Jump to content
GIGN Forum

Left 4 Dead


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lol, vakar līdz 00:00 nokapāju, tā norēcāmies. Es, Latvietis un kaut kāds Vācietis. Uz expert gājām pirmo līmeni 1-2h, bet norēcāmies... Tam Vācietim arī labie komentāri...

Epix, vnk novelc spēli - ieej - uzspied Quick Game un esi erverī. Tur automātiski atrod serverus un tādā garā!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Negribēju celt augšā, bet tomēr uzcēlu, lai netaisītu jaunu topiku.

Paskatījos treilerus par šo spēli un tā arī nesapratu, spēles jēga ir vienkārši šķaidīt zombijus un iziet cauri visai pilsētai? Nēesu mēģinājis spēlet. Varbūt nopirkšu, bet spēle viegla vai kā? Piemēram es ar savu nūba šaušanas skillu, spētu iziet spēli?

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Tu dirs. Ir piecas kampanjas, katrā pa ja nemaldos pieciem leveļiem. Visas piecas kampaņas iziet pa 2 LOL, un arī pa 4 stundām ir nereāli.

Nevajag teikt, ka spēle ir nenormāli viegla ja neesi spēlējis uz extreme līmeņa.

Bet spēles prieks tiešām slēpjas onlainā, gan vēlreiz spēlējot kampaņu, gan versus mode, kur var spēlēt kā inficētais. Man visvairāk patīk tas, ka komandā ir max 4 spēlētāji un īpaši esot izdzīvojušajiem ir ļoti jāturas kopā, tāpēc tikai ar labu komandu tur kko varēs izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...