Jump to content
GIGN Forum

Meklēju Kādu Ar Paypal Kontu


yozhis
 Share

Recommended Posts

Sveiki, gign`ieši.

Es meklēju godīgu un saprātīgu cilvēku, ar kuru varētu sadarboties vienā lietā. Vēlos nopirkt programmu, bet to var izdarīt tikai ar paypal palīdzību. Tā kā pašam nav vēlme tur reģistrēties un pērties, tapēc piedāvāju tādu lietu: Ieskaitu tev kontā 10ls, programma maksā ~7ls(14$). Tie 3ls paliek pie tevis, bet par to gribu, lai tu nopērc un atsūti man programmas nopirkto licensi.

Rakstat uz skype: yozhis

Vai te pat forumā, (pm).

:)

Link to comment
Share on other sites

Es meklēju godīgu un saprātīgu cilvēku, ar kuru varētu sadarboties vienā lietā. Vēlos nopirkt programmu, bet to var izdarīt tikai ar paypal palīdzību. Tā kā pašam nav vēlme tur reģistrēties un pērties, tapēc piedāvāju tādu lietu: Ieskaitu tev kontā 10ls, programma maksā ~7ls(14$). Tie 3ls paliek pie tevis, bet par to gribu, lai tu nopērc un atsūti man programmas nopirkto licensi.

Rakstat uz skype: yozhis

Vai te pat forumā, (pm).

:)

Kur problēma reģistrēties paypal ?

Labāk tā neuzticies cilvēkiem netā , jo pastāv iespēja ka kāds mērglis tevi apčakarēs !

Edited by JuiCe
Link to comment
Share on other sites

Tapēc ka īsti neizprotu paypal, bet ja tiešām neviens godīgs cilvēks nebūs, tad mēģināšu kko mēģināt pats.

p.s. cik sapratu tur jāievada kartes kods, bet tā man pazuda (aizvakar). Karte bloķēta mētājas kaut kur Cēsīs, pats esmu Liepājas raj.

Edited by yozhis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...