Jump to content
GIGN Forum

Zm_necro_xy


N.inc-Shadow
 Share

Recommended Posts

Teiksim tā...

Mape nav slikta, bet ir daži, manuprāt, mīnusiņi. Piemēram, kā zm mape, bišku pa mazu. Un ir daži lagi, atkal, manuprāt.

Tur kur ir trepes, mājai no ārpuses, tās redelas kkā ne tā iet, tjip dubultas, bet tālāk normāli

bgnoa3u4i1dp31a9g8_thumb.jpg

Un, neliels joks ar durvīm

hddndam543rfb20ue99_thumb.jpg

No vienas puses dēļus novācot, durvis var atvērt, un tā dīvaini izskatās :D

Link to comment
Share on other sites

Mape nav slikta, bet ir daži, manuprāt, mīnusiņi. Piemēram, kā zm mape, bišku pa mazu. Un ir daži lagi, atkal, manuprāt.

Tur kur ir trepes, mājai no ārpuses, tās redelas kkā ne tā iet, tjip dubultas, bet tālāk normāli

bgnoa3u4i1dp31a9g8_thumb.jpg

Un, neliels joks ar durvīm

hddndam543rfb20ue99_thumb.jpg

No vienas puses dēļus novācot, durvis var atvērt, un tā dīvaini izskatās :D

Nūū, tā es esmu redzējis 6 citām zm_ mapēm (ar tām durvīm!)

Vismaz man lagu nav!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nupat apskatījos.

1. Tos dēļus tagad paņem "send to world", tad iezzīmē visus četrus un uztaisi par vienu func breakable. Bet tas ir ja tu tiešām gribi lai ir abās pusēsi dēļi. Parasti jau durvis bloķē no vienas puses. Bet tas protams atkarīgs kādu tev gameplay tur vajag.

2. Citās mapēs tā esot - neņem sliktu piemēru. Esmu redzējis zm mapes kur meikeris vispār nezina ko nozīmē leak. Pofig ka ēnu nav, lago ka bail.. Tu vari būt labāks par viņiem! :D

Link to comment
Share on other sites

1. Tos dēļus tagad paņem "send to world", tad iezzīmē visus četrus un uztaisi par vienu func breakable. Bet tas ir ja tu tiešām gribi lai ir abās pusēsi dēļi. Parasti jau durvis bloķē no vienas puses. Bet tas protams atkarīgs kādu tev gameplay tur vajag.

2. Citās mapēs tā esot - neņem sliktu piemēru. Esmu redzējis zm mapes kur meikeris vispār nezina ko nozīmē leak. Pofig ka ēnu nav, lago ka bail.. Tu vari būt labāks par viņiem! :D

Paldies, ņemšu vērā tavu viedokli par vienotu func_breakable, turpmāk darīšu tā!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...