Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

York- Ja tu butu redzejis izbraukuma speli pret Real Madrid ,kuru Liverpoole uzvareja 1:0 ,tad tavas domas mainitos :)

Un vel par KHL runajot,iesaku uzmest uz visam majnieku komandam 1 karta, 5 speles katrai koefs ir 1.40 aptuveni, es uzmetu 10LS,var izcelt 40 domaju ka ir reali :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Vakar pirmo reizi reģistrējos un uzliku savu likmi, jo atcerējos ka 1.martā tač Salavat Ulaev VS Avangard, orjentējoties pēc rez. tabulas loģiski uzliku uz Salavat Ulaev.

Tikko beidzās, bļin Avangard pēdējās 3 perioda minūtēs paņem un izlīdzina, es reāli samīžos, bet beigās, paldies dievam, Salavat uzvarēja. YEAH.

Salavat Ulaev - Avangard

Uzv./Neizšķ./Uzv.

2009-03-01 12:00 Jūsu izvēle: 2 5.85

Kāds man varētu paskaidrot cik es esmu laimējis, jo man uzrādas šitā:

Datums un laiks Likmes veids/sistēma Likmes summa Koeficients Laimests

2009-02-28 21:21 Vienkāršs 5.00 LVL 5.85 29.25 LVL [Pending]

Itkā tas laismests ir tāds kāds ir, bet tas ir reālais? jo no 5 ls kkā nereāli liekas dabūt ~ 30.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi papisis.jo tu esi uzlicis uz to ka Avangards vinness pamatlaikaa! bet beigaas Ufa majaas tikai OVERTIME vinneja!

P.s. Sheit pareizais rezultats bija nicha :) Es tak zinaju ka Ufai pret Avangard neklaasies viegli :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

jebal un es tā sapriecājos :slap:

Link to comment
Share on other sites

Šodien speciāli neko neliku , jo gribu zināt , ar kādu apņēmību spēlēs komandas playoffos , rīt sākšu kko bīdīt :thumbsup:

+ AVANGARDS malači :lalala:

++ Uz dināmo spēli var uzlikt over 4,5 jo spēle būs vārtu pagāta ..

Edited by ekopuika
Link to comment
Share on other sites

Ja vel kāds šodien liek kko uz khl spēlēm, padodiet kādus variantus, baigi niez nagi kko uzlikt...

Link to comment
Share on other sites

++ Uz dināmo spēli var uzlikt over 4,5 jo spēle būs vārtu pagāta ..

eko sheit isti negribas piekrist! 1kart shitie jau ir play off kur visi zin,ka katra kljuda var buut izkjirosha un domaju ka tapec arii mazak kljudoties mazak vartu buuus! Pruseks v artos,visi kapas no aizsardzibas domaju ka t e bus maz vartu! Lai gana sezonaa 4:3 un 7;1 bija jautras :) Te domaju ka varetu but UNDER 5,5 jeb noriskeet un uzlikt uz RD vai nichu :)

Link to comment
Share on other sites

Neko nevar zināt , jo skaidri saprotams , ka komandas ir noskaņojušās tikai uz punktu gūšanu un nebūs tik mierīgu spēļu , kā iepriekšs.

Ieteiktu nogaidīt un apskatities situāciju šodienas spēlēs .. :thumbsup:

GooD zināmā mērā protams piekrītu , bet zinot RD problēmas ar saņemšanos neko paredzēt nevar, jācer , ka būs viena no labākajam RD spēlēm ever.

Edited by ekopuika
Link to comment
Share on other sites

Uz playoff spēlēm protams nevar gaidīt atklātu hokeju, golu vissticamāk daudz nebūs. Prognozēju zaudējumu dinamo minimālu zaudējumu, vairāk kā +2 Maskava nepaņems. Bet kas zini playoffos tomēr ir citas emocijas un savādākā spēlē kā pirms tam. Pats uzliku uz vnk Maskavas uzvaru.

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...