Jump to content
GIGN Forum

Admin Rights


Recommended Posts

nick NucL3aR

age 17

clan 13.ebb

irc chanel #13.ebb

veleejos admin tiesiibas uz cs.gign.lv !! pa6laik jums nav kaartigu adminu serverim dotu 3-6 stundas dienaa !! Neprasu daudz no jums tiaki paaris komandu slap , slay kick un free slot !!!

Link to comment
Share on other sites

nja , nah polls jaataisa??

nez , nav redzeets , neatbalstu

free slotu ,kicku uzreiz nedod jaunpienaaceejiem confused.gif

un kaa to saprast , ka nav kaartiigu adminu shobriid??? serverii tagad pec atdzimshanas stabili ir 2-3 admini ... mad.gif un es ESMU kaartiigs bla

Edited by myth
Link to comment
Share on other sites

myth kapeec tev liekas ka visi kurus tu neesi redzeejis ir jaunpienaaceeji? nu man liekas ka nucl3ar te ir ilgi bet vins nav bijis tik spiidoshs lai pelniitu tiesiibas , slotu... biggrin.gif piem. es gignaa speeleeju jau kops pirmsaakumiem , bet kaadas man ir tiesiibas? slay , slap , slots... vairaak jau nevajag

p.s antirec delj topica ( taads retardeets izskataas )

Link to comment
Share on other sites

nick NucL3aR

age 17

clan 13.ebb

irc chanel #13.ebb

veleejos admin tiesiibas uz cs.gign.lv !! pa6laik jums nav kaartigu adminu serverim dotu 3-6 stundas dienaa !! Neprasu daudz no jums tiaki paaris komandu slap , slay kick un free slot !!!

par kaartiigu adminu truukumu nepiekriitu. Ja jau deadly veel nav nomiris, tad jau vinsh tur speelees hvz cik ilgi. Un nafig tagad freeslots, ja serveris tagad vislaik taapat nav pilns smile.gif

un tas ka polls bija uztaisiits neliecina par paaraak supermonstriigu domaashanu...

Link to comment
Share on other sites

myth kapeec tev liekas ka visi kurus tu neesi redzeejis ir jaunpienaaceeji? nu man liekas ka nucl3ar te ir ilgi bet vins nav bijis tik spiidoshs lai pelniitu tiesiibas , slotu... biggrin.gif piem. es gignaa speeleeju jau kops pirmsaakumiem , bet kaadas man ir tiesiibas? slay , slap , slots... vairaak jau nevajag

p.s antirec delj topica ( taads retardeets izskataas )

nevis man taa liekas , bet es zinu stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Es vienkaarshi sapratu, ka man arii jasaka kaads vaards. Shis vaards nav paaraak garsh un ir balstiits uz manu nelielo noveerojumu par nuclear speeli. Kaa gan lai to pasaka maigaak, pat iedomaajos, ka, lai pateiktu to visu maigaak, naaksies izmantot triis vaardus. Nu luuk: "Nee! Ej dirst"
Link to comment
Share on other sites

No pasha saakuma jau tu toch neesi outsider... un tev es taa neteicu - es teicu , ka spele reti...... blink.gif

Nuclear , tu no manis negaidi nekaadu labo apieshanos serverii... wacko.gif iedo antirecu uzreiz apbizhojaas... beeeee confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...