Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Njā, salavat nepārliecinoši. Tātad viena biļete izgāja, otra nē

#1 - Jets, Sibir, Salavat - 5.49 1ls

#2 - Metalurg niča, CSKA, Barys 92.07 2ls

žēl, ka otrs neizgāja :) Pirmā reize toto, vēl var nedaudz paspēlēties ar to, kas tajā kontā tagad ir. Idejas par nhl? Domāju, ka Wsh zaudēs..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Yo! Kādas šonakt likmes uz nhl?

Drīzāk, nevaru izlemt starp spēli Wings vs Sharks. It kā bukmeikeri liek uz spārniem, bet man ir aizdomas, ka Sharki iznesīs šo spēli cauri.

otra spēle ir blackhawks vs carolina, pēc plāna, bh vajadzētu iznest spēles.

iemetat domas arī par pārējām notiekošajām spēlēm nhl šonakt, thnx!

Link to comment
Share on other sites

pēdējās dienās nhl, + khl ir izdrāzis pēc pilnas programmas. No +14 uz -5. Šonakt doma uz sharks un arī par blackhawks domāju, tikai nezinu cik un kā kombinēt. Lai gan red wings atkal šķiet neprognozējami. St. Louis un Calgary varētu būt zem 5.5. Beigās, kad izvēlies, ko liksi iemet moš savas izvēles.

Link to comment
Share on other sites

Hmn, jau esmu uzlicis un jā, reāli hawks vajadzētu paņemt, par pārējiem tā - soso. Kur liki un kādi koef?

#1 Ls 1.00 k6.23

Carolina Hurricanes -Chicago Blackhawks

Detroit Red Wings - San Jose Sharks

#2 Ls 0.50 k4.72

Colorado Avalanche - Edmonton Oilers

Calgary Flames - St. Louis Blues

#3 Ls 0.5 k2.53

DET - SJS > 5.5

Calgary - St.L < 6.5

#4 Ls 1.00 k3.41

Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks

Colorado - Oilers < 6.5

#5 Ls 0.25 k15.00

Det + SJS 2:3

#6 Ls 0.30 k15.00

Det + SJS 3:2

Tā kā visās reizēs ir knapi pietrūcis, tad ceru, ka šoreiz izies. :)

Link to comment
Share on other sites

o , peec ~pusstundas researcha ir atrasts saistoshs topiks , kur iemest pirmo postu.. Cik nopietni te vairums pieiet shai lietai ? Cik palasiiju paaris augstaakos topikus , tad shkjiet , ka vairaak humora peec , ja ?

Link to comment
Share on other sites

Liels pārsteigums gan tas nav, kā jau es minēju, biju pārliecināts, ka nepareizi saliku - tā arī bija, neviena likme netika uzvarēta. Nav par ko pārdzīvot, tik jāmācās no šī visa. :)

rullete sūkā dirsu, kādu laiku atpakaļ spēlēju, biju +40ls, kad sāka krist vienkārši pret mani sistēma, jo vairāk stresosi, jo lielāka iespēja, ka padirsīsi, tāpēc tas nav priekš manis.

Link to comment
Share on other sites

sistēma likt dubulta zaudēto likmi? :D

Jaa starta kapitalam pietiek ar 20eirikiem...Ja tu patstavigi nemaini stafku un paliec pie saviem 10centiem, un ja neiziet dubulto uz 1nu un to pashu krasu, papist gandriz neiespejami... Vakar man 1ns chomaks 2h laikaa 60eirikus sazimeja, a dazhas dienas atpakalj , vel viens choms, 500eiriki izcela, pa nakti...Un tagad pa 3h jau 150eirikus sakachajis...Lidz shim vairak pa 13 sarkanajam pec kartas nav bijis...

Uzvaras atsleega ir pacietiba un specigi nervi, neiedomaties likt vairak ,bet palikt pie savas sistemas 10centi un ja neiziet dubultot..

