Jump to content
GIGN Forum

Nepieciešams Atrast 1 Personu


eziic
 Share

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nenaak miegs ej skraidi apkaart maajai!

:superlol: :superlol:

Laikam tas bija augstākais ko tavs debīlais intelekts var sasniegt.

sliw hujasos ti galimij, sjebal bi lud6e s etogo foruma nahuj, gomik ti, huj v uzle obgrizanij...kr4 nevanjai tut, tawi svoj otvratitelnie genitaliji s etogo foruma nahuj.

Laikam man to rakstīt nevajadzēja, bēēēt, nenoturējos :)

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

sliw hujasos ti galimij, sjebal bi lud6e s etogo foruma nahuj, gomik ti, huj v uzle obgrizanij...kr4 nevanjai tut, tawi svoj otvratitelnie genitaliji s etogo foruma nahuj.

Tu pidaras ... Raxtiit nav kur..? Gribi lasiit zobus ar salauztaam rokaam....?

Atsuukaa pats sev iibli bļe :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol::mIm: :mIm: :mIm: :mIm: :mIm: :mIm: :mIm:

Link to comment
Share on other sites

JUUUS VISSSI ESAT BEERNU DAARZS!

P.S Eziit, aizmirsti tos 10 Ls un ej suukaa pimpi taalaak tu nolādētais pidar nahuj.... vissi kuri centušies te ielīst dirsaa...varat iet atsuukaaat pimpjus lohi debiilie!!! AAanusi..kaut juus vissi nospraagtu kuces beerni blje :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mēs esam kuces bērni, tad kurš mudaks grauztu palaida pirms ražoja tādu debīlu pusfabrikantu kā tu...Bet īstenībā, es šaubos, ka tas bija tīši, ganjau ka vienkārši neizbāza pareizajā laikā...

EDIT:klau, ja tev latvieši liekas tik debīli, TAD KO TU TE DARI? MIRSTI!

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

bļē man kretīnē šitie bļē Latvīja dzīvojoši krievu nūbi, labi ne visi, bet liela daļa. Kas redz runā bļē " NAŠA RASIJA BLE SAMAJA LUDŠAJA YOOO" A ko ta jūs nebraucat uz savu Krieviju, ko? Tāpēc, ka jūs tur esat 0es, ne tā? BEIDZAT TĒLOT. Ezis tevi atrādīs un nositīs bļēģ !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...