Jump to content
GIGN Forum

Eksameni Hehe


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Un vispār...

Tā tik ir lieta ko vajadzēja paziņot visai gign.lv sabiedrībai. Ak jā un vēl MAN gan liekas, ka tā nav tā lieta ar ko lielītis - ka tev ir tik maz smadzeņu, ka bailēs no eksāmeniem (cik es saprotu 9.klases, kas ir debīlisma pastiprinoš faktors) ir jāmeklē kaut kāda izeja tikt no tiem vaļā.

p.s. piedod, neņem pie sirds, tas jau ir tikai mans viedoklis, kuru nezināma iemesla dēļ vēlējos izteikt.

Link to comment
Share on other sites

skolnieka lielākā laime ir neiet uz skolu  smile.gif

skolaa nekaada vaina nav, pat dazhreiz ar prieku eju, zinot to, ka atkal vareeshu satikt cilveekus ar kuriem man sakriit domas, un ar kuriem ir interesanti

savukaart dazhreiz ir ne paaraak patiikami maaciities, un tas izraisa nepatiku pret maaciibu iestaadi. Bet tomeer saprotu, ka ir jaamaacaas, jo negribas buut liekeedim.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Guest darek
a kur pirkols nelikt eksaamenus? blink.gif

kaa tjipa ja tev nav jaaliek ekshi ,tev uz atestaata paraadaas atziimes ,kuras ir izliktas gadaa...

Link to comment
Share on other sites

hmm, tad ja liek ekshus tad paraadaas taas kas ir eksaamenos? oO ja taa tad jau visu 9o klasi var nerakstiit neko, tikai lasiit utml. biggrin.gif

smiliez.de_2125.gif ?

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

outsider...

smile.gif tjipa tajos priekshmetos kur nav jaaliek exaameni jeb ieskaites ,uz atestaatu paraadaas taas atziimes kuras esi nopelniijis gadaa.

Link to comment
Share on other sites

juus kaukaadi loliti esat? smiliez.de_2428.gif

Tjip taapat jau 9 klasi beidzot lieciibu dod, un atestaataa paraadaas gan pa gadu sapelniitaas atziimes, gan eksaamenos nopelniitaas.

P.S. Man prieks, ka SR ir pieraadiijis savu daunismu aarstiem, un vinjam tagad nav jaaliek eksaameni smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

dr.pain ,tagad izstaasti ,ko es uzrakstiiju savaa peedeejaa postaa???

happy.gif

uzrakstiiji taadu pashu bshitu kaa outsider

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...