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Iesaku izmēģināt šādu sistēmu:

Viņš kādas pāris reizes metīs pretējo krāsu, piemēram, 3x sarkans, tu liec uz melnu, uzkrīt melns, tu vinnē, atkal sarkans, tu jau vari paredzēt to, ka vēlreiz būs sarkans, tāpēc savu summu 10x lielāku likt. tā es cēlu vairākas reizes, nevajag 10h sēdēt un dročīt pie monitora, vienkārši, izdomāt pret-stratēģiju šai sistēmai kā liek. Ja šī sistēma neiet, tad izdomā kādu citu, arī tavs variants nav slikts, bet ceļoties tavam bankroll'am, offic jāpalielina likmes.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku izmēģināt šādu sistēmu:

Viņš kādas pāris reizes metīs pretējo krāsu, piemēram, 3x sarkans, tu liec uz melnu, uzkrīt melns, tu vinnē, atkal sarkans, tu jau vari paredzēt to, ka vēlreiz būs sarkans, tāpēc savu summu 10x lielāku likt. tā es cēlu vairākas reizes, nevajag 10h sēdēt un dročīt pie monitora, vienkārši, izdomāt pret-stratēģiju šai sistēmai kā liek. Ja šī sistēma neiet, tad izdomā kādu citu, arī tavs variants nav slikts, bet ceļoties tavam bankroll'am, offic jāpalielina likmes.

Nu jaa,bet ja vinsh izdomaa mani appist,taa vietaa ka es vinju appishu? Tad man papildus atkal japishas lai katru reizi uzvaretu ar saviem 10centiem...Vnk pat ja 12reizes pakaashu lai neieietu minusaa man jadubulto un jaliek uz 1nu kraasu nevis trulli jamanai,jo atrak vai velaak poljubomu piem. melnam jabuut...

Link to comment
Share on other sites

Iesaku izmēģināt šādu sistēmu:

Viņš kādas pāris reizes metīs pretējo krāsu, piemēram, 3x sarkans, tu liec uz melnu, uzkrīt melns, tu vinnē, atkal sarkans, tu jau vari paredzēt to, ka vēlreiz būs sarkans, tāpēc savu summu 10x lielāku likt. tā es cēlu vairākas reizes, nevajag 10h sēdēt un dročīt pie monitora, vienkārši, izdomāt pret-stratēģiju šai sistēmai kā liek. Ja šī sistēma neiet, tad izdomā kādu citu, arī tavs variants nav slikts, bet ceļoties tavam bankroll'am, offic jāpalielina likmes.

shii sisteema nestraadaa taapat, kaa jebkura sisteema ruletee.. dubultoshana arii nestraadaa jo 1.kaart internetaa vairumaa ruleshu limits betam ir 100$? 2kaart ja lielaakais nepareizaa uzkrita 13reizes? tas ir ja saakuma likme ir 0.10centi tad tu liki 409eiro, lai vinneetu 0.10centus?

Link to comment
Share on other sites

1.10centi

2.20centi

3.40centi

4.80centi

5.1,60eiriki

6.3.20eiriki

7.6.40eiriki

8.12.80eiriki

9.25.60eiriki

10.51.20eiriki

11.102.40eiriki

talak nav sanacis ieberzties...Bet jaa vinnu tikai 10centus, un taa visu laiku,protams ja tev beidzaas kapitaals,tad ir d1rsaa...Aij da vispar taas azartspeles ir dirsaa...

Link to comment
Share on other sites

Njā, vakar blackhawks visu nočakarēja.

1. omsk + blackhawks ~ 5.22ls varēja izcelt

2. din + omsk + blackhawks ~ 7,5 ls.

Ja nepaņēma pamatlaikā, tad varēja vismaz pazaudēt papildlaikā, lai nav tik liela škrobe. Toto paze uz 2ned, jo gan khl gan nhl tomēr nav pietiekami stabili.

EDIT: Jāskatās, kad vašingtona nostabilizēsies.

Link to comment
Share on other sites

Noteikti, ka ir jau apspriests, bet gribas arī nedaudz pagambot, tāpēc izdomāju, ka jāpiereģistrējas betwayā. Cik man ir jāiemaksā, lai saņemtu bezmaksas likmi? (lasīju noteikumus, bet neatradu) Un īsti nesaprotu ar tiem koeficentiem. Ja uzlieku 60Ls un kādu kam ir piemēram 2,5, tad cik liels laimests iespējams?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...