gilles

Marseille, France

2009-02-17 12:00 1.14 pending

2 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Amur - SKA

Kontinental Hockey League

2009-02-16 11:00 1.75 won

2 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Sibir - Lokomotiv

Kontinental Hockey League

2009-02-16 15:00 1.55 pending

lmfao

Link to comment
Share on other sites

Brīdī, kad man likās jau zaudētas cerības -

26:47Изменение счета. 2:2.21.Дмитрий Дударев (29.Александр Шинкарь). Металлург Нк. В равенстве

27 минИ тут же второй гол забивает Металлург! Дударев переправил шайбу в пустой угол.

26:40Изменение счета. 1:2.91.Максим Кицын (27.Алексей Кривченков). Металлург Нк. В равенстве

Link to comment
Share on other sites

loko kāš novosibirsk :(

Viss ir un loti skaidri pārredzams , un koeficenti ir par 10% lielāki .. Piemēram uz Rīgu šodien ir 3.15 nevis 2.85 ka betwayā.

Visam KHL spēlēm opcijas +18 ..

Ja vajag varu uzaicināt ..

Edited by Dym
Link to comment
Share on other sites

CSKA nice un bisk negaiditi parliecinosi sasita Atlantu :) Dinamo gan vareja pacensties mana laba un uzvaret atrak.

Aizgaja ari visas Baltkrievijas cempa likmes, visas speles biju ieplanojis musejiem drosus zaudejumus. Vel vairakas likmes ir uz so vakaru, velak editoshu postu un sametisu screenus :)

sasarg4.th.png

Vel daudzas likmes prieksa, savas laimetas sumas gan neradisu :) Vienigi zaudetas tika dinamo likmes, pagaidam sovakar esmu +

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

:) Dinamo gan vareja pacensties mana laba un uzvaret atrak.

Aizgaja ari visas Baltkrievijas cempa likmes, visas speles biju ieplanojis musejiem drosus zaudejumus. Vel vairakas likmes ir uz so vakaru, velak editoshu postu un sametisu screenus :)

Vajadzeejaa Elisinam 3. perioda peedeejaas sekundees ielikt, tad buutu pavisam cits noskanjojums... :)

Link to comment
Share on other sites

atkarīgie varetu man ieteikt kādu skaidrosjošo web`u? Tā, lai varētu iebraukt precīzāk par visām štelēm (koif., transf,.utt.). Jeb vnk populārākos totalizātorus, jūsprāt? SPORTLOTO? :muahaha:

cik noprotu - bwin,bway, next?

Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

cik noprotu - bwin,bway, next?

betway ir labakais variants,jo var lidz uz preciiziem skoreeem un normali koefi! bwin arii ir okej,tapat ariii TRIOBET nedrixt aizmirst :) kursh bonusus davina :) nju SPORTLOTO ja nemaldos uzkrajums parasti ir 100Ls :D Bet tur jauzmin vairaki precizi rezultati :) Iesaku izveleties betway,vismaz vairums no mums tieshi sheit ir lielaakaas summas izceelushi :):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Uzmetu ka ASK panjems Ventspili, bija tiri sakarigs koificents 2.0 viegli nebus bet meginat var.

Zel ka pie dinamo(protams ka maskavas)-Bars speles sovakar nav +16 iespejas. Vel sasaistiju dazu tenisistu favoritu uzvaras.

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Zel ka pie dinamo(protams ka maskavas)-Bars speles sovakar nav +16 iespejas. Vel sasaistiju dazu tenisistu favoritu uzvaras.

Es gan liku uz Ventspili, pie tam shodien ventinjiem jauns amerikaanis speelees (garaa gala speeleetaajs)... Taa kaa par favoriitiem uzskatu Ventspili... ;)

Link to comment
Share on other sites

;)

Zinu ari betway vini tiek uzskatiti par favoritiem, bet pievilka vairak ASK koificents

Edit: Prieks ka Venspils panjema, es no sis speles neko vairs iegut nevareju jo biju savienojis ar Jankovicas uzvaru tenisa, tomer jankovica zaudeja. Vismaz labi ka ThoM. YorK likme aizgaja :)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Edit: Prieks ka Venspils panjema, es no sis speles neko vairs iegut nevareju jo biju savienojis ar Jankovicas uzvaru tenisa, tomer jankovica zaudeja. Vismaz labi ka ThoM. YorK likme aizgaja :)

Nu jaa mana aizgaaja, kaa arii aizgaaja likme uz Ak Bars un +4,5...

Uzliku veel uz 4 UEFA kausa speeleem, kuraas pagaidaam 3jaas no taam vis labi (ir vadiibaa) un 4tajaa pagaidaam neizšķirts... Cereesim uz to labaako, jo ja viss izdosies tad uzmestais Ls 1 paarveertiisies Ls 12 ar kapeikaam...

P.S. Paarsteidz Jankovičas zaude un Viljamsas speelei nebij jeegas jo bija uzsviests uz kopeejo koef. :(

P. S. S. Rīt gaidaams daudz KHL speelju, bet par to spriediisim riit... ;)

Edited by ThoM. YorK.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...