Jump to content
GIGN Forum

2in1 Klaviatūra And Svara Stieņi


doGY
 Share

Recommended Posts

Tātad Iesakat man klaviatūru līdz 10 ls, bet normālu ar kuru ir viegli spēlēt un rakstīt utt .... es tur skatījos a4tech kkādas, bet varat jūs ieteikt.

Vajag man svara stieni un to uz kura guļ (statīva) un tad uzliek to stieni ar ripām, Kur to vislabāk nopirkt un vislētāk ? ss es varu atrast tikai stieni.

Palīdzat lūdzu man dabūt to visu kkur atrast par normālu cenu, labāk jau var arī lietotus ss.lv utt

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

nezinu kas tas par statīvu uz kura guļ, tu laikam domāji spiešanas guļus solu? Tu gribi mājās pats trenēties? Ja tā, tad saku no pieredzes, nav jēga. Mājās trenējoties nav atbilstoša atmosfēra un intensivitāte lai sasniegtu labus rezultātus, vislabākais ir ja ir iespēja kaut kur trenēties trenera uzraudzībā, kad treneris tev ir izstrādājis programmu. Man ir baigi forši, jo skolā ir ļoti moderna trenažieru zāle ar ļoti zinošu treneri + par to nav nekā jāmaksā. Tā kā ja ir iespēja labāk pameklē tādu variantu. Un tādu normālu spiešanas guļus solu nemaz tik lēti nevar dabūt.

Link to comment
Share on other sites

jap. čoms ar nopirka lielo komplektu svaru, bet nu ātri aizmirsa pa to laigan pats sportists jau baigais.

es savas dienas mierīgi vadu ar oldschool 10 kg hanteli :) pasēžu pie pc - katrai rokai pa diviem veidiem 20 piegājieni..tā. profilaksei. bet nu treniņgars mājās ātri noplok. es ar savu programmu ko mājām izveidoju nez 4 nedēļas novilku un tad jua aizmirsās. no sākuma jau liekas '' vo, viss ies. katru dienu darīšu'' - ne sūda nesanāks.

vislabākais variants ir ja tev ir pāris draugi ar ko kopā iet uz zāli. tad viens otru pamudina uz to un viss notiek.

klava - aizej un apčamdi veicī. kautko citu ieteikt nebūtu loģiski...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Nespēju neierakstīt sakarā ar tām hantelēm- Fāters nopirka baigo hanteļu komplektu pa 60-80ls un jā lietotas 2reiz. :) Pirktas pirms kāda pusgada.

Par klaviatūru- Rusty'jam +1. Labāk aizej uz veikalu apčamdi pakoncultējies utt..

Link to comment
Share on other sites

:) Pirktas pirms kāda pusgada.

Par klaviatūru- Rusty'jam +1. Labāk aizej uz veikalu apčamdi pakoncultējies utt..

Es kkur biju rakstījis lai tu pastāsti kā Tu nelietoji hanteles ? ? ? ?

Vismaz sākumā es domāju trenēties un paspiest pāris reizes tikai nevaru atrast to uz kura gulēt un nolikt to stieni ...

Link to comment
Share on other sites

Vismaz sākumā es domāju trenēties un paspiest pāris reizes tikai nevaru atrast to uz kura gulēt un nolikt to stieni ...

Tad lūdzu dirs arī virsū pārējiem, kas kko teica par hantelēm. kr4 dirš te man virsū bezsakarā. :slap::lohs:

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